Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarnulkaaa_27

Mężczyźni chcą mnie tylko do łóżka...

Polecane posty

Gość Czarnulkaaa_27

Witajcie. Chcę wam opowiedzieć moja historie. Od dziecka byłam uważana za "śliczną" dziewczynkę. Kiedy miałam naście lat, chłopcy ciągle za mną biegali. Na walentynki w gimnazjum miałam najwięcej Walentynek w klasie. Na dzień kobiet kwiaty, czekoladki i to od obcych chłopaków. Nie zwracałam uwagi na to. Nigdy nie byłam narcyzem. W liceum poznałam pewnego chłopaka. Myślałam, że mnie kocha. Oddałam mu moje dziewictwo a on bez skrupułów opowiadał o tym kumplom. :( Czułam się jak szmata. Odpuscilam sobie chłopaków i skupiam się na nauce. Poszłam na studia, teraz mam 27 lat, pracuje w biurze, źle nie jest. Ale czuję się samotna. Spotkałam się z kilkoma mężczyznami, ale oni liczą tylko na seks. Jak widzą, że dziewczyna ładna to myślą, że łatwa. Żaden nie ma ochoty iść do muzeum, albo teatru. Tylko na imprezę, napić się i bzykac z kim da rade. To że mam urodę nie znaczy, że jestem łatwa. Chciałabym poznać mężczyznę, który nie będzie patrzył na mój wygląd, a na wnętrze. Kogoś kto, lubi pogadać o muzyce, filmach i książkach a nie o tym ilu frajerom wpier... :/ na mnie takie coś nie działa wręcz przeciwnie mnie to odstrasza. Owszem jestem dziewczyną, która umie u lubi się zabawić, ale bez przesady. A jak czasami idziemy z kumplami na imprezę, to zawsze przyciągam jakiegoś dupka, co tylko chce mnie do łóżka zaciągnąć, jakaś prymitywna gadka o tym ilu on frajerów nie załatwił. Czy na tym świecie są normalni mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o towarzystwo. Moi znajomi jest, to 5 osób i to są normalni ludzie. Nikt nie przsciguje się ile mord obiło, albo ile facetów czy też kobiet zaliczył. A co kogoś poznam nowego to masakra. Bad boye są nie modne. Nikogo praktycznie nie kręci, to ile osób miało złamany nos z czyjejś ręki lub ile, kobiet ktoś zaliczył. Może mam pecha, albo przyciąga idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkaaa_27
To wyżej to pisałam. Ja autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wyglądasz zbyt wulgarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda wulgarna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz się czy żalisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie. Nie ubieram się wzywając ani nie maluję. Jedynie tylko rzęsy. Jestem szczupła i wysportowana bo, dbam o siebie. Mój jedyny minus to ładna buzia :/ Wolałbym być mniej urodziwa, to może mężczyźni zwrócili by uwagę na moje wnętrze a nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pecha. Normalni cie pewnie nie będą chcieli, bo miałaś pewnie jakiegoś badboya, i oddałaś mu dziewictwo, a teraz ci się zachciało znaleźć normalnego, tylko, że tacy już później nie chcą tych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkaaa_27
Żale... Bo nie mogę trafić na.normalnego faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przeginasz w druga stronę. Normalny facet chce wszystkiego po trochu, trochę sexu trochę poznawania, trochę tego trochę tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalabys być brzydka żeby nikt na ciebie uwagi nie zwracał? Nie sądzę. Znajdzie się i taki który będzie patrzył dalej niż twarz. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje że jestem brzydka a faceci się za mną oglądają to już sama nie wiem o co tu chodzi... Może śmiesznie wyglądam już czasem tak sobie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysportowane laski sa obrzydliwe wyglądaja jak babochłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkaaa_27
19.20 Nie oddałam dziewictwa bad boy-owi ale normalne mu chłopakowi. Mieliśmy po 18 lat. Wydawał się inteligentnym młodym mężczyzna, lubił to co ja, dlatego myślałam, że to brania dusza... Ale wyszło inaczej był to zwykły sukinsyn, który po tym co dostał zaczął opowiadać na około co,jak,gdzie i nawet jaka bieliznę mialam:/ Przeleciał slicznotke i był kimś, a ja dzięki niemu zrazilam się do mężczyzn na jakiś czas. Ale teraz czuję się po prostu samotna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ci te żale tu dadza ? :D Myślisz, ze znajdziesz tu faceta czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Lepiej jest być lesbijką ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkaaa_27
No co ty. Nie jestem kulturystyka haha bez przesady. Zwyczajnie, dbam.aby nie było tłuszczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sa skutki łamanie przykazan bóg chce zebysmy byli szczesliwi i dla tego dał nam przykazania dekalog kto nie chce byc szczesliwy ten se łamie przykazania i zapłaci demonom cene własnym cierpieniem bo grzechy nalezą do demonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy, których szukasz, głównie introwertycy, ale ciężko na takich trafić, bo się zbytnio nie wychylają, bywają nieśmiali, albo po prostu nie szukają nikogo i stawiają na samorozwój. Podbijają do ciebie głównie ekstrawertycy, głównie jacyś imprezowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkaaa_27
gość dziś I co ci te żale tu dadza ? smiech.gif Myślisz, ze znajdziesz tu faceta czy co ? smiech.gif Xxx. Wielu tu wolnych mężczyzn. Co w tym śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulkaaa_27
Hmm... Lesbijka. Może nie ale seks z kobietą? :P Warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnulko masz ciipke buleczke czy motylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie zasadnicze jak ich poznałaś przy czym i gdzie. Poszukaj z wykształceniem faceta, będzie na poziomie moralnym, kulturalnym, światopoglądowym. To co opisujesz bardziej przypomina poznała przy kielichu itd patolem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz faceta na forum o kupie i na dodatek zastanawiasz się nad seksem z kobietą to nie mam więcej pytań desperatko. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie znajdziesz normalnego i daj sobie siana z mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw jakis ta czarnula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mężczyzna powinien być wysportowany a nie kobieta bez grama tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×