Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondynka2802

Czerwcowy ślub

Polecane posty

Witam serdecznie, o której godz zorganizowały byście ślub w pierwszej połowie czerwca? czy godz 15 jest zbyt wczesną a może 16 :) oraz plener w dzień ślubu czy wybrać jednak inny dzień pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.06. 2015 r, godzina 18:00 ;-) co do pleneru wybierz inny dzień, np. tydzień po. Ja miałam w dniu ślubu i żałuję, zbyt duzy stres i trzeba było uważać na suknię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co ma byc po slubie. Na ogol organizuje sie 2-3 h przed uroczystym obiadem. Pozniej jezeli od razu jest wesele z kolacja. Sesja-plener raczej zaraz po slubie bo kto zaklada pozniej nieswieze stroje. Dolicz jeszcze zas dojazdu na miejsce wesela. 15-16 wychodzi wrecz troche zbyt pozno. Jak goscie maja przyjsc, po obiedzie czy na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po slubie wesele na 150 osob w restauracji max 5 km od kosciola rodzina narzeczonego maja 100 km aby dojechac i waham sie miedzy godz 15 -16 jest to niemal lato dni są bardzo dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze nasz zespół grają do godz 4 nad ranem (kolejna godz to juz 250 zł) wtedy to juz widno sie zacznie robic napewno nie chce aby wesele trwało to 6 nad ranem czy 7 goście musza wrócić do domu nad ranem nocleg to dodatkowe koszty dla nas a w niedziele robimy obiad dla najbliższych więc ponownie musza przyjechac oraz chrzestni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak daleko od kosciola masz salę, ja mysle ze godzina 16 będzie w sam raz, rowniez taka pore wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala jest w tym samym mieście jest to 5 km moze mniej od koscioła tylko jezeli 16 co wtedy ze zdjeciami plener w dniu slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×