Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla noworodka

Polecane posty

Gość gość

Hej, dwa tygodnie temu urodziła mi się bratanica i mam problem co kupić jej na mikołaja a o prezencie pod choinkę nie wspomnę. Mam synka 3,5 roku wiec z takim szkrabem nie ma problemu a takiemu maluchowi co kupić....kolejną parę ubranek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj - książka z baśniami - noworodka też można czytać, choinka- projektor gwiazd - będzie używany jeszcze przez bardzo długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzak sophie albo mombella, np termofor jakis dla dzieci, projektor tez spoko ale juz drogie sa, jakies szeleszczace materialowe zabawki... Noworodek szybko przestaje byc noworodkiem. Moze sliniaki jakies ladne, poszperaj ma tych stronach z gadzetami moze jakies fantazyjne skarpetki, moze zawieszke do smoczka la millou lub gryzaki drewniane handmade z da wanda, moze jakas podusie hand made... Postaw na 'modny' gadzet, ktory im sie przyda, ale rodzicom czesto szkoda kasy. Nawet wygooglaj sobie prezenty dla noworodka i wyskocza Ci strony z takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzesło do karmienia, matę edukacyjną, karuzelę, pozytywkę z lampką, pampersy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz kupic ksiazeczke sensoryczna albo kostke sensoryczna fajne sa takie bo sa z roznych matrialow no i lezace dziecko moze je trzymac w raczkach nad glowa bo jest lekka:) no i szelesci jak ktos wyzej wspomnial:) mozesz kupic jakis ladny zestaw np body plus czapeczka plus spodnie oczywiscie ciut większe zeby starczylo na dluzej:) co do projektorow tez fajna opcja ale moje dziecko ich sie boi a ma 6 miesiecy wiec wiesz roznie bywa:) mozesz kupic mate edukacyjna z takim palakiem co na nim wisza rozne zabaweczki typu lusterko grzechotki maskotki a dziecko lezy pod nimi. Nam sie taka bardzo przydala juz od 3 miesiaca zycia dziecka az do teraz:) albo sie szarpnij na bujaczek/lezaczek ale to juz drogo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Ja dla maluszka siostry kupiłam zestaw pościeli ze Sleepee. Prezent przydatny i na pewno dobrze i długo jej posłuży. Wykonanie jest najwyższej jakości, materiał miękki i przytulny a co najważniejsze nie mechaci się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sleepee ma fajne rzeczy, ja mam np kocyk, sprawdza się mega, mamy już go 7 msc i wygląda jak nowiutki. Używamy go zaróno w domu jak do wózka wiec służy nam non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktoś wcześniej przede mną wspomniał, może gryzaczek Sophie? w ogóle gryzaczek to fajny pomysl na prezent, szczególnie, ze dopiero co maluszek sie urodził i niedlugo bedzie ząbkowal. https://4kidspoint.pl/gryzak-glowka-zyrafy-sophie-45747? Albo moze jakies inne zabawki, np. teraz od jolleina wyszly fajne śliniaczki z ladnymi wzorami, poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×