Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarnulkaaa_27

Mężczyźni chcą mnie tylko do łóżka...

Polecane posty

Dnia 1.12.2017 o 18:24, Gość Czarnulkaaa_27 napisał:

Witajcie. Chcę wam opowiedzieć moja historie. Od dziecka byłam uważana za "śliczną" dziewczynkę. Kiedy miałam naście lat, chłopcy ciągle za mną biegali. Na walentynki w gimnazjum miałam najwięcej Walentynek w klasie. Na dzień kobiet kwiaty, czekoladki i to od obcych chłopaków. Nie zwracałam uwagi na to. Nigdy nie byłam narcyzem. W liceum poznałam pewnego chłopaka. Myślałam, że mnie kocha. Oddałam mu moje dziewictwo a on bez skrupułów opowiadał o tym kumplom. 😞 Czułam się jak .... Odpuscilam sobie chłopaków i skupiam się na nauce. Poszłam na studia, teraz mam 27 lat, pracuje w biurze, źle nie jest. Ale czuję się samotna. Spotkałam się z kilkoma mężczyznami, ale oni liczą tylko na seks. Jak widzą, że dziewczyna ładna to myślą, że łatwa. Żaden nie ma ochoty iść do muzeum, albo teatru. Tylko na imprezę, napić się i bzykac z kim da rade. To że mam urodę nie znaczy, że jestem łatwa. Chciałabym poznać mężczyznę, który nie będzie patrzył na mój wygląd, a na wnętrze. Kogoś kto, lubi pogadać o muzyce, filmach i książkach a nie o tym ilu frajerom wpier... 😕 na mnie takie coś nie działa wręcz przeciwnie mnie to odstrasza. Owszem jestem dziewczyną, która umie u lubi się zabawić, ale bez przesady. A jak czasami idziemy z kumplami na imprezę, to zawsze przyciągam jakiegoś dupka, co tylko chce mnie do łóżka zaciągnąć, jakaś prymitywna gadka o tym ilu on frajerów nie załatwił. Czy na tym świecie są normalni mężczyźni?

UMÓW SIĘ ZE MNĄ ,ZAKOCHAM SIĘ W TWOIM SERCU JESTEM Z PODKARPACIA PRIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×