Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powinnam zareagować. Korepetytorka uderzyła moją córkę

Polecane posty

Gość gość

Moja corka jest zawsze uczona że powinna mówić to co uważa, nie zwracać uwagio na innych. Ma charakter przy tym,. jest piekielnie błyskotliwa i inteligentna jak na 9 latkę. W sobote przyjechała do nas korepetytorka z angielskiego. Zostawiłam je same a po 30 minutach córka przybiega do mnie abym zwolniła ja bo ją uderzyła. O co poszło dokładnie nie wiem. WIEM że córka powiedziała jej że nie będzie się uczyć bo to ona (korepetytorka) ma płacona aby ją uczyć. I że ma to wszystko w nosie, a jak tamta przywołowywała ją do porządku, to wyśmiewała się z tego ze jest samotną starszą panią i dodała parę wyzwisk. ok, może przesadziła, ale dlaczgo ją ouerzyła w głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ucz corke jak ja tak wychowalas nie na blyskotliwa tylko mala chamke, ktora powtorzyla to, co uslyszala od doroslych. Wstydz sie za swojego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Też nie rozumiem dlaczego tylko w głowę. Ja sprzedałabym jes jeszcze kopa w głupie zarozumiałe dupsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jej powinnas jeszcze wlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta0987
Bić nie powinna, ale masz naprawdę paskudnego dzieciaka. Nie jest błyskotliwa, tylko bezczelna, chamska i źle wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przeciez do prowo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo bez tesciowej, kochanki, bratowej... można? Można. brawo ;-) 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bylo juz kilka prowokacji ze np tesciowa uderzyla dziecko , schemat ten sam , autorka zamienila tylko tesciowa czy opiekunke na korepetytorke , wiec nie wysilila sie Dla mnie bardzo slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powinnaś zareagować? Napisać mądrzejsze prowo a najlepiej idź lekcje odrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×