Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co macie dla swoich mężów pod choinkę?

Polecane posty

Gość gość
Zamówię mu dzi*kę na wieczór żeby dal mi wreszcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hb perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam perfumy i skórzany portfel. Wbrew pozorom udało mi się wydać rozsądną kwotę na swiateczny prezent :) polecam sprawdzać aktualne promocje na kuponiarnia.pl, mozna zaoszczedzic kilkadziesiat zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancką, czarną koszulę z maleńkim logo jego ukochanej drużyny, notes do pracy na nowy rok, kilka par śmiesznych, kolorowych skarpetek, też jak u autorki pendrive, mam jego ulubione czekoladki i dokupię jeszcze coś pachnącego do kąpieli w Organique bo uwielbia kosmetyki stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiłam porządne słuchawki od Panasonica. :) myślę, że mu się spodobają, on lubi takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywny test ciążowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel i kapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, mazr kupuje sobie samochód pod choinkę i powiedział żebym nic nie kupowała mu, bo nic tego prezentu nie przebije. Powiedział żebym za tę kasę kupiła coś sobie. No cóż, trochę nie w klimacie świat to, ale taki jest.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamty roku kupial play station 4 1700 wydala, nie dostałam nic , urodziny zegarek apart 500 zl, na swoje nie dostałam nic, nagle dostałam od niejgo na dzień kobiet chyba lancuszek, za jakiś czas zaznaczyl ,ze nie chodze w nim a on wydal 500zl, wcześniej tez na niewielka okazje dostałam lancuszek ale po uroszeniu wymieniłam na zegarek . w tym roku nie kupie mu nic!! niech się poczuje jak ja rok temu, pakowałam prezenty dla całej rodziny, w tym bratanica , bratanek meza, dziadkowie, w domu pod choinka miałam naszykowany prezent dla niego i dla dziecka, a ja nic. teraz kupie prezent corce, synkowi sobie a jemu nic. miałam kupic nowa gre na plejaka ale nie zasluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, zastanawiam się nad pozwem rozwodowym. To nasze pierwsze święta, a pierwsza rocznicę ślubu mielibyśmy w marcu ale... To małżeństwo to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba mam problem. Generalnie kupiłam mu perfumy ale dzisiaj wydarzyła się pewna rzecz. Powiedział że ma pomysł na prezent dla mnie ale chyba lepiej jak sama wybiorę bo on jeszcze źle wybierze rozmiar albo w gust nie trafi. Suma summarum wybrałam sobie dzisiaj biżuterię za prawie 2000. Sama byłam zaskoczona. Powiedział że w tym roku dobrze mu szło w pracy więc może. No i chyba.teraz wypadałoby coś dokupić do tych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dokup mu cos z linii tych perfum albo jakis gadzet, faceci lubia gadżety nawet ci , po których nie widać .. uwierz mi:) albo coś swinskiego z sex shopu hmm ?? ja wiem po swoim mezu, mimo, ze to zwykly prostak, perfumy by wzial ale ucieszylby się z czegos dla niego, bo według niego kosmetyki to nie bardzo, psiknie sie raz dziennie i tyle, ale jak mu kupiłam radio do samochodu nowe, kiedyś kiedyś jak jeszcze mielismy stare auto, albo pudelko pelne haczyków na ryby, albo, nowa wedke, albo zestaw na basen , torba majtki wszystko z metka bo inaczej by nie zalozyl, albo wykupiłam lot nad warszawa wtedy poczul się wyjątkowy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam swojemu piękną bieliznę. Dostanie ją na mnie. I wilk syty, i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie kokarde przyczepie, położę się pod choinką i będę jego prezentem. Hahah A tak serio - perfumy, koszule błękitną (tego nigdy dość w jego pracy), krawat,szlik bo nie nosi oraz tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka55
Kupiłam mu elegancką koszule i perfumy Paris Avenue "Empire City Man" które zamówiłam na http://www.edp24.pl/ koszula świetnie leży a perfumy pachną super i długo się utrzymują a kosztowały niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×