Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele w plenerze

Polecane posty

Gość gość

Jak dobrze zorganizować wesele w plenerze? Z jakich usług skorzystać, aby wszystko odbyło się jak najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wynająć firmę, która zajmuje się organizacją takich imprez. Tak będzie najlepiej. Wiem, że firma Catering Arts ma doświadczenie w tej kwestii. Nie dość, że robią pyszne potrawy i wiejskie stoły, to jeszcze rozstawią ci namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wesele w plenerze to ciekawy pomysł, który może być bardzo udany. Wszystko zależy od odpowiedniego przygotowania. Jeżeli się na to zdecydujecie to skontaktujcie się z firmą www.gastro4rent.pl Od nich możecie wynająć krzesła, stoły oraz cały niezbędny sprzęt gastronomiczny, który będzie potrzebny na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka

Warto uczestniczyć w takich imprezach integracyjnych. Ja teraz w grudniu będę odpowiedzialna za organizację wigilii pracowniczej i jestem już umowiona z firmą Catering Arts, aby nam wszystko przygotowali. To dobra i sprawdzona firma cateringowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może potrzebne miejsce na wesele w plenerze -  http://www.salenawesela.pl/lokale/typ_miejsca-plenerowe  - kilka ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinderka

Moim zdaniem jednak lepsze są wesela na sali, mają jakiś urok  - nie wspominając już o kwestii pogody, ze to pewniejsza opcja. na Śląsku to warto sobie podjechać i w Bohuminie zobaczyć Hotel Pod zielonym Dębem który jest ulokowany w zabytkowej kamienicy pięknie wygląda z zewnątrz, ale ma też cudowne, stylowe wnętrza. No i ja jak zobaczyłam menu to okazało sie super - różnorodne, bardzo ciekawe dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×