Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arnina

Czy przez małe piersi tracicie ochotę na seks?

Polecane posty

Gość arnina
@acordeon, dziękuję:* Przywracacie mi wiarę, że może kiedyś uda mi się znaleźć takiego faceta, którego będę pociągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam kompleks bo zauwazyłam ,ze moj facet woli wieksze piersi, a ja mam nie za duze... Bo jak mi troche kiedys urosly ( chyba troche od pigulek anty) to je wychwalał , ze sa jeszcze piekniejsze i mu sie to podobalo. A teraz musialam przestac brac pigulki i znow spadly z C do B, on co prawda ich nie krytykuje ,ale wiem, ze tamte mu sie bardziej podobaly :( No ale co zrobię... Kiedys chyba powieksze sobie piersi wlasnym tłuszczem tak o rozmiar bo silikony do mnie nie przemawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi tu zaczyna śmierdzieć naganianiem postów przez mode//rację a cały problem jest wymyślony wiadomo przez kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnina dziś to z nim cos nie tak jezeli po tak dlugim czasie dopiero zaczal sie interesowac sexualnie Toba . Jak sie kochaliscie ?> tylko klasyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Zdjęcia trochę słabo odzwierciedlające figurę ale jak pisałem wyżej dla mnie bardzo pozytywnie.Nie ma się czego przyczepić.Więcej optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
gość dziś No widzisz, najgorzej jak facet coś takiego chlapnie, czasem może nieświadomie. To nie musi oznaczać, że Cię nie akceptuje, ale po prostu, jak obrzmiały od tabletek, to wydawały się atrakcyjniejsze. Potem kobieta się zastanawia, czy z nią coś nie tak, czy czegoś jej brakuje, czy jest jakaś niepełnowartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@przemekk, tak, tylko klasyk. Może masz rację, za bardzo to przyjęłam do siebie, ale to dziwne uczucie, gdy facet po seksie z Tobą milknie. Zaczynasz się zastanawiać, czy z Tobą jest coś nie tak... @acordeon, jeszcze raz dzięki za wsparcie, postaram się podejść do sprawy z większym luzem i nie myśleć o mankamentach figury, bo i tak na chwilę obecną, poza ćwiczeniem pośladków, nie mogę nic więcej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż efekty tych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnina wczoraj Moze on oczekiwal czego wiecej niz tylko klasyk ? np oral ? Pokaz zdjecie calej figury , po tym co widac jestes naprawde bardzo atrakcyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio66
Arnina - naprawdę nie rozmyślaj o tym, ze po tym razie milczał. Jeżeli tak się stało, to dobrze ze teraz, a nie po większym zaangazowaniu. Jestes młoda, ładna więc patrz w przyszłość. Jestem pewien, ze spotkasz swojego "rycerza", który poza Tobą świata nie będzie widział. Co do tarczycy, to ukazała się fajna książka Izabeli Wentz - Hashimoto w 90 dni? albo cos podobnego. Odezwij sie na prv. gucio.66@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi też są ładne. Nie jest to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggaasssffff
Ludzi jest kilka miliardów. Każdy ma coś czego się wstydzi obawia co ukrywa.... Od małych piersi gorsze jest całe mnóstwo rzeczy: Mały mózg, małe serce, mała empatia, duży egoizm ale też mała pewność siebie. Więc dziewczyno z małymi piersiami nie przyjmuj się tym. Rozbieraj się bez poczucia wstydu. Są Twoje uwierz w siebie i bądź odważną pewna siebie kobietą. Bądź dobra kochaj swoje maleństwa. Jeśli będziesz je kochać i będziesz cudowną kobietą to bez względu jak duże czy małe będziesz mieć piersi faceci będą szaleć za Tobą. A jeśli jakiś pogardzi niech spada na drzewo nawet łzy po nim nie uroń. Wiesz kto to jest atrakcyjny człowiek? Ten który się uśmiecha. Zacznij od uśmiechu i zobaczysz że jesteś piękna. Zrób atut ze swojej szczupej figury. Ciesz się tym i uśmiechaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci maja rozne gusta Jedni lubia duze piersi, inni nie lubia wola male ktore mozna cale wlozyc do buzi. Ludzie sa rozni, maja rozne gusta rozne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki watku: dziecko, ile ty masz lat, ze stawiasz takie pytania? Kazdy facet jest inny - chyba wiesz. Kazdy ma inne upodobania - tez wiesz. Jeden lubi wielki biust, drugi - maly, trzeci woli tylek, czwarty jeszcze cos innego. Skad mamy wiedziec co nie pasilo temu, z ktorym sie przespalas? Moze chcial miec przygode na jedna noc, moze uznal ze nieladnie pachniesz, moze mu sie spodobalas, ale ma dziewczyne, itd., itp., wiec nie stawiaj smiesznych pytan na forum, bo nie maja sensu. Nikt na nie nie odpowie, chocby chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@przemekk, niestety, nie odezwał się do tej pory. I wątpię, aby miał się jeszcze odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damik
małe to piekne i uwielbiam taki biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnina dziś olej frajra , fajna laska jestes , na pewno znajdziesz nie jednego :)a male jest piekne :) i nie tylko piersi , mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się nie odezwał, nie rozpaczaj po nim. Znaczy to, że coś z nim było nie tak. I będziesz miała więcej dobrego bez niego, niż z nim. Dla mnie nie ma znaczenia jaki kobieta ma biust, czy pupę. Liczy się to jaka jest, co sobą przedstawia i jaka jest w łóżku i jak dba o siebie. Czy da się w niej rozbudzić pożądanie, dziką namiętność. Piersi nie maja tu żadnego znaczenia. To do nas facetów zależy rozkwit kobiecego piękna, rozbudzanie pożądania. A jeśli facet tego nie robi, nie potrafi, znaczy tyle, że to niedojrzały egzemplarz. Ryzykujesz, że codzinne życie stanie się monotonne, będziesz wiedziała, że jutro będzie takie jak dziś i wczoraj. Nic się nie wydarzy, nic cię nie porwie, nawet może nie zaskoczy. A raczej nie o to chodzi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Nie przejmuj sie nim Arrina. Widocznie źle trafiłaś. Moze jemu nic nie przeszkadzało, był jakis inny powód. Mi podobają sie bardziej duże piersi, ale małe tez lubię. Liczy sie człowiek, jego osobowość, a nie tylko jego wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mądrym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@damik, @przemekk, dziękuję za słowa wsparcia. Staram się trzymać i robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość dziś Dzięki za mądre słowa, zasadniczo masz rację, może po prostu dłuższa znajomość nie była nam pisana. Cóż, takie rzeczy się dzieją i trzeba sobie radzić, nie można się załamywać. Cieszę się, że większość wypowiadających się tutaj facetów nie przekreśla z góry kobiet tylko dlatego, że te mają mały tyłek czy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość123567, prawdziwego powodu pewnie nigdy nie poznam, ale pocieszające jest to, że faceci jednak patrzą na kobiety w sposób całościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
"arnina dziś @gość123567, prawdziwego powodu pewnie nigdy nie poznam, ale pocieszające jest to, że faceci jednak patrzą na kobiety w sposób całościowy." x Cieszę się, że to dostrzegasz :) Każdy facet powinien dowartościowywać swoją partnerką i zwracać uwagę na ich zalety i mocne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość123567 "Cieszę się, że to dostrzegasz Każdy facet powinien dowartościowywać swoją partnerką i zwracać uwagę na ich zalety i mocne strony. " To bardzo piękne i ważne słowa. Myślę, że to powinno działać w obie strony. Facet powinien utwierdzać kobietę, że jest dla niego atrakcyjna i vice versa. Inaczej któraś ze stron może zacząć wątpić w siebie i w relację, a nawet zastanawiać się, czy nie robi za opcję przejściową. Może to głupie, ale przyjaciółki swoimi argumentami przekonały mnie, że powinnam dla świętego spokoju do niego zadzwonić i zobaczyć, jak zareaguje. Już wcześniej tak bywało, że on miał blokadę. Po każdym ważniejszym wydarzeniu czekał, aż to ja odezwę się pierwsza, później przejmował inicjatywę. Tak było m.in. po pierwszym pocałunku. Nie odzywał się, ale gdy ja zadzwoniłam, potem codziennie pisał i wyciągał mnie z domu. Teraz, jak pierwsza burza hormonalna się przetoczyła, dostrzegam, że mają one sporo racji. On nie jest osobą pewną siebie. Potrafił się zaczerwienić, jak go pocałowałam w policzek. Jak mi kiedyś powiedział komplement, to z wrażenia, aż spadł z chodnika. Myślę, że jak raz zadzwonię, to korona mi z głowy nie spadnie. Ludzie są różni, a nuż on jest w 0,1% mężczyzn, którzy czekają na potwierdzenie ze strony kobiet. Tym bardziej, że na moje oko to mógł być jego pierwszy raz, bo szło mu dość nieporadnie, co nie oznacza, że nie było fajnie, bo się naprawdę starał. Taka ciekawostka, może któryś z mężczyzn mi to racjonalnie wytłumaczy. Po co on zabrał mi moje rajstopy? Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. Na ogół facetów nie interesowały ani moje rajstopy, ani majtki - na żadnego kolekcjonera nie trafiłam. Niestety lub stety, im więcej czasu mija, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że on mi się wkręcił bardziej, niż bym chciała. Owszem, początkowo miałam ochotę na coś niezobowiązującego, ale powtarzalnego. Ale im dłużej on się nie odzywa, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że niezależnie od wszystkiego, byłabym skłonna z nim być, choć to trochę kłóci się z moimi planami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio66
Plany są po to, by ciągle były nowe. Jeżeli coś Cię do niego ciagnie, zaczynasz o nim myśleć, to znaczy, że nie jest Ci obojętny. Może właśnie potrzebuje wskazówki, takiego poprowadzenia za rękę tym bardziej, że jak wspomniałaś brak mu doświadczenia. Daj chłopakowi szansę. Jak będzie dalej dzieckiem, które trzeba prowadzić i palcem wskazywać, co ma robic, to wtedy go sobie darujesz ale przynajmniej w przyszłosci nie będziesz miała żalu, że nie spróbowałaś. Nikt się od razu orłem nie urodził. Daj mu szansę i słuchaj serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina tak samo jak faceci nie powinni zwracac uwagi na wasze male pupy i cycki tak wy nie powinnyscie zwracac uwagi na male penisy , a dobrze wiemy ze jest sporo facetow co patrza na rozmiar cycków tak samo jak sporo lasek co chcą tylko duże k***sy trafilas na faceta ktoremu twoje male ksztalty sie niepodobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×