Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość tego hejtu na mnie i moje dziecko

Polecane posty

Gość gość

Nie uważam żebym robiła coś złego i 500plus nie biorę. A mimo to dla wielu jestem madka a moje dziecko gowniakiem chociaż zapewniam nie jestem jakaś roszczeniowa karyna co uważa że jej Brajanek jest najważniejszy Wiele razy się spotkałam z ludźmi co mnie obrazali od 500plus i innych Skad ten hejt puknijcie się w glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie cię obrażają? Na ulicy krzyczą za tobą? Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w necie. No co zrobisz że baranów na świecie nie brakuje. Strzyc pozostaje, jedyna korzyść z ich istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam inną teorię, dlaczego tak moze być.. bo widzisz - niektórzy moze i by tez chcieli miec dziecko, a z róznych powodów nie mogą, np. są chorzy (fizycznie, psychicznie), są za słabi psychicznie, zeby miec dziecko, są za słabi psychicznie, żeby stworzyc związek z kims w tych ciężkich czasach, mają wyprane mózgi przez mk-ultra przez ostatnie 25 lat.. jezeli czujesz sie przegrywem to nawet nie znajdziesz partnera do załozenia rodziny. Ci ludzie nie są źli, ale sprano im mózgi juz w dzieciństwie i okresie dojrzewania. Jestem jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie przejmuj się tak reagują tylko lewacy i zdrajcy, którzy nienwidzą PiSu i wszystkiego co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgsdfgdsfgdsgsdgfdsfds
Nie ogarniam hejtu i trollingu na te durne 500 zł. 1/8 przepadnie na patologie, lecz pozostali wreszcie zaczną żyć. Gdybym miał ochotę się rozmnażać, to na pewno bym wykorzystał te pieniądze na swoje dzieci, a nie siebie. I tak robi większość społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Wszedzie ten hejt,a przeciez niezaleznie od statusu spolecznego jesli przysluguje to pobieraja te500+ nawet ci,co hejtuja te swiadczenie sami pobieraja,a jesli to krytykuja to po co zalatwiaja papiery i biora sami500+ wiec cala polska to patologia wedlug hejtu,ja akurat mam niepelnosprawne dziecko i kazdy grosz sie liczy,prawa ja nie ustanawiam,a sprawiedliwosci nie ma nigdziej,komu sie nie podoba niech bedzie uczciwy i nie pobiera500+ kazdy zyje jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×