Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jesli facet na rance powiedział, że fajnie sie gada to myslicie ze

Polecane posty

Gość gość

faktycznie mu sie fajnie ze mna gadało, czy ściemnial? Co mnie troche martwi gadał o swojej pasji - strzelaniu na strzelnicy- prawie cala randke, ja dopytywałam, drazylam temat, ale o mnie malo rozmawialismy :O To nasza 2 randka, niby byla jakas chamia bo byl flirt, usmichy, skomplementowal mnie, ale troche sie czuje zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sama wiesz czy fajnie się gadalo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie tak sobie bo gadał glownie o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz to faktycznie JEMU sie fajnie gadalo, bo znalazl jelenia co siedzial cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam kiedyś na takiej randce. Ale nie tyle, że gadał o swojej pasji, co o swoich byłych. Chciał kontynuować spotkania, że chce ze mną być i takie tam, ale mi już po pierwszym razie się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial że fajnie się gada bo poopowiadal o sobie a ty nie przerywalas sluchalas i mogl bez skrempowania ponawijać komuś o tym co go jara. Też miałam tak. Mój pierwszy chłopak uwielbial siłownie i motocykle. Jak np gadajac przez telefon pozwolilam mu się wygadac to później chwalil jaka to ja sympatyczna i fajna rozmowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:12- ja z grzecznosci cos tam komentowalam co mowil, dopytywalam, ale malo pytal o mnie. Tylko gadal o tym strzelaniu, ktore malo mnnie interesowalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko pokazuje jacy są faceci...skoncentrowani jedynie na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:17- może i tak..wczoraj rozmowy o tym strzelaniu to bylo 2/ 3 naszej randki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapatrzony w siebie egoista. Nawet nie udawal, zwe go interesujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często faceci mówią na pożegnanie ze fajnie się gadalo, ze chcą się spotkać drugi raz po czym urywają kontakt. Nieraz już tak miałam, chcą pewnie tylko sprawdzić czy na nich lecisz, podpompowac sobie ego gdy powiesz ze jesteś chętna na drugą randkę. Za facetami Nie trafisz. Tylko czas pokaże czy cis z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie nie chciałam sprawiać wrazenia, ze od razu chce sie umawiac na druga randke, na jego pytanie czy spotkamy sie niedlugo odpowiedziałam cos w stylu " no pewnie, to jeszcze sie zdzwonimy", zeby nie byl pewien tak do konca :P Aczkolwiek nie podoba mi sie juz od samego poczatku ,ze tak malo pyta o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×