Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrera9595

Praca na kamerkach

Polecane posty

Hej, mam 25 lat i od pięciu lat pracuję na kamerkach. Szukam godnej polecenia firmy, agencji modelek która jest solidna, wypłacalna i wygodna. Do tej pory pracowałam sama i świetnie mi szło ale chcę spróbować w agencji videomodelek. Zgłosiłam się do Intercam ale już mnie wk******ają, trzeci raz ładuję zdjęcia i robię test kamerki i ciągle mają jakiś problem do jakości, mimo że jest naprawdę wyraźna (720p plus cztery punktowe oświetlenia skierowane na mnie). Dziewczyny, jakieś opinie o CamGirl.com.pl? O CamColt nawet nie chcę słyszeć, widać że strasznie zdesperowana firma siedząca cały czas w necie i skrobiąca komentarze na swój temat. Notorycznie zero dziewczyn online, zdjęcia modelek bieliźnianych zamiast dziewczyn. XModels też odrzuciłam w trakcie weryfikacji, rozumiem zdjęcie dowodu osobistego w celu wyeliminowania niepełnoletnich, no ale zdjęcie z przodu, z tyłu, koło twarzy, i do tego k*****a jeszcze nagraj filmik ze swoim dowodem obok twarzy jak go przykładasz do kamery. Śmieszne. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnanaczatach
Na xmodels sie ostatnio niewiele dzieje, wiec nic nie tracisz jesli nie udało Ci sie tam zarejestrowac, noi stawki glodowe wrecz maja za minute;/ jesli szukasz czegos dodatkowego to moze sprobuj dolozyc sobie robienie klipow na c4s, zawsze to dodatkowe $$. Pracuje sama i na Twoim miejscu nie pakowałabym się w zadne studia, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pakować sie do studia? Chcesz zarobić jedynie procent tego co teraz wypracowujesz sama? dziwna logika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czy ktoś coś zarobił na camcolt czy to ściema i oszustwo też widzę że ciągle tam nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×