Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A mi się podobają oklepane imiona dla dziecka!

Polecane posty

Gość gość

Wiele kafeterianek pisze że jakieś imie jest oklepane. No i co z tego? Weźmy 2 oklepane imiona żeńskie. Julia - bardzo popularne a mi sie podoba. Jest delikatne subtelne i piekne zarówno dla dziewczynki jak i kobiety. Albo Wiktoria - piękne stare imię, brzmi bardzo dostojnie i elegancko, ma ładne znaczenie - zwycięstwo i ładnie pasuje do dziewczynki. Bardzo piękne imiona a to że są popularne tylko to potwierdza. No bo macie z kolei bardzo oryginalne imie - Brunhilda. Nadawane bardzo rzadko, prawie wcale. Dlaczego? Bo jest po prostu brzydkie i dziwne i nikt nie nazwałby tak dziecka. A Julia i Wiktoria podoba sie wielu ludziom i nie znaczy to że kierują się oni trendami. Myślę że oklepane imie jest zdecydowanie lepsze niż jakieś dziwne i ośmieszające. Ja też mam popularne imie i cieszę sie z tego że wielu ludziom sie podoba i ze nazywa sie tak wiele dzieci. Dlatego argument typu "Julka ma na imie połowa dziewczynek w Polsce" czy "Na placu zabaw co chwile jakaś mama woła Wiki" nie jest wg mnie żadnym argumentem przeciw szczerze mówiąc nie dała bym dziecku na imie żadna Nicola Jesica czy Vanessa zdecydowanie wolałabym Julkę Oliwkę czy Wiktorię. Jedyne oklepane imie które mi sie nie podoba to Amelia bo kojarzy sie z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego Amelia jest dla Ciebie oklepane? To piękne imię, które nadaje się zarówno dla dziewczynki jak i dorosłej kobiety. Już wolę Amelię niż Oliwkę! Kto to jest oliwka? Jak marchewka albo brokuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×