Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zabawy z wibratorem a wielkość

Polecane posty

Gość gość

Witam.. Kupiliśmy sobie wibrator.. Rozmiarów dosyć pokaźnych . zdecydowanie większy rozmiar dużo od partnera. Jeszcze nie mieliśmy okazji skorzystać ale po dokładnych ogledzinach zastanawiam się czy Bedzie to dobry wybór. Czy po takiej zabawie dużą zabawką nie będę miała dyskomfortu małego członka ? Czy partner który jest chyba tego świadom i sam tez wybierał nie będzie miał kompleksów ? Jak to u was było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej się nie obawiajcie. Mój partner też kupił wibrator i też dosyć pokaźnych rozmiarów. Za pierwszym razem miałam nawet pewne obawy czy mnie nie rozerwie:). Ale było i miło i podniecająco. Jednak to tylko sztuczne urządzenie, "bez życia". Już po kilku minutach zabawy poprosiłam żeby mi wsadził k****a. Tak więc żadnego dyskomfortu nie odczuwaliśmy. Życzę Wam przyjemności z korzystania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach popularnego ostatnio odkopywania antycznych tematów wyskoczyło mi takie coś.  Jest tu pewien niepokojący fragment.

Dnia 10.12.2017 o 15:06, Gość gość napisał:

Kupiliśmy sobie wibrator.. Rozmiarów dosyć pokaźnych . zdecydowanie większy rozmiar dużo od partnera.

Zakładając, że partner jest mniej więcej typowy, coś pomiędzy 160 a 190 cm wzrostu, do wibrator większy od partnera to musi być całkiem spory kawał ciężkiego sprzętu.  Jakaś kopalnia odkrywkowa lub firma budująca autostradę mogła by ten wibrator wykorzystać do ciężkich robót ziemnych.

Idę kopać dalej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×