Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W dzisiejszym swiecie nie warto miec dzieci

Polecane posty

Gość gość

Niedlugo zdrajcy politycy wyszykuja nam system totalitarny na calym wiecie, wiec czemu te dzieci maja cierpiec. W ogole po co sie starac, inwestowac w siebie i wyglad jako kobieta, zeby skonczyc za kilka lat jako niewolnica seksualna jakiegos smoluchowatego kierowcy autobusu? (do tego zainspirowala mnie historia Nadii Murad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie,ja widze co sie dzieje a przeciez wcale nie bedzie lepiej a mnie matka chciala na sile w dzieci wpakowac.Ludzie niestety rozumu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to dlatego, ze ludzie maja silny instynkt? Ja go nie posiadam na szczescie. Pomyslicie, ze jestem glupia, ale codziennie mysle o tym, ile normalnego zycia nam zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikkkk
tyle co nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzacie wyjechac z Polski i zakladac rodzine gdzie indziej? czy czekac na smierc tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie ma z kim zakładać rodziny, prawie każdy facet to d...k. Ciężko o normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda... ale ja bym nie chciala, zeby moje dzieci przyszly na swiat tylko po to, zeby byc trute chemia z jedzenia, powietrza, gmo, wychowywane na debili wszkole, szczepione jakas trucizna i na koncu gwalcone przez brudasow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, w tym świecie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×