Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DariuszlL34

W 2018 roku schudnę! Jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość DariuszlL34

Witam zbliża się konier roku wielkimi krokami a my zaczynamy zastanawiać się nad noworocznymi postanowieniami :) Ja jak zwykle chcę schudnąć 10 - 15 kg ! :) Może się na razem uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqe37
Jak schudnąć szybko i bez wyrzeczeń? Też tak bym chciała :) Nowy rok nowe możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnij nogę przy samym chooyu; powinno być akurat 10-15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina34s
Sam sobie utnij trollu głowę może zaczniesz myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuilekLL
Ja mam siedzący tryb pracy i niestety mam tak ze ciężko jest mi utrzymać formę po diecie. Dlatego zdecydowałam się na suplement Green Barley Plus. W sumie dieta działa w momencie stosowania ale kiedy ją przerywamy to wszystko wraca. A tu przy tym suplemencie jest zupełnie inaczej i ciesze się że efekty są widoczne. Tutaj strona producenta http://nplink.net/Jhfxq1v4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudnięcie to zawsze jest jakieś wyrzeczenie ;) np podczas mojej ostatniej próby z dietą największym problemem dla mnie było odstawienie czekolady nadziewanej z orzechami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekMarus
Moją metodą (zawsze działa!) jest mniej jeść i więcej się ruszać. Jak się odchudzałem musiałam wtedy bardzo pilnować diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagiWs3
Ja potrafię trzymać się diety, ale czasami wieczorami wymiękam, zmęczona, zestresowana to podjadam i to co zgubie w kilka dni - w dwa następne nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagi W moim przypadku egzamin zdało białko wolno przyswajalne oraz zielona kawa http://nplink.net/QoZdKyZJ Wypijałem porcję przed wieczorem jako ostatni posiłek (piąty lub szósty) i do rana zero głodu i chęci jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMarkos
Ja próbowałam od miesiąca stosuję tą zielona kawę , dwa razy biegam w tygodniu i udało mi się już schudnąć 6 kg jestem meeeega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOŻena27
Miałam Zieloną kawę ale w kapsułkach ...Bardzo dobrze działa na odchudzanie ....Tabletki brałam przez dwa miesiące nic mi nie było czułam się doskonale i spadłam z wagi tak jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, mam 45 lat, 177 cm wzrostu i nadwagę. Przy sznurowaniu butów ciemno w oczach mi się robiło. W dniu 10go maja moja waga to 93,5kg. Wkurzyłem się i poprosiłem żonę aby mi pomogła:) . Wyeliminowałem cukier, sól ( mam nadciśnienie ), nie jem słodyczy, nie jem chleba, ziemniaków i chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewekase45
Do tej pory udało mi się schudnąć z 68 kg do 51 kg (jestem dość niska). Nie polecam „ekspresowych diet”, bo i tak efekt nie utrzyma się długo, a dodatkowo mogą zrobić się rozstępy i efekt jojo Chudnę powoli do tego od miesiąca stosuję młody zielony jęczmień Green Barley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagDemos
Codziennie wieczorem ćwiczę w domu (przynajmniej godzinę) staram się zdrowo odżywiać i od miesiąca tabletki z zielonej kawy, bo rzeczywiście wspomagają na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze nie poddawać się n a samym początku motywacja to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelos2
Ja zaczęłam się odchudzać już przed nowym rokiem może będzie mi łatwiej z motywacją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sposobem są ćwiczenia na piłce rehabilitacyjnej, może wykonywać na plecach czy na brzuchu, możliwości jest wiele, a ćwiczenia dużo dają... i pozwalają szybko pozbyć się kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTereska
Ja muszę schudnąć 14 kg nie wiem czy dam radę zawsze jak zaczynam to szybko kończę i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka39L
Właśnie nie poddawaj się na samym początku ja zaczęłam miesiąc temu i czuję się już lepiej i chudnę do diety białkowej dorzuciłam młody zielony jęczmień w tabletkach http://nplink.net/Jhfxq1v4 nie czuję głodu i nie podjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jęczmień jest drogi, a nie ma żadnych efektów. Znam 2 osoby, które go stosowały. Jeśli chodzi o suplementy diety - niedawno czytałam, że suplementy diety nie pomagają, często wręcz szkodzą. Więc trzeba uważać, bo szkoda zdrowia. Ktoś wcześniej napisał, że najlepsza dieta to MŻ (mniej żreć :D) oraz ruch (ćwiczenia, spacer, jazda rowerem lub siłownia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolkaZwerys
Odchudzanie to trudny moment w życiu niektórzy (jak ja) miewają wahania nastrojów chodzą wkurzeni itd. Ale trzeba to zaakceptować i po jakimś czasie mija to i zaczynamy się uśmiechać widząc spadające kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotkareczka3
Witam! Stosowałam młody zielony jęczmień w tabletkach 60szt przez miesiąc. Jestem zadowolona z siebie że kupiłam mi to pomogło! schudłam 5 kg. a co ciekawe to przy tej kuracji miesięcznej ograniczyłam ser żółty a także napoje gazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobór właściwego momentu na rozpoczęcie odchudzania to połowa sukcesu. Warto pamiętać, że redukcji masy ciała nie sprzyja przewlekły stres i niedosypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldadc
Odchudzanie to bardzo skomplikowany proces, warto więc porządnie się do niego przygotować, aby nie zmarnować początkowego zapału. Metoda małych kroczków, planowanie kolejnych ruchów i dobór idealnego dla siebie planu to połowa sukcesu do osiągnięcia celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzać się to trzeba wiedzieć jak to zrobić. Ja stosowałam dietę 1000 kalorii, Dukana, Kwaśniewskiego. Efekty na krótko straszne jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrarada23
Woda wypita pół godziny przed posiłkiem sprawia, że zjadamy ok. 75 kcal mniej. Niby niewiele, ale zakładając, że będziemy pić wodę przed trzema posiłkami, w skali roku da nam to możliwość "odmówienia sobie" ponad 78 tys. kcal. W przeliczeniu na kilogramy: 8-10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha56fg
Ja dużo schudłam odstawiając COcaCole!!!! Piłam na początku wodę mało gazowaną bo nie mogłam od razu odstawić bąbelków a teraz piję wodę niegazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą kolą to racja ja też mam problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOloresrty
Jeśli jemy obiadokolację przed 18.00, a kładziemy się spać około północy, trudno nam wytrzymać bez jedzenia. To prowokuje do opróżniania lodówki nocą. Tempo metabolizmu jest wtedy wolniejsze, bo przerwa w jedzeniu jest długa. Jeśli z głodu złamiemy zasady, to to, co zjemy, odłoży się podwójnie! Dlatego warto jeszcze coś przekąsić 2-3 godziny przed pójściem spać. Oczywiście, coś lekkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×