Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przemekk

Pupa Narzeczonej

Polecane posty

Gość gość
przemekk 2017.12.08 ale jak ? tak poprostu siedzieliscie sobie i powiedziala wiesz co moj byly mial duzego k****a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.12.11 troche po alkoholu opowiadalismy sobie o swoich bylych ,moja miala tylko jednego bylego i jakos tak wyszlo ze w pewnym momencie rozmowy powiedziala ze mial bardzo duzego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam tytuł juz świadczy o tym ze nic mądrego tu raczej nikt nie napisze ale wiesz co ci powiem gdyby to mój narzeczony opisał gdzieś nasz tak intymny moment jakim jest sex i jeszcze potrzebował rady czy może wymienić na lepszy WEZSZY model to bym mu ułatwila to zadanie...dużym kopem w .... Żałosny jesteś Przemysław. ..żałosny. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćY
gość dziś A Ty pochwaliłaś się swojemu narzeczonemu że udzielasz się na forum w dyskusjach erotycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ty mi powiedz/pokaz gdzie pytałem: " czy może wymienić na lepszy WEZSZY model "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćconielibiości
Czytając takie tematy, stwierdzam że edukacja seksualna w Polsce to są same p****le. "Kochanie nie byłaś cisna w d***e to może nie był wtój pierwszy raz?" Niech twoja narzeczona weźmie murzyńskie dildo, wsadzi ci w d**e i powiesz czy luźno:-) Tylko się rozluźnij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćY
gośćconielibiości dziś Czyli ciebie na lekcjach uczyli o seksie analnym, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
Być może ona tak ma. Wiesz - jak ktoś często z powodu diety ma zatwardzenia albo wydala stolec o grubszej średnicy, to siłą rzeczy o***t staje się bardziej elastyczny;) Nie przejmowałabym się tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćY dziś Mi na biologii puszczali film gdzie mastrurbacja została przedstawiona jako coś złego. Jeżeli chce się uprawiać seks analny to minimum wiedzy trzeba zaczerpnąć, nie wystarczy wsadzić w pupę ;-) No chyba że się mylę, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnina dziś Ty uprawialas sex analny ? Czasem mam wrazenie ze Jej były jej tak porozciagał dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale temat pytania nie dotyczy masturbacji, jakbyś się nie zorientował. W takim razie twoja edukacja w kwestii seksu analnego również oparta jest na tym co ktoś w internecie napisał - więc nie zarzucaj innym, że też takiej wiedzy w internecie poszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze zbyt mocno przejmujesz się tym jakie atrybuty miał jej były partner i do tego dorobiłeś sobie jakąś ideologię. Dziewczyna była mocno podniecona i było jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to dziwnie z byla i obecna uprawialem anal i byly tam mocno ciasne , wiec nie wiem skad u twojej luzna dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×