Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Niedługo mój chłopak ma urodziny i chciałabym dać mu coś wyjątkowego. W internecie jest dużo "wyjątkowych" prezentów, ale dla mnie i tak wszystkie są oklepane. W tamtym roku dałam mu pieska i był strasznie szczęśliwy. W tym roku też chciałabym dać mi coś super, jak w tamtym, ale nie mam pomysłu. Macie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu "na pieska "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałabym coś dla niego zaprojektować. Szczególnie jeśli chcesz aby było to coś oryginalnego. Na stronie jest kreator takich właśnie prezentów: https://www.megakoszulki.pl/swiateczny-kreator-prezentow Może być to : koszulka czapka czy też kubeczek Na stronie projektowałam jakis czas temu koszulke na 18- te urodziny kolezanki i mogę polecić. Po pierwsze jakość koszulki była naprwdę fajna, po drugie mają mega szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu dobrze się bzyknijcie, jak rzadko kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszukała inspiracji na jakiejś stronie dla facetów. Sama kiedyś wpadłam na pomysł dzięki menshealth.pl i mój facet był bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataKa1
Czy customowa koszulka to oklepany prezent? Nie powiedziałabym. Ja mojemu kupiłam sztosik T-shirt z firmy http://streetkingwear.com/ i japka mu się ucieszyła jak otworzył :). Poza tym jakościowo mega. Już kilka prań było i cały czas zachowany kolor i nadruk w 100 %. Mogę polecić, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemkaaq
zamow mu smartwatcha na bestcena.pl nie ma bardziej praktycznego i eleganckiego prezentu dla faceta. Ja strzelilam w dziesiatke z tym prezentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zastanawiałam nad odpowiednim prezentem dla mojego mężczyzny. W końcu postanowiłam się na zakup gadżetu do jego samochodu, który uwielbia. Trafiłam na stronę www.odjazdowenaklejki.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą gadżetów motoryzacyjnych. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lot w tunelu aerodynamicznym? Jeśli lubi bardziej ekstremalne atrakcje to będzie zachwycony! Sama zabrałam mojego męża do tunelu SpeedFly pod Wrocławiem i bardzo mu się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj może co by chciał. Mój mówił, że musi kupić sobie irygator do zębów, bo nosi aparat, więc łatwiej byłoby mu z irygatorem. Zbliżały się jego urodziny, więc kupiłam mu irygator haxe. Przenośny, lekki i do tego wymienne końcówki. Okazało się, że był to strzał w 10! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama brałam pod uwagę kupienie smartwatcha ale odrzuciło mnie tutaj kilka rzeczy. Po pierwsze zbyt tanie to to nie jest  Po drugie bateria z tego co wiem bardzo szybko się rozładowuje tak wiec nie jest to takie praktyczne. NIe wyobrażam sobie ładować smartwatcha codziennie skoro łąduję w ten sposob rownież telefon.

jeśli szukacie czegoś praktycznego, polecam jakiś fajny ciuch. Możecie sobie zobaczyć ciuchy na przykląd w sklepie Frazesy. W sklepie obecnie mają ciekawe wzory bluz. Jak tutaj https://frazesy.com/pl/p/bluza-unisex-z-kapturem-w-plomieniach/149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś perfumy? Ja ostatnio odkryłam zapachy z made in lab i jestem mega zadowolona bo są bardzo trwałe  :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałabym nie kupować dla niego jakiegos głupiego gadżętu bo nie będzie z niego zadowolony. Dobrze byłoby mu sprezentować coś , co rzeczywiście mu się przyda. Wiekszość mężczyzn jest praktycznych i o wiele bardziej będą zadowoleni ze sztuki odzieży czy z dobrego alkoholu.

Jesli już coś facetowi podarowaliście, to nie znaczy, ze nie możecie mu podarować tej rzeczy kolejny raz. Sama często swojemu dawałam róznego rodzaju koszulki czy bluzy bo lubi dostawać ubrania (sam nie przepada za ich kupowaniem)

Fajne spodnie dresowe czy bluzy z kapturem znajdziecie na przyklad na Ombre https://ombre.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×