Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Męszczyźni w jakim wieku interesują się 36 latkami

Polecane posty

Gość gość

Dla mężczyzn w jakim wieku taka kobieta jest atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jest atrakcyjna to praktycznie w kazdym wieku,nawet 20-latkow takie kreca.Ja lubie kobiety miedzy 30 a 40 rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a sam w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle że 36 latka to dka faceta 40+ by mogła być, młodszy to się taką pobawi i pójdzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jakby miała branie u innych, to byłby dumny i kochalby do szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 58 ale zarabiam naprawdę sporo. Interesują mnie 36 latki, mogą mieć dzieci z poprzednich związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 58 ale zarabiam naprawdę sporo x a to zarobki są twoim jedynym atutem, że reklamujesz się z nimi na pierwszym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.07 nie interesują mnie starsi nawet najbardziej kasiasci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jedynym. Mam konia i jeżdżę konno. Na wakacje jeżdżę na windsurfing. Zimą do Schladming na narty. Dom i samochód też mam niezły. Znam biegle niemiecki i angielski, trochę rosyjski i czeski. Niedawno miałem dość przykry czas, moja żona miała czołówkę z ciężarówką wypełnioną węglem, no cóż, chyba się powoli pozbierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy interesują. Chca przelecieć? Każdy w dowolnym wieku. Zawrzeć związek małżeński pierwszy - raczej na to nie licz. Mało jest normalnych i nierozwiedzionych facetów w twoim wieku. W sumie to masz najgorszy wiek z możliwych. Na żonę już trochę za późno, rozwodnicy (w twoim wieku) to raczej chcą sobie odpocząć od małżeństw. Pozostają panowie 58 jak ten wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to 15-25 lat a potem po 40. Najpierw są znacznie bardziej doświadczone niż koleżanki w tym samym wieku, lub młodsze, a wciąż piękne. Potem są zdecydowanie młodsze i bardziej atrakcyjne niż rówieśniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich doświadczeń: zależy na ile lat wygląda i jaki ma typ urody, sylwetki itp. Ja zawsze wyglądałam młodziej, największe zainteresowanie w tym wieku wzbudzałam u panów starszych o +/- 10 lat. Większość rówieśników interesowała się 20-latkami :( ale wyjątki tez się zdarzały. Oczywiście chodzi tu zarówno o zainteresowanie przygoda jak i związkiem. Teraz mam 47, wyglądam młodziej a największy zachwyt wzbudzam u panów o 20 lat starszych ... Boje się myśleć co będzie za kolejne 10 lat :))) A jestem raczej filigranowa niż dobrze zbudowana i taka bardziej dziewczęca niż "kawał baby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam o mlodszych, podoba mi sie jeden facet nie wiem ile ma lat ale tak mysle 45-50 lat i jestem ciekawa czy kobiety w moim wieku mogą byc dla niego interesujace. Co do mnie niby nie wygladam na swoj wiek, faceci dają mi tak 27/28 max 30, ostatnio lekarz nawet powiedzial ze jest w szoku bo nie wygladam na swoj wiek i oczywiscie dodal"nie to zebym panią podrywał" sam lekarz mlodszy ode mnie o 3 o lata wiec chyba nie jest ze mną az tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 36 lat ale umysl nastolatki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj sie orgtografia i kup sobie slownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ja myślę, ze szanse masz. Warunek tylko, że musisz być w jego typie albo mieć to coś co go zainteresuje. Chodzi o romans czy coś poważniejszego ? Oboje jesteście wolni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy w zwiazkach moj juz sie konczy, wypalilam sie, potrzebuje nowych doznan , motyli w brzuchu, chce zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najaralam sie na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
wiec chyba nie jest ze mną az tak zle>>jest zle jak podoba ci sie 45-50 latek ale z drugiej storny wyzej mieli racje raczej takim ponom podobaja sie glownei 35- latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to to w jakich kobietach gustuje jest sprawa drugorzędna. Ważne jaki ma stosunek do związku. Wbrew pozorom nie wszyscy faceci są napaleni na skok w bok. Może jego związek, w przeciwieństwie do Twojego, jest udany. Ja bym sobie odpuściła. możesz skończyć jako ta trzecia i za chwile z motylami zapłacisz huśtawką emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zmiana dziś Dlaczego ? Jakby gustowała w panach 0 20-40 lat starszych to byłoby dziwne ale 10-15 lat to częsta różnica w związkach i to tych dobrych. Z rówieśnikami to masz szanse tak do 25 roku, potem panom stopniowo zaczyna odbijać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pięćdziesięciolatka, trzydziestosześciolatka to rarytas jest bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 36, wyglądasz na 30 i masz młody umysł to tacy koło 40 się zainteresują. Sam jestem w takim wieku i szukając kobiety patrzyłem na wygląd i zachowanie nie na wiek, niestety po 35 roku życia większość kobiet wygląda i zachowuje się jak babcie, dom, telewizor, ciepły sweter i kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w przypadku romansu, a tylko na to może liczyć w przypadku faceta w związku, stan umysłu nie ma większego znaczenia. Facet się zabawi i wróci do swojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sie dobrze bzykac i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale żeby doszło do bzykania to musi go jakoś zainteresować. Przecież na czole nie ma wypisane jaka jest kochanka. A nie każdy facet bierze każdy która na niego leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli, nie jest taka atrakcyjna jak pisze, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu siedzą tylko pryszczate nastolatki, prawiczki, albo faceci 30 plus, dla których kobieta może być pusta jak bęben i mieć paskudny charakter na dodatek, ważne tylko, aby była piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×