Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinann

Poronienie

Polecane posty

Gość gość
Gdyby faktycznie została zmuszona to od razu by to napisala ze zostala zgwalcona lub cos w tym stylu. Mialam znajoma ktora zmusil do seksu znajomy to jeszcze tego samego dnia byla na pogotowiu i tam podali jej odpowiedni tabletki zeby nie dopuścić do ewentualnego poronienia. Tutaj laska ewidentnie chciala po cichu pozbyc sie ciazy ale przez jej glupote narobila sb tylko wiecej szkody niz pozytku. Naprawde nie umiecie czytac ze zrozumieniem Najpierw pisze ze wspolzyla a pozniej ze "JAK COS TO ZAWSZE MOZE POWIEDZIEC ZE ZOSTALA ZMUSZONA BO NIE CHCE TEGO DZIECKA ". Litosci ale wy naprawde jej bronicie ? 25 października czy ktoregos tam wspolzyla. Mamy 9 geudnia. Biorac pod uwage ze dni plodne wystepuja plus minus w polowie cyklu a ciaze liczy sie od pierwszego dnia okresu to od tego 25 odejmijcie sobie dwa tyg i dodajcie reszte do dnia dzisiejszego. Reasumujac dziewczyna jest juz nie tyle co w 6/7 tygodniu ale zaczela 9 tydzien ciazy i jeszcze sie dziwi ze tabletki nie zadzialaly jak nalezy ( pomijajac fakt ze dopuscila sie przestepstwa ). Nagadala jakiemus facetowi od tabsow ze to 3 tydzien niby....ja p*****le....i jeszcze pisze ze jej mama ma w tym udzial. Nosz k****. Na litosc boska jak mozna byc tak skrajnie nieodpowiedzialnym i głupim . Pewnie jakas malolata z dobrego domu ktorej mamusia za wszelka cene chciala pomoc i zamiast wziac do ginekologa to zafundowała tabletki z czarnej strefy, zeby sobie corunia zycia nie zmarnowala bezmyślnym rozkladaniem nozek..... No a teraz nie dziwie sie ze sie boi nawet do szpitala jechac bo bekna za to zdrowo..... Dla mnie tacy ludzie to nie ludzie.... Mimo wszystko zycze oby ciaze dalo sie utrzymac i dziecko bylo zdrowe.. Ehh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyna nie beknie za nic jak to gość wypowiadający się wyżej ujął, ponieważ polskie prawro nie zrobi nic kobiecie która podjęła się aborcji lub chciała tego dokonać, spokojnie jedz do szpitala i tam się wszystkiego dowiesz, nic Ci nie grozi bo masz opiekę prawa, jedynie krzywe spojrzenia lub głupie komentarze, ale to twoje życie i nie pozwól sobie wmówić tego co dla Ciebie będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze na tym forum siedza kobiety. I te kobiety popieraja takie postepowanie... szok.. jeszcze ja poglaszcie po glowce bo taka biedna i sama wie co dla niej jest najlepsze. A za miesiąc zalozy kolejny podobny temat i za dwa miesiace i za trzy... Bo nozki rozklada sie dobrze ale konsekwencje tego sa takie be i fu.... Wiec co miesiąc mozna sobie tak pomagac bo "jest zmuszana ". Wstydzcie sie. I nie. Wcale nie jestem madka polka ani jakas zagorzala katoliczka ale poprostu kieruje sie w zyciu pewnymi zasadami a zwlaszcza mam swoja godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, najłatwiej jest ocenić prawda, zmieszać z błotem i jeszcze dorzucić swoje piec groszy, ze autorka rozkłada nogi, jest to mega słabe i płytkie. Świetnie, ze ktoś ma swoje wartości, ale nie wchodźcie w dupę ludziom o innych poglądach, uważam, ze lepiej usunąć dziecko niz wychowywać w biedzie, braku akceptacji czy poczuciu ze zniszczyło nam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w szpitalu w niezbyt dobrym stanie. No bo co mogłoby innego z nia byc po takiej akcji w takim tyg ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś odważna bo może dojść do naruszenia płodu a i tak nie dojdzie do poronienia zaś urodzisz kalekie dziecko na które sama sobie za pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie wystąpiło krwawienie z wydalaniem skrzepów (a jesteś w 7 tygodniu) to nie nastąpiło poronienie i pieniądze wyrzuciłaś w błoto. Ja przeprowadzałam aborcję farmakologiczną w 6 tygodniu i po zażyciu tabletek wystąpiło dość spore krwawienie z fragmentami tkankowymi i wydalaniem jaja plodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14:35 ma rację. Musi wystąpić krwawienie i to wcale nie skąpe. Plamienie nie jest oznaką poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok po prostu szok. Jak można mając ostatni okres jeszcze w październiku liczyć że jest się w 3 tygodniu ciąży? Jakim trzeba być przyglupem? Ja w gimnazjum wiedziałam jak liczyć ciążę. W 3tyg jesteś tydzień przed terminem miesiączki durna babo. To jakiś 7 a nawet 8tydzien ciąży. Dziecko bardzo intensywnie się wyksztalca. Juz od paru tyg bije mu serce. Jakiego ma pecha a rośnie pod sercem takiego potwora..a raczej miał bo prawie na pewno zabiła to tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×