Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyKordeliaFitzgerald

On kocha inną... Co robić?

Polecane posty

Mam bardzo wielki problem. Otóż jak byłam dzieckiem bawiliśmy się w takie chodzenie dla szpanu. Pewien chłopak wysłał mi karteczkę, na której napisał, że mnie kocha. Rzecz jasna jeszcze tego samego dnia byliśmy razem. Od tej pory pisaliśmy ze sobą codziennie. W szkole rozmawialiśmy rzadko, ponieważ on rozmawiał z kolegami, a ja z koleżankami. Spotkaliśmy się tylko raz. Z nami była jeszcze inna para i koleżanka z klasy. Bardzo fajnie nam się rozmawiało. Po czterech miesiącach z nim zerwałam, ponieważ uważałam, że nie zwraca na mnie uwagi. Od tego czasu miał już jedną dziewczynę, z którą sam zerwał. Minęło już kilka lat, a ja tak naprawdę wciąż go kocham. Co robić? Niedawno dowiedziałam się, że zakochał się w dziewczynie z mojej klasy. Co zrobić, żeby zwrócił na mnie uwagę? Jestem dziewczyną, która ma najlepsze oceny w klasie, ładnie się ubieram i bardzo dbam o siebie. Nie jestem też jakąś wstydliwą osobą. Jak do niego zagadać? Rozkochać w sobie? Sprawić, żeby zapomniał o tamtej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczułam się staro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×