Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
danusia2428

Sposób na piękna torebkę

Polecane posty

Cześć Kochane Dziewczyny, w tym roku wybieram się na Sylwestra razem z moim kochanym chłopakiem i znajomymi.Impreza odbędzie się w dość ekskluzywnym lokalu więc bardzo zależy mi na tym, aby wyglądać elegancko. Mam już bardzo ładną, czarną sukienkę i eleganckie buty na obcasie.Brakuje mi tylko torebki niestety moje fundusze w tym okresie nie wyglądają najlepiej więc zaczęłam szukać w szafie i znalazłam bardzo ładną, czarną, skórzaną ale "wiekową"torebkę, która jednak wymaga tak zwanej "renowacji' Czyli ogólnie rzecz biorąc muszę ją wyczyścić i tym samym doprowadzić do stanu używalności, tym bardziej, że torebka jest bardzo ciekawa i oryginalna. Niestety moja Mama nie bardzo potrafiła mi pomóc w tym temacie.Zaczęłam więc poszukiwania w internecie i znalazłam ciekawy artykuł jak sobie poradzić z takimi problemami https://www.wittchen.com/blog/jak-wyczyscic-skorzana-torebke Myślę,że czasami warto zrobić taki duży przegląd wszystkich ubrań i ogólnie całej swojej szafy, ponieważ czasami możemy w niej znaleźć naprawdę wyjątkowe ubrania, a także inne części garderoby typu buty albo tak jak w moim przypadku torebkę. Pozdrawiam i życzę Udanego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×