Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaXimini

Przetłuszczające się włosy u nasady a końcówki jak siano

Polecane posty

Gość TaXimini

Cześć . Mam problem z doborem szamponu do włosów. U nasady przetłuszczają się już po kilku godzinach a myje głowę co drugi dzień a końcówki to typowe siano. Ścięłam włosy bo myślałam że siano jest przez zniszczone włosy, ścięłam aż o połowę . Nic nie dało używałam już każdy szampon i odżywkę która można kupić w sklepie i aptece . Proszę pomóżcie jakoś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myj codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed myciem nakładaj odżywkę na długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretkaJ
Przetłuszczające się włosy to zawsze była moja zmora. Tym bardziej w okresie jesień-zima, kiedy noszę ciepłe czapki. W tym roku odkryłam nowy delikatny szampon do kontroli wydzielania sebum Great Lengths i jestem pod wrażeniem, a to dopiero kilka razy jak myłam nim włosy:) Stosował go już ktoś też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na takie problemy zadziałała metoda mycia włosów OMO. Do tego rozceińczam szampon wodą. Tę metodę poleciła mi fryzjerka w In Harmony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten ból. długo szukałam sposobu na to żeby sobie z tym poradzić. Znajdz sobie te kosmetyki Seboradin Niger - https://seboradin.pl/pl/14-seboradin-niger u mnie problem zniknął przy regularnym stosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×