Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DariuszlL34

W 2018 roku schudnę! Jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość DOloresrty
Dla utrzymania dobrej formy liczy się każda minuta aktywności fizycznej. Jednak jeśli naszym celem jest schudnięcie, powinnyśmy ćwiczyć przynajmniej przez godzinę, i to cztery razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jem słodyczy,pieczywa itp ,ćwiczę i nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia29e
Spróbuj oryginalnej zielonej kawy http://nplink.net/QoZdKyZJ mi pomogła zrzucić 12 kg do tego stosowałam dietę białkową ale nie taką rygorystyczną. Jest możliwość wysyłki przez paczkomat więc nikt się nie dowie co kupujesz i nie będziesz się wstydziła przed znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym paczkomatem to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę odchudzac się z głowa żeby uniknąć efektu jojo. Teraz jestem na diecie pudełkowej lightdiet i nie muszę się martwić o zakupy czy gotowanie. Dostaję 5 gotowych posiłków na cały dzień więc nie trzymam w domu innego jedzenia i nie ma pokusy podjadania. Też więcej się ruszam. Zamiast windy chodzę schodami, w domu ćwiczę i widzę pierwsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam schudnąć w tym roku. wszystkie diety cud i szybkie odchudzanie wyniszczyły mi organizm i spowodowały straszne zaparcia, udało mi się je zwalczyć dopiero za pomocą dicopeg 10g. teraz w 2018 mam zamiar się wybrać do dietetyka niech mi ułoży odpowiednia dietę. ale to czekam na nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstrakt z zielonej kawy Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może agrest indyjski? w końcu trafiłam na oryginał i w pierwszym miesiącu schudłam 5 kg wejdź sobie na stronkę, maja też inne produkty. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :) https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie rower i co dziennie wychodź nawet godzinkę i zobaczysz po miesiącu efekty. Ja tak zrobiłam i kupiłam sobie piękny i wygodny rowerek ze strony www.sklep.rowmot.eu i śmigam na nim co dzień. Nie straszne i pogody bo mam super ubranko sportowe i bieliznę termiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienaza
Jak to jak? Ja polecam orbitrek na czczo, do tego dużo wody, ciepła woda z cytryną na czczo, iqgreen codziennie i odstawienie słodyczy i fast foodów. Regularnie posiłki i będzie git. Proste zmiany ale efekty będą zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory za gorzkie slowa ale po prostu nie wpieprzaj co popadnie, a jezeli nie rozumiesz o co mi chodzi to zacznij livzyc kalorie i zobaczysz ze ic za duzo spozywasz czesto slysze od kogos kiedy cos slodkiego jem "ale ty masz dobrze, masz szybki metabolizm, ja bum taknie mogla" i apropo tego pomyslalam ze policze kalorie, powinnam spozywac lekko ponad 2000 a spozywam yeoche wiecej niz 1000 no to juz wszystko wiadomo, tyle na temat mojego metabolizmu i to byla odpowiedz na mije puyanie, dodam xe jestem za szczupla a slodyczy duzo nie jej chociaz paczki uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daria
Ja właśnie wystartowałam ze Slimunox. Trzymajcie za mnie kciuki Muszę do końca lutego pozbyć się 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystaliście z usług dietetyka? Bo ja dwa lata temu miałam rozpisaną świetnie dietę przez dietetyków z Enelmedu i bardzo byłam zadowolona. Schudłam 10 kg. Poźniej zaszłam w ciążę i teraz znów do nich pójdę, bo trochę do zrzucenia zostało, a to jest dodatkowa motywacja, że fachowiec nad tobą czuwa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co 2 kobieta od Nowego Roku się odchudza.. W tym roku już na serio to zrobię. Już się zapisałam na catering lightdiet żeby mnie nie podkusiło z tego zrezygnować w czasie obżarstwa świątecznego. Mam nadziję że dam radę i nie będzie mi brakowało tłustego i słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelijia
Na podjadanie mam dobrą radę ;) Suplement z dużą zawartością błonnika - w moim przypadku colon slim. Jak nie mam czasu planować sobie posiłków - jem co popadnie i kiedy popadnie :) Ale suplement pomógł mi z tym walczyć. A od stycznia dodatkowo będzie grana siłownia minimum 3 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Domisiamama
Ja zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox, biorę te tabletki od misesiaca i już jest 6 kilo mniej na wadze. Moim zdaniem to bardzo dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina7554
dobrym sposobem aby schudnąć jest catering dietetyczny. W Masterdieta https://masterdieta.pl/ możesz wybrać kaloryczność posiłków i jeżeli nie bedziesz podjadał włączysz trochę ruchu to powinno się udać ;) najlepiej nie przesadzać ze zbyt małymi ilościami kalori bo w tedy grozi efekt jojo. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz schudnąć, a masz rodzinę dzieci i męża. Nie masz czasu gotować dwóch obiadów? To dobrze trafiłaś. Gotuj tak jak gotowałaś do tej pory dla całej rodziny i chudnij. Ta strona powstała z myślą o kobietach które nie mogą schudnąć, ponieważ prioritetem jest rodzina. Ja ci pomogę bo też jestem matką 3 dzieci i mam męża. Nie mam czasu na to aby gotować obiad dla nich i osobno coś dietytecznego dla siebie. Na własnej skórze doświadczyłam, że można jest to co cała rodzina i schudnąć. Zapraszam po porady do mnie. Koszt opieki miesiecznej to tylko 30 zł, a ja jestem całkowicie do twojej dyspozycji 30 dni w miesiącu i 12 godzin dziennie. To tylko 1 dziennie a może odmienić twoje życie na zawsze. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zośka
Ja odchudzam sie od 27 grudnia, Stosuję Foreverslim, dietę i ćwicze. jak na razie 3 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, wystarczy zmienić dietę na zdrową ekologiczną, czytać składy produktów, żeby nie zjadać tyle chemii , włączyć do diety olej kokosowy i jeść częściej ale mniej, no i probiotyki włączyć. Oczyścić organizm. Szybkie odchudzanie zawsze powoduje efekt jojo. Proponuję zajrzeć tutaj: https://www.facebook.com/ezielarnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie to cenny, lecz kruchy skarb! Zastanawiasz się czasem jak zadbać o zdrowie? Szukasz w internecie porad o zdrowym odżywianiu? To tak jak ja!! Na większości z nich znalazłam głównie takie wskazówki: * pieczywo pełnoziarniste zamiast białego, * jeść owoce i warzywa (owoce do południa, warzywa po południu), * jeść wystarczjącą ilość białka, * wybierać zdrowe tłuszcze, * pić conajmniej 1,5 l wody, * ograniczyć przekąski i słodycze, * urozmaicać codzienną dietę, * itp. Chyba każdy chciałby żyć zdrowo, a co za tym idzie: wyglądać i czuć się lepiej. Po przeczytaniu tych cennych wskazówek na wielu stronach internetowych jak się zdrowo odżywiać, razem z mężem często powtarzaliśmy sobie, że "od jutra zaczniemy ZDROWO życ". Niestety, życie idzie tak szybkim tempem, że ciężko o zbilansowaną dietę, a pryskane warzywa i owoce z modnym napisem "BIO" wcale nam tego nie ułatwiają. Lenistwo także jezyk.gif Jak wydobyć tą okropnie leniwą "silną wolę"?! Nam wystarczyło zadać sobie pytanie: dlaczego? Dla kogo? Otóż dlaczego: chcemy wyglądać i czuć się lepiej, żeby móc w pełni cieszyć się życiem. Chcemy po powrocie z pracy mieć energię na resztę dnia, a nie opadać z sił przed telewizorem. Chcemy spotykać się z przyjaciółmi nie przekładając kolejnego spotkania bo "źle się dziś czujemy". Dla kogo? Przedewszystkim zrób to dla samego siebie! Pamiętaj, że Twoje ciało jest Twoim JEDYNYM STAŁYM domem, a chyba chcesz miekszać w zadbanym, pięknym domu? Dla kogo jeszcze? Pewnie masz osobę czy osoby najważniejsze w Twoim życiu? My oczekujemy przyjścia na świat naszego synka i to dla niego chcemy byc zdrowi! To on jest naszą główną mobilizacją. usmiech.gif Kiedy znaleźliśmy swoją mobilizację, było łatwiej wdrożyć plan zdrowego trybu życia. Zdrowe jedzonko, dużo wody, mniej słodyczy, długie spacery, basen... Z czasem człowiek naprawdę przestawia swoje myślenie w głowie i to wszystko staje się być czymś naturalnym. Jednak mimo tego lepszego trybu życia, nie czuliśmy się tak, jakby człowiek oczekiwał. Jest lepiej, ale wiesz, że to jeszcze nie to. I znowu to szperanie w internecie co jeszcze można zrobić? Co robimy nie tak? No i bingo! Znasz powiedzenie "jesteś tym, co jesz"? Zgadzam się z nim w 100%. Skąd miałaby się brać w nas ta witalność? Z tych warzyw i owoców z napisem "BIO"? Z mięska z krówek czy kurek, które zanim trafią na nasze talerze są faszerowane różnymi sterydami, żeby tylko były "dorodniejsze"? -Rolnicy stawiają na ilość, nie na jakość. -Gleba jest jałowa, niska zawartość minerałów w glebie. Jałowa gleba = jałowe plony. -Zanieczyszczenia środowiska przenikają do żywności. To wszystko powoduje spadek wartości odżywczych w jedzeniu. Innymi słowy, jeśli kiedyś zjadłbyś np. marchewkę z ogródka babci, teraz musiałbyś zjeść kilka kilogramów marchewki, żeby dostarczyć organizmowi tę samą wartość odżywczą. Spotkaliśmy w końcu ludzi, którzy nam pomogli poczuć się zdrowo usmiech.gif Zdarza się, że rodzina czy znajomi zadają nam pytania, skąd w nas tyle energii, a to takie prosteusmiech.gif Ci ludzie, którzy nam pomogli, sami kiedyś szukali pomocy w zwalczeniu nadwagi, wyrównaniu pH organizmu (zakwaszony orgaanizm jest idealnym środowiskiem dla rozwijania się komórek rakowych). Jak się okazało pH męża wynosiło 5,8 a prawidłowym wynikiem jest pomiędzy 7,0 a 7,4. Po co otwierać furtkę chorobom skoro można zadbać o siebie? Na ten moment oboje mamy pH w normie usmiech.gif Poznaliśmy ludzi, którzy odmienili swoje życie na lepsze(pod wieloma względami), tak jak potem zrobiliśmy to my. Wielu ludziom, dzięki tym sposobom udało się zwalczyć otyłość bez efektu jojo. Można byłoby gadać i gadać... Jeśli i Ty, czy ktoś kogo znasz zastanawiał się kiedyś jak żyć zdrowo, jak zadbać o swój "dom" albo jak zrzucić mniej lub więcej kilogramów to wyślij mu tą stronkę, albo podaj nasze numery telefonów widoczne niżej. Możemy się umówić w restauracji, u nas czy u Ciebie. Możemy też poprostu popisać, jeśli zainteresował Cię temat. Poświęć nam godzinke czasu, by dać sobie szansę na lepsze życie, samopoczucie i wygląd! Skoro ktoś pomógł nam, czemu my mamy nie pomóc komuś? Każdy zasługuje na to, by czuć się lepiej. usmiech.gif Pozdrawiamy Kasia 885 113 184 Patryk 536 060 420 Nasz e-mail: kasia.patryk@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sobie mogę powiedzieć że nie jestem za bardzo pracowita a tym bardziej systematyczna,a udało mi się schudnąć dzięki wsparciu Foreverslim.Więc myślę żę osobą którym naprawdę zależy na tym aby schudnąc bez problemu dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia11186
Witam wszystkich, moge sie dolączyc? Forum na ktorym bylam aktywna od 01.01.2018 ktos usunąl:/ startowalam z wagą 78,5 po 2,5 miesiaca moja waga to hmmm sama nie wiem. Wazylam sie 28 lutego i waga pokazala 69,4. Ponad -9 kg. Ale dokladnie zwarze sie jutro. Moja dieta to przede wszystkim odstawienie slodyczy za ktorymi az tak bardzo nie przepadam, odstawienie fast foodow no i tlustego jedzenia smazonego na oleju. Dzisiejsze menu na sniadanie to jogurt naturalny z otrebami i kiwi na obiad 1 polowa cukini faszerowana kaszą peczak i serem mozzarella z oliwkami. Wszystko zapieczone i mega syte. Na kolacje jeszcze nie wiem. Przejdzie to forum jak znajde chwilke choc widze ze malo aktywni jestescie :) jak Wam idzie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewunia jest druga cześć tego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewunia jest druga cześć tego forum na którym byłaś od wczoraj i jest tam większość dziewczyn z I części. Ja sie nie udzielam ale czytam Was codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby schudnąć wystarczy zdrowo się odżywiać. Jeść dużo produktów zawierających błonnik/pełnoziarnistych. Poza tym 5 posiłków dziennie i 2 litry wody minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×