Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ja ona on

Trójkąt żona ja i kolega

Polecane posty

Gość Ja ona on

A bylo to tak...niewinne spotkanie znajomych okazja bez okazji. Aklohol, zabawa i śmiech. Wszyscy się rozeszli do domów i pozostał na noc nasz kolega. Kąpiel i wszyscy wylądowaliśmy w swoich łóżkach ja z żonką a kolega w gościnnym. Nikomu nie chcialo się spać. Więc padła propozycja wspolnej kawki i lampki wina. Żonka siedziała kolo mnie. Atmosfera napięta. Nagle poczułem dłoń mojej żony na moim penisie reakcja natychmiastowa...wzwód. Zaczeliśmy się calować a żonka odwróciła się tyłem do mojego kolegi. Koszulka nocna lekko podwin€ła się jej do góry ukazując jej pośladki. Żona dotknęła dloni kolegi i przesun€ła ją w stronę swoich po$ladków. Na efekty nie trzeba było czekać długo...jego penis momentalnie stanął na baczność probując przebić się przez bokserki. Żona odwrociła się na plecy delikatnie rozchylając uda. Jej muszelka nabrzmiała. Kolega nachylił się na jej piersiami i delikatnie masował językiem jej nabrzmiałe sutki. Westchnęła rozchylając jeszcze bardziej uda. Jej c*pka była mokra i nabrzmiała. Kolega wstał a jego penis sterczał i był gotowy do akcji. Żona przechyliła się do przodu i niespodziewanie wzięła go w usta...westchnął tylko. Czułem że zaraz eksploduj€!!! Rozchyliłem jej uda i wbiłem się językiem w jej muszelkę. Zacz€ła j€czeć. Wyciągła go z ust i szeptn€ła do mnie "wsadźmi go...prosze!!!". Ściągnąlem ją w dól. Rozchyliłem jej uda i ze sterczącym penisem wbiłem się w jej c*pkę. Poczułem lekki opor a potem krzyk rozkoszy. Penis od kolegi pulsował. Żona wstala i usiadła na mnie wychylając pośladki do tyłu. Rozchyliła pośladki i wzięła jeco penisa w dloń naprowadzając go na swoją dziurkę w pupci. J€kn€ła do niego 'wsadź mi go w pupę". Kolega napierał aż cały jego penis znalazł si€ w jej pupci. Jęczała i wiła się...krzycząc "zerżnijcie mnie prosze". Nagle jej ruchy były coraz gwałtowniejsze jej c*pka pulsowala. Krzyknęł....teraz, teraz mam mam. Momentalnie eksplodowaliśmy w niej. Ja w cipce a kolega w pupci mojej żony. To bylo cudowne. Żonka wstałai poszła do łazienki. Po paru minutach wrociła i polożyła się kolo nas. Nie minęło pięc minut a w jej ustach znalazł si€ moj penis. Kolega wziął w dłoń swojego penisa zaczął si€ onanizować. Wytrysnął na jej piersi a ja eksplidowałem w jej buzi. Panowie i panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
Wczoraj wieczorem czekała na moją żonę niespodzianka...przed wyjściem do pracy zaproponowałem żonie seks z opaską...nie do końca jej mówiąc co będzie się działo. Nie wiedziała, że będę z kolegą ale to za chwilę...wykąpany i ogolony wkroczyłem do sypialni. Żona spała albo udawała, że śpi...delikatnie rozchyliłem kołdrę i ujrzałem podciągniętą koszulkę koronkową i jej c*pkę udekorowaną stringami koronkowymi i dziurką...rozchyliłem jej uda dotykając jej piersi. Nogi rozchyliły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ukazując jej delikatne wargi sromowe...była tak wilgotna i podniecona, że bez najmniejszego trudu wszedł do środka (a mały nie jest). Parę pchnięć w jej c*pkę spowodowało, że westchnęła z rozkoszy. Wyciągnąłem go gwałtownie a jej c*pka rozwarta czekała na kolejny ruch. Nachyliłem się i szeptnąłem...a teraz niespodzianka kochanie i zawiązałem jej oczy. Rozłożyłem żonie nogi i ręce zapinając na nadgarstki rąk kajdanki. Jeszcze raz wsadziłem jej penisa w c*pkę i wyciągając usłyszałem jej jęk. Palcami rozchyliłem jej wargi sromowe i zatopiłem w jej cipce język...wiła się i zakrzyczała...wsadź mi proszę...a za drzwiami czekał kolega a jego penis stał na baczność w gotowości na swoją kolej. Szeptnąłem do ucha żony...poczekaj zaraz przyjdę...poleciałem do kuchni bo bitą śmietanę. W tym czas kolega wszedł do sypialni jego penis większy od mojego drżał i czekał na pchnięcie...wszedłem do sypialni i ponownie nachyliłem się nad c*pką żony...bitą śmietaną ozdobiłem jej różową c*pkę i językiem zlizywałem z jej c*pki śmietanę razem z nektarem z c*pki. Podniosłem jej nogi w górę rozchylając je na boki. Odsunąłem się...kolega ze swoim ogromnym penisem zbliżył się do żony c*pki. Jego glówka stała na przeciw jej c*pki...nagle z całym impetem wsadził żonie swojego penisa do środka. Nastąpił lekki opór ze strony c*pki żony...wargi sromowe rozchyliły do granic możliwości wpuszczając go do środka. Boże on ją rozerwie...pomy$lałem. Jego penis wszedł cały do środka wywołując krzyk rozkoszy u mojej żony. Myślałem że eksploduję tu i teraz. Z mojego penisa popoprostu kapało. Parę ruchów w przód i w tyl spowodowało że c*pka mojej żony dopasowała się do jego ogromnego penisa. Żona wiła się z rozkoszy j€cząc jak oszalała. Stanąłem nad twarzą żony i czekałem na ten moment. Żona krzyczała...zaraz będę miała zaraz b€dę miała...kolega kiwnął głową że zaraz będzie dochodzil. Gwałtownie ściągnąłem opaskę z oczu żony i wystawiłem mojego penisa przed ustami...nagle stop...i pochwili żona krzyknęła....zerżnijcie mnie proszę...w tym momencie wepchnąłem w usta mojej żony mojego panisa a kolega z calym impetem zagłębil się w cipce mojej żony. Wiła się jak oszalała...nagl€ prawie jednocześnie wystrzliliśmy spermą ja w ustach mojej żony a kolega w jej cipce. Żona krzyczała a my$my dalej wypelnialiśmy ją. Sperma poprostu wystrzeliła wyciekając z jej c*pki i ust. Zachłannie polknęła moją porcję jak spragniona...kolega wyciągnął swojego olbrzyma z jej c*pki a jej wargi pulsowały jak oszalałe...rozpiołem kajdanki. Żona pochwyciła mojego penisa w dłonie i nakierowała go na swoją c*pkę...krzykn€ła...wsadź mi go kur...a. Pchnąłem parę razy i wystrzeliłem w środku a żona dłonimi masowała penisa. Wystrzelił jej na piersi. Jej c*pka wyczerpana ociekała spermą moją i jego spermą. Jęczała i nachyliła się nad moim uchem....szepcząc....dzi€kuj€ kochanie to było z******te aż boli mnie c*pka...było cudownieeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
Kontynując temat sprawa jest zależna od indywidualnego nastawienia partnerów. W naszym przypadku nie ma z tym żadnego problemu. Nie oceniam tylko wydaję nasze opinie. Przykład? Wczoraj wieczorem spróbowaliśmy układu 2m i 2k...z jednym tylko wyjątkiem wspolna kąpiel we czwórkę. Oczywiście początek był trochę kr€pujący chociaż wszyscy wiedzieliśmy po co tu jesteśmy. Nadzy weszliśmy do naszej ogromnej wanny...szampan pozwolił rozluźnić atmosferę na tyle, że nie krępowali$my się nagości. Żona kolegi i moja zawiązały nam oczy i mieliśmy zgadnąć czyje usta masują nasze sterczące penisy. Oczywiście żadna nie odważyła się wziąć w usta nie swojego penisa ale potem role się odmieniły to myśmy mieli wsadzać w nabrzmiałe c*pki nasze penisy. Zamieniliśmy się rolami z kolegą. Nasze żony odwrócone tyłem z rozchylonymi c*pkami czekały na nasz ruch. Zawiązane oczy naszych żon i odbicie ich twarzy w lustrze czekające na ten moment potęgował nasze podniecenie. Jednocześnie wsuneliśmy nasze penisy w nabrzmiałe muszelki. Zorientowały się że w ich pochwach pulsują sterczące i nabrzmiałe penisy ale nie mężów tylko zamienione k***sy. Usłyszeliśmy cichy jęk...jęk wytęsknionego pchnięcia. Nie przeszkadzało im, że to co mają w środku to nie te penisy co mają na codzień. Powodowało to jeszcze wi€ksze podniecenie u nich jak i u nas. Przycisnąłem muszelkę koleżanki i z całym impetem pchnął mojego penisa w środek aż poczułem opór końca pochwy...jęknęła. W tym czasie moja żona nadziana na penisa kolegi posuwała się to w przód to w tył za każdym razem wydając jęk rozkoszy. Rozwiązali$my im opaski z oczu jednocze$nie wyciągając nasze k***sy z ich muszelek. Staneliśmy w rozkroku ze sterczącymi penisami na wprost ich twarzy...żona pochwyciła mojego penisa ustami i zaczeła go ssać ale z taką nami€tnością że myślałem że eksploduję. W tym czasie żona kolegi ręką i ustami masowała jego penisa. Usiadłem i złapałem żonę za biodra i nacelowałem jej muszelkę nad mojego penisa...gwałtownie usiadła pichłaniając go całego w swojej cipce. Skakała jak szalona. Trwało to chwil€ a jej c*pka poprostu kapała z rozkoszy. Zsiadła ze mnie i polożyła się na wznak kolo żony kolegi i usłyszałem od niej...zerżnij mnie proszę...w tym czasie kolega już ulokował swojego penisa w cipce swojej żony. Po paru *****ch i przy j€kach naszych żon eksplodowalismy w ich c*pkach...odwróciliśmy nasze żony pośladkami w naszą stronę...kolega zamienił się ze mną i każdy z nas wsadził swoje mokre k***sy pomiędzy po$ladki ale już nie swoich żon. Jak one pracowały...wytrysnąłem w pupcię żony kolegi a on w pupcię mojej. Jeszcze chwilę tkwiliśmy w ich pupciach rozkoszując się tą chwilą...to było cudowne zalane c*pki i pupcie naszymi spermami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Stanął mi od tego opowiadania :) Może chcielibyście, abym był tym kolegą? Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
Kontynując temat sprawa jest zależna od indywidualnego nastawienia partnerów. W naszym przypadku nie ma z tym żadnego problemu. Nie oceniam tylko wydaję nasze opinie. Przykład? Wczoraj wieczorem spróbowaliśmy układu 2m i 2k...z jednym tylko wyjątkiem wspolna kąpiel we czwórkę. Oczywiście początek był trochę kr€pujący chociaż wszyscy wiedzieliśmy po co tu jesteśmy. Nadzy weszliśmy do naszej ogromnej wanny...szampan pozwolił rozluźnić atmosferę na tyle, że nie krępowali$my się nagości. Żona kolegi i moja zawiązały nam oczy i mieliśmy zgadnąć czyje usta masują nasze sterczące penisy. Oczywiście żadna nie odważyła się wziąć w usta nie swojego penisa ale potem role się odmieniły to myśmy mieli wsadzać w nabrzmiałe c*pki nasze penisy. Zamieniliśmy się rolami z kolegą. Nasze żony odwrócone tyłem z rozchylonymi c*pkami czekały na nasz ruch. Zawiązane oczy naszych żon i odbicie ich twarzy w lustrze czekające na ten moment potęgował nasze podniecenie. Jednocześnie wsuneliśmy nasze penisy w nabrzmiałe muszelki. Zorientowały się że w ich pochwach pulsują sterczące i nabrzmiałe penisy ale nie mężów tylko zamienione k***sy. Usłyszeliśmy cichy jęk...jęk wytęsknionego pchnięcia. Nie przeszkadzało im, że to co mają w środku to nie te penisy co mają na codzień. Powodowało to jeszcze wi€ksze podniecenie u nich jak i u nas. Przycisnąłem muszelkę koleżanki i z całym impetem pchnął mojego penisa w środek aż poczułem opór końca pochwy...jęknęła. W tym czasie moja żona nadziana na penisa kolegi posuwała się to w przód to w tył za każdym razem wydając jęk rozkoszy. Rozwiązali$my im opaski z oczu jednocze$nie wyciągając nasze k***sy z ich muszelek. Staneliśmy w rozkroku ze sterczącymi penisami na wprost ich twarzy...żona pochwyciła mojego penisa ustami i zaczeła go ssać ale z taką nami€tnością że myślałem że eksploduję. W tym czasie żona kolegi ręką i ustami masowała jego penisa. Usiadłem i złapałem żonę za biodra i nacelowałem jej muszelkę nad mojego penisa...gwałtownie usiadła pichłaniając go całego w swojej cipce. Skakała jak szalona. Trwało to chwil€ a jej c*pka poprostu kapała z rozkoszy. Zsiadła ze mnie i polożyła się na wznak kolo żony kolegi i usłyszałem od niej...zerżnij mnie proszę...w tym czasie kolega już ulokował swojego penisa w cipce swojej żony. Po paru *****ch i przy j€kach naszych żon eksplodowalismy w ich c*pkach...odwróciliśmy nasze żony pośladkami w naszą stronę...kolega zamienił się ze mną i każdy z nas wsadził swoje mokre k***sy pomiędzy po$ladki ale już nie swoich żon. Jak one pracowały...wytrysnąłem w pupcię żony kolegi a on w pupcię mojej. Jeszcze chwilę tkwiliśmy w ich pupciach rozkoszując się tą chwilą...to było cudowne zalane c*pki i pupcie naszymi spermami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
To zależy kolego czy nie eksplodujesz zaraz po wejściu do cipki mojej żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
I oczywiście czy golisz się? Zależy nam troszkę dłuższej zabawie. Acha żonka się pyta jakiego masz swojego? Jeżeli chodzi o wytrysk w środku to nie ma żadnego problemu. gość123543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on żona
Witam gość123543. Jestem żoną od ja ona on. Mam pytanie. Możesz mi opisać wielkość swojego penisa? Pytam ponieważ moja cipka jest dość wąziutka ale z tym nie ma problemu bo lubię jak penis wypełnia moją cipkę. Mąż mi powiedział że chciałbyś z nami spróbować 3. Ch€tnie coś bym chciałabym wiedzieć o twoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
"Ja i ona i on dziś To zależy kolego czy nie eksplodujesz zaraz po wejściu do c*pki mojej żony? Ja i ona i on dziś I oczywiście czy golisz się? Zależy nam troszkę dłuższej zabawie. Acha żonka się pyta jakiego masz swojego? Jeżeli chodzi o wytrysk w środku to nie ma żadnego problemu. gość123543" x 15 cm długości / 13,5 cm obwodu. Nie golę się, ale to jest temat do przemyślenia :) Wolę dłuższą zabawę, oczywiście pierwszy raz może być szybki, ale ja lubię kilka razy poprawiać (dochodzić) :) Chcecie może przejść na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on żona
A skąd jesteś? Zaciekawiłeś mnie swoim grubym penisem. Jeszcze jedno pytanie...czy lubisz dochodzić w pupci...np mojej by to było? Zabezpieczam się więc możesz dochodzić w środku z tym nie ma problemu. Jak się skontaktujemy...wyślę ci zdjęcie mojej muszelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
"A skąd jesteś? Zaciekawiłeś mnie swoim grubym penisem. Jeszcze jedno pytanie...czy lubisz dochodzić w pupci...np mojej by to było? Zabezpieczam się więc możesz dochodzić w środku z tym nie ma problemu. Jak się skontaktujemy...wyślę ci zdjęcie mojej muszelki." x Z mazowieckiego :) A Ty? Bardzo lubię dochodzić w pupci, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my jesteśmy z Grójca. Jak się skontaktujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on żona
Ile mas lat? Czy jesteś z kimś (związek), jakie są twoje oczekiwania seksualne itd. Możemy ci podać email i resztę ustalimy przez email. Prześlę ci zdjęcia mojej muszelki...zobaczysz, ocenisz i podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
"Ja i ona i on żona dziś Ile masz lat? Czy jesteś z kimś (związek), jakie są twoje oczekiwania seksualne itd. Możemy ci podać email i resztę ustalimy przez email. Prześlę ci zdjęcia mojej muszelki...zobaczysz, ocenisz i podejmiesz decyzję." x To może porozmawiajmy o tym na priv. Mój e-mail to gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazjowanie niby nie szkodzi nikomu, ale te opisy to lekka przesada. Chyba trochę nieralne i obrzydliwe. Może wyrośnie z kogoś jakiś producent p****li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj kolego namiary na was my z żoną dugo lubimy a moja żona tak ci da że oszalejesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×