Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nadmiar skóry na brzuchu

Polecane posty

Gość gość

Witam, 4 miesiące temu urodziłam dziecko, w ciazy prżyłam niemal 30 kg, brzuch miałam ogromny. Cały czas jestem na diecie, ćwiczę codziennie, smaruje się dość drogimi kremami, robię peelingi. Udało mi się zrzucić juz prawie wszystkie nadprogramowe kilogramy (zostaly jeszcze 3;)), ale na moim brzuchu jest jeszcze nadmiar skóry z którym nie mogę sobie poradzić. . Może zabrzmi to śmiesznie ale pod spodem czuję wyrzeźbione przez ćwiczenia mięśnie brzucha tylko ten flak wszystko zaslania:/.. Czy polecicie jakieś inne sposoby jak się tego pozbyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob pod prysznicem kolisty masaz namydlona szczotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię szorstka rękawicą, szczotka daje lepsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×