Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aj689

Pytania

Polecane posty

Gość gość
Może fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj689
Bez szans xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elementarne pytanie. Jak często współżyjecie żebyś nie musiała myśleć już żadnych zabawkach. Czy współżyjecie tylko tradycyjnie po wejściu do łóżka przed spaniem, czy też o dowolnej porze w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj689
3-4 razy w tygodniu :) o różnych porach dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo bez problemu wytrzymasz bez zaspokajanie się gdy nie masz okresowo mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AJ689. Miła Pani (jeśli nie jesteś jakimś znudzonym chłopem). To ja pisałem do Ciebie ostatnie dwa lub trzy pytania. Jeśli piszesz szczerze to jesteś raczej tu miłym wyjątkiem. Uważam że jest sens z Tobą popisać. Ale mam żelazna zasadę, nigdy nie umożliwiam zidentyfikowania jakichkolwiek moich danych (nawet e-maila). Mam w domu komputer który nie zamykam przed żoną ani moją małą jeszcze córeczką. Mam 33 lata, ale głownie z powodu kobiet moje życie już mogłoby być filmem. Bardzo chętnie mogę pisać z kimś takim jak Ty ale bezwzględnie absolutnie anonimowo. Mam już w tym zakresie niemiłe doświadczenia. Osobiście Tobie też nie radzę publikowania swojego mailowego adresu, możesz być niemile zaskoczona w najmniej spodziewanym momencie. Jeśli cokolwiek do Ciebie napiszę, podpiszę się xyz10. Nie myśl, że piszę bo nagle podniecają mnie informacje o najbardziej intymnych sprawach kobiety. Ja to wszystko przeżywałem wiele razy. Ciekawi mnie autentyczna naturalność w tych sprawach, bo u mnie zawsze było coś inaczej, a wygląda mi, że ty piszesz chyba szczerze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie do Niej Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz zarośnięte k***sy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z iloma facetami uprawiałaś sex ? Zdradziłaś kiedykolwiek swojego faceta ? Czy faktycznie nigdy nie zakładasz innej bielizny niż stringi ? Czy opalasz się w brazylianach albo stringach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×