Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arnina

Czy przez małe piersi tracicie ochotę na seks?

Polecane posty

Gość gość
Małe piersi czy tyłek nie mają chyba wielkiego znaczenia. Mnie na przykład bardziej podniecają małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Arninko, masz 100% racje, ze powinno to działać w obie strony. Bardzo mądra osoba jestes. Co do rajstop uwazam, ze to jego jakis fetysz. Moze lubi takie znoszone po całym dniu, dzieki czemu czuje Twój zapach. Oceniam, ze wlasnie jest taka osoba jak opisałaś i przy tym bardzo nieśmiała. On oczekuje na Twój ******choc powinno byc odwrotnie. Przekonaj sie, uwazam ze powinnaś. Czuje, ze jednak iskrzy miedzy Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość123567, zadzwoniłam do niego i nie wiem, co o tym myśleć. Odebrał praktycznie od razu, chętnie rozmawiał. Powiedział, że w tym tygodniu raczej nie da rady się spotkać, bo dwie osoby się zwolniły w pracy, więc on robi nadgodziny. Ale jak będzie mógł, to się odezwie do mnie. Wspomniał też coś o tym, że w okresie świąteczno-noworocznym ma tak samo wolne jak ja, w sensie, że także bierze urlop i wtedy na pewno da się coś zorganizować. Na święta zostaje w mieście i nie idzie do pracy. Nie wiem, czy mnie spławia, czy naprawdę jest zajęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
Gucio66, no ciagnie mnie do niego. Zadzwonilam do niego, choc do tej pory nie bylam taka laskawa dla facetow. Wychodzilam z zalozenia, ze to on powinien odezwac sie po pierwszej nocy. On odebral od razu, po drugim sygnale. Byl mily, ale wspomnial, ze w tym tygodniu raczej sie nie spotkamy, bo jest zarobiony. Potem napomknal o wolnym od 25. 12 do 02.01. Wybiera urlop w tym samym czasie co ja. Po raz kolejny napomina o wolnym sylwestrze. Jak ze mna rozmawial, byl speszony. Nie wiem, czy kulturalnie mnie splawia i sciemnia, czy rzeczywiscie odezwie sie w wolny dzien, jak obiecal. Pomyslalam nawet, ze moze kogos miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Arninko, jesli jest rzeczywiście nieśmiały, to jest zainteresowany Toba, po tym co napisalas. Niestety możesz mieć tez racje, ze kogos ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mażę o seksie z dziewczyną z małym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekzo
arnina ja akurat tylko przy małych piersiach czuję podniecenie. a b no max c - większe odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chcę
gość wczoraj ja też, najlepiej jakby mnie taka ujeżdżała odchylona do tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość123543, jego zachowanie jest dziwne. Nic mnie nie zaskoczy. Pozostaje mi tylko czekać, aż się odezwie, o ile w ogóle to zrobi. Ja już więcej dzwonić nie będę. Jeśli ma kogoś lub nie jest zainteresowany, to sam więcej się nie odezwie. Jeśli mówił prawdę, a nie ściemniał, za jakiś czas się ze mną skontaktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio66
Arninko- a ja uważam , że powinnaś zrobić inaczej. Nie unosić głowy wysoko z kobiecą dumą, tylko jeżeli rzeczywiście iskrzy między Wami i zależy Ci na nim, to zadzwoń jeszcze raz i najzwyczajniej zapytaj o spotkanie. Jak będziecie razem na urlopie ( w tym samym terminie), najzwyczajniej w świecie zapytaj, w który dzień moglibyście się spotkać, bo przecież możesz mieć jakieś swoje plany. Jak nie ściemia, to na jego miejscu umawiałbym sie z Tobą codziennie :-) Jak tu zacznie coś kręcić, to wtedy będzie to znak dla Ciebie, by spasować. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam i zyczę Ci, by się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gucio66, w sumie mogę zadzwonić do niego, jak będzie bliżej urlopu. Może do tego czasu on się wcześniej odezwie i gdzieś wyjdziemy, pogadamy. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że on w tym zakresie problematyczny. Po każdym "większym" zdarzeniu trzeba się było odezwać pierwszej, potem on przejmował inicjatywę. W sumie mogę do niego zadzwonić w drugiej połowie przyszłego tygodnia, aby nie wyjść na nachalną, ale też pokazać, że szanuję swój czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są jak mały penis i jednym będzie przeszkadzać a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100 % racji , jedni wola male cycki inni nie , tak samo kobiety czesc woli male ( podobno ) czesc duze arnina On jakiego ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany od lat w tej samej
Moja ma bardzo małe cycki ale długie nogi ładny tyłek i śliczną buzię, jestem na nią zawsze napalony i mam ochotę na seks kiedy tylko się do mnie uśmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina jak tyłeczek?pracujesz cały czas?pokażesz nam efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@ zakochany od lat w tej samej Z nóg i ze swojej buzi jestem zadowolona. Nogi mam tak długie, że pomimo tego, że noszę rozmiar 34, muszę brać największy rozmiar rajstop, bo inne są za krótkie. Z twarzy też jestem zadowolona i z wcięcia w talii. Ale piersi i tyłek mogłyby być większe. Pośladki wciąż ćwiczę, może chociaż ładnego kształtu nabiorą. Z piersiami nic nie zrobię. Pocieszające jest to, że on wcześniej lubił mnie łapać i trzymać za tyłek, gdy gdzieś szliśmy. Chyba nie robiłby tego, gdyby uważał, że jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arniko,życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że się uda. Plus tego jest taki, że pomimo tego, że trochę ciapowaty, to masz szanse go urobić po swojemu, bo nie jest zmanierowany. Będzie dobrze :-) Pod warunkiem, że nie ma nikogo....a Ciebie nie traktował, jako odskoczni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprezentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arninko - jeszcze co do tyłka i piersi....:-) Po dziecku Ci przybędzie i będziesz bardziej kobieca - uwierz mi :-) Jak facet ma Cię pokochać, to małych piersi , czy tyłka teraz na pewno nie widzi. Jak faceta interesuje tylko seks, to patrzy tylko na to, a nie na to, jakie masz wnętrze. Wybór masz więc prosty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guciu Psuju co ty tam wiesz... znam taką co urodziła trójkę dzieci a biust cały czas mniejszy niż miseczka A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@Gucio66, mam nadzieję, że on nikogo nie ma i nie potraktował mnie jako odskoczni. Zdążyłam poznać jego znajomych. Jedna koleżanka powiedziała kiedyś nawet: weź zabierz swoją dziewczynę na imprezę, bo wtedy ja wyciągnę swojego męża. On wtedy nie zaprzeczył. Znam też jego najlepszą przyjaciółkę i jej chłopaka, z nimi najczęściej wychodzimy. On nie miał oporów, żeby przy nich iść ze mną za rękę. Jej chłopak powiedział mi kiedyś, że bardzo cieszy się, że istnieję, bo on bał się, że ona spędziła swoje urodziny z nim i był o to bardzo zazdrosny. Przyznał, że nie wierzył jej, gdy mówiła, że on nie przyszedł sam. Powiedziałam mu, że istotnie tak było i pamiętam, jak jego dziewczyna płakała, że on jej nie wierzy. W naszym społeczeństwie raczej piętnuje się zdradę. Więc albo jego znajomi nie znają jego dziewczyny, jeśli ta w ogóle istnieje, albo są jacyś straszni zdemoralizowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zone urodzila 2 dzieci a cyckow jak nie miala tak nie ma ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@Gucio66, może uda mi się kiedyś przybrać po ciąży w strategicznych miejscach;) Mnie kiedyś znajoma w żartach powiedziała, że przynajmniej mam pewność, że jak jakiś facet chce mnie lepiej poznać, że nie myśli tylko o jednym. Ona ma duży biust i przez to ciągle trafia na propozycje w stylu: chodźmy do mnie albo do hotelu, zanim dowie się, gdzie facet pracuje. Niemniej słabo mnie to pociesza, wolałabym mieć większy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina dziś mogla bys miec wieksze cycki :) bez urazy ale duze piersi na nas facetow dzialaja lepiej :) jakbys miala do wyboru pojsc na numer z facetem z maly k*****m a z facetem z duzym to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość dziś Tu Cię zaskoczę, bo szczerze wolałabym z małym albo przynajmniej cienkim, bo o dziwo tacy faceci dostarczają mi więcej frajdy. Jakoś lepiej trafiają we właściwy punkt, może dlatego że po prostu starają się bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiego On ma :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
gość dziś , takiego, że idealnie wpisuje się w moje potrzeby i było mi z nim najlepiej ze wszystkich facetów, z którymi byłam, a było ich łącznie 7:) Zatem jakąś skalę porównawczą mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina dziś to ile cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
gość dziś , było mi dobrze, więc nie wyciągnęłam z torebki centymetra, żeby mierzyć:) Szczęśliwe kobiety centymetrów nie liczą;) Czułam przyjemność a nie rozrywanie czy tarcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnina dziś Brawo :) małe i cienkie są lepsze :) Licze ze ułoży sie Tobie z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×