Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszenie do hotelu

Polecane posty

Gość gośćXXXXXXXX
czemu moze to sie wydarzyło moze Fantazja dla mnie bez róznicy temat ciekawy jest i to bardzo wic nie mów słaby pocieszyc Cie jest ciezko to było niemoralne ale jak sie podobałoa to oki jaj najbardziej móiwłem zebys pokazał kawałek Ciałk co Ci panowie ******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha kobieta na wysokim stanowisku pisze o 17:26 "kogo w nim zastam" zastam? Chyba zastane:O słaba autorka słabego prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, zrób sobie dobrze, zrelaksuj się i daj spokój. Ja pisałam o odpowiedzialnym, a nie wysokim stanowisku. Twoich tekstów nie będę gramatycznie dyskutować. Za nie również nie dostaniesz literackiego Nobla. A teraz prośba: nie mieszaj się w rozmowy dorosłych. Zaraz będzie w TV dobranocka. Obejrzyj ją sobie i wejdź pod kołderkę. Tam jest twój poligon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
heh udana jestes :) dobre dobreee jak mówie jak Ci sie podoba nie było nic złego szkoda jednak tej sprzataczki bo co ona winna Hehe koles wystawił Cie jak rzecz da kolegów. ale moze tego było Ci trzea wiele razuy dochodziłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:59 moj poligon pod kołdra? Bierzesz mnie za jakiegoś samotnego prawika? To nie trafiłaś, bo jestem płci żeńskiej. Ale nie o to chodzi - odpowiedzialne czy wysokie - co za różnica, skoro ani do jednego ani do drugiego sie nie nadajesz? Piszesz "zastam", miast "zastane", wiec to twoje odpowiedzialne stanowisko, to chyba dawanie na tego typu firmowych imprezach:) i potem opisywanie co sie działo. Przypominam "zastane" d***** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moich tekstów nie musisz gramatycznie dyskutować, bo ja nie robię takich żenujących błędów jak ty (w ogole ich nie, a na pewno nie napisałabym "zastam"). Odpowiedzialne stanowisko haha, chyba o takim marzyłaś i myślałaś, ze jak dasz d**y kilku facetom po imprezie, to je dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pierwszego wpisu widać, że to bajeczka, ale do pewnego momentu była przynajmniej prawdopodobna. Teraz wygląda jak wypociny nastoletniego onanisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostanę przy tym: przeczytaj swoje testy krytycznie. Tak tylko dla siebie. A potem, również krytycznie zastanów się, dlaczego nikt cię nie chce. Pomijając twoje wibro. Teraz coś miłego: jutro na Mikołaja dostaniesz może nowe. A teraz spadaj, bo ja cię do mojego tematu nie zapraszałam. Nawiasem mówiąc: robisz wrażenie znerwicowanej i pożeraniem przez chcicę "Polonistki" . Czepiasz się spraw tutaj mało istotnych. Bezrobotne hormony i panika odebrały ci rozumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zaczęłam. Z pewnością zrobiłam rzeczy, których bym raczej nie powtórzyła. Ale to nie upoważnia szanownej podnieconej czytelniczki do komentowania. Jak ma coś do powiedzenia, proszę. Jak nie, niech się czepia innych. Aż i oni ją przepędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy tak. To pierwsze było powodem mojej aktywności. To drugie logiczną konsekwencją. Szczerze mówiąc tego wieczoru puściły mi hamulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pusciły Ci hamulce. a koles nei wyrzucił Cie z pokoju tylko oddał kolesia do wyj****ia . sam bym tak zrobił pierwszy w*****ał i oddał spuscił sie w ciebie czy gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając wszystko inne: to było cudowne. Jeden jedyny prawie bezustanny orgazm. Albo coś bardzo, bardzo podobnego. Przypuszczam, że ta atmosfera tak mnie animowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna być trochę żenująco. Robili to na ogół we mnie. Ale po wszystkim, już w domu musiałam się długo kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazuję się na jakichkolwiek portalach. Więcej takich ryzykownych przygód nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spust do buzi i anal byly? Pytam bo to jest istotne gdy naprawde puszczaja hamulce. Ja tez mialam taki wieczor i bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz potarli żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W usta i do pupy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXX
na bogato widze normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy czułam się dobrze i bałam się tylko, że zbyt wcześnie skończą. Dlatego tak się starałam. Teraz widzę to trochę inaczej. I boję się tych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
jak siebei wytna i dadza Ciebei w akcjui to wiesz bedzie gruboo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie wyssłabym nago na korytarz i pukała tak do jakichś drzwi. Chyba zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
nastrój picie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ze wtedy byłas w opowiednim nastroju i pod wpływem alkoholu ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Byłam w takim naprawdę dziwnym nastroju. Jak jeszcze nigdy dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×