Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie majtki zimą po 30tce

Polecane posty

Gość gość
....drugim komponentem sił uderzeniowych Marynarki Wojennej są okręty podwodne. Tutaj sytuacja jest jednak rozpaczliwa. Formalnie na stanie jest pięć okrętów, jednak cztery z nich są bardzo stare i o nikłej przydatności bojowej. To okręty typu Kobben, otrzymane w darze od Norwegii i pochodzące jeszcze z lat 60. Nigdy nie zostały poddane większej modernizacji i ze względu na zużycie powinny zostać jak najszybciej wycofane ze służby. Dawno temu zrobiły to floty Danii i Norwegii, które posiadały takie jednostki. W stosunkowo najlepszym stanie jest piąty i największy polski okręt podwodny ORP Orzeł. To zbudowana w połowie lat 80. radziecka jednostka określana przez NATO jak typ Kilo, skądinąd wyjątkowo udanej konstrukcji. Dzisiaj, 30 lat po wodowaniu, to nadal jeden z najnowszych i najgroźniejszych okrętów Marynarki Wojennej, jednak brak poważniejszych modernizacji powoduje, że nie sposób go już nazwać nowoczesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi dopiero rada:( wszystko mam zrobić sam, nie chcę googlać, mogłabyś pomóc człowiekowi w potrzebie, zima coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie cienkie welniane i zakladam je na rajstopy tylko na droge, w pomieszczeniach jest w nich zbyt cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z polaru, nogawka do pół uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć autor ekstraordynaryjnego tematu ciekawa propozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×