Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DariuszlL34

W 2018 roku schudnę! Jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to okropne że są tutaj propozycje diet gwarantujących efekt jojo. A przecież tylko zdrowa dieta, pozwala na zdrowa redukcję wagi bez efektu jojo. Przypominam, że dieta to tryb życia. Powiedzcie, czy wyobrazacie sobie do końca życia jedząc to co w tych modnych dietach jest? A jest naprawdę sprawdzona, skuteczna i urozmaicona dieta, która człowiekowi sama wchodzi w nawyk i staje się naturalnym odżywianiem każdego dnia. Dlaczego? Posiada wszystko czego organizm potrzebuje. Jeśli masz problem z nadwagą i NAPRAWDE chcesz ZDROWO I NA ZAWSZE ja zwalczyć napisz na maila. kasia.patryk@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba zmienić swoje nawyki... Dietę uczynić pełnowartościową, zbilansowaną, a nie wykluczać i ograniczać. Ja jem pyszne posiłki, 5 x dziennie, zbilansowane i efekty są :) Korzystam z cateringu dietetycznego z https://www.maczfit.pl/, bo aktualnie mam bardziej zabiegany okres w życiu, super rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna1
Mi sie udalo zrzucic wage jak zapisalam sie na taniec do Royal dance Center u mnie w Opolu. Naprawde przy takim wysilku bardzo szybko mozna stracic kg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam walkę z odchudzaniem już dawno temu...bez skutecznych rezultatów. Nie znoszę diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
sport + zdrowe jedzenie ! Ja zaczelam tanczyc w royal dance center a do tego zdrowo jem , piec posilkow dziennie :) Zero glodowek, po rpostu ****** zdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałem z usług www.Misjadieta.pl w Katowicach. Bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z nadwagą ? Jeesteś zmęczona i straciłaś / łeś nadzieję ? Nie wchodzisz w ulubione ciuchy ? Zrobisz wszystko by stracić na wadze ? Jest peparat stworzony z naturalnych roślin, który pomaga Ci podczas snu chudnąć w sposób naturalnie przyspieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z nadwagą ? Jeesteś zmęczona i straciłaś / łeś nadzieję ? Nie wchodzisz w ulubione ciuchy ? Zrobisz wszystko by stracić na wadze ? Jest peparat stworzony z naturalnych roślin, który pomaga Ci podczas snu chudnąć w sposób naturalnie przyspieszony. http://newlife1.goldstep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad tym zastanawiam!Zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe,kupiłam ciuchy z rough radical i zaczęłam biegać!Planuje też zacząć chodzić na jakieś zajęcia grupowe!Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Kasi, kom 739 202 359. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co zatruwać swojego organizmu środkami, które niby mają wspomóc odchudzanie, BLE!!! Regularne przyjmowanie posiłków połączenie z aktywnością fizyczną i od razu zobaczycie efekty! No.. przynajmniej ja widzę u siebie :D Odkąd korzystam z diety pudełkowej lunabox kilogramy same lecą w dół! Przy okazji codziennie mam okazję spróbować nowych, ciekawych smaków i nie chodzę głodna. A głodówka to tez zły pomysł - bo wtedy organizm się broni i odkłada tłuszcze (tak powiedział mi raz dietetyk więc potwierdzone info). Poza tym czemu nie spróbować przejść na taką dietę? Zawsze można zrezygnować, no chyba że okaże się to sukcesem jak w moim przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja moge polecić piperinox bo naprawdę działa przetestowalam na sobie ;) po 3 opakowaniach zakończyłam kuracje zleciało 14kg ja jestem bardzo zadowolona. Cena moze wysoka ale warto. Podaje wam link producenta gdzie zakupiłam tabletki http://nplink.net/w7Pxx1K6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia123456
Też miałam ten problem.. u mnie dochodziła tarczyca.. chorowałam na hashimoto. Przez co przytyłam ponad 10 kg. wiadomo leki.. też szukałam diety. Robiłam Cardio chodakowskiej i miałam efekty. ale wszystko wróciło po pewnym czasie. I wracałam do punktu wyjścia. Stosowałam tyle diet i tyle "cudownych" kapsułek że głowa mała. W końcu znalazłam jakiś program zdrowego odżywiania. dzięki któremu już 2 miesiące trzymam wagę. Podam wam link na fb. tam jest opisana moja przemiana. Jeśli chcecie więcej informacje piszcie. Mi pomogło. yourreality7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie kuracji ziołami Tybetańskimi, a już nigdy nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli :). Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo .. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_s
Ja oczywiści ćwiczę, staram się przestrzegać diety, a w pracy popijam zioła od http://zielarzradzi.pl/ - przyspieszają metabolizm, oczyszczają, rozgrzewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fast Burn Extreme to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję wagi ciała http://nplink.net/KFSwOz92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, sprawdziłam i warto: www.centrumfigury.byethost14.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKamyk
Szybko nie da się chudnąć, to jest długotrwały proces. Zawsze możesz jednak spróbować z suplementem - https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/, przyśpiesza przemianę materii i spala tkankę tłuszczową. Ja mam dzięki niemu -2 kilogramy w około 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

A próbowałyście już African Mango nplink.net/zl1sZ2dk ? Ma bardzo dobre opinie ale waham się jeszcze czy to dobry wybór dla mnie. Ogólnie mam duży problem z trzymaniem się diety ale staram się jeść zdrowo z wyjątkiem słodyczy, które są moją zmorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Dziewczyny ja niby nie jestem wagowo jakoś "ciężka" ale mam 165/57 kg ale wszystko mi idzie w brzuch. Chciałabym pozbyć się tłuszczyku i nabrać mięśni bo tu niby jest ok ale brzuch jak 5 miesiąc. Nie jest to od piwa  bo nie przepadam za alkoholem. Próbowałam wcześniej ćwiczyć hula hop ale bolał mnie od tego brzuch. Obecnie biorę African Mango który ma za zadanie wesprzeć spalanie ze strony producenta nplink.net/zl1sZ2dk i ćwiczę sobie z qczajem bo z Chodakowską mi się przejadło i zauważyłam, że po miesiącu ćwiczenia z nim z you tube mam większe efekty niż po wcześniejszych próbach ćwiczenia z kim innym. Miałam kilka takich prób ale za każdym razem się poddawałam właśnie po miesiącu. Teraz zrozumiałam, że muszę sobie wyrobić nawyk taki jak mycie zębów i jakoś pójdzie mam nadzieję. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Ja zaczęłam odchudzanie 26 listopada tego roku. Póki co udało mi się w miesiąc schudnąć 4kg. 🙂 mam nadzieję że w 2019 uda się zrzucić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×