Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakoś życia męża.

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż ma w pracy dużo stresu. Ma firmę po ojcu, prowadzi ją. Podczas mega stresująch dni zapali papierosa -zazwyczaj paczka starcza mu na dwa miesiące. Często po pracy sięga po wishy. Raz w tygodniu wypije jedną,dwie szklanki z pepsi. Pije sporo kawy. Chcemy zacząć starać się o dziecko. Zrobiłam sobie wszystkie badania,zaczęłam brać kwas foliowy, odżywiam się zdrowo. Ale mam wrażenie, że mój mąż nie zdaje sobie sprawy, że on też powinien. Mało tego gdy zaczęłam rozmowę powiedział, że przecież nie nadużywa niczego i dba o siebie (chodzenie na siłownię nie oznacza że ktoś dba o siebie no ale ok ). Kobitki powiedzcie czy faceci podchodzą inaczej niż kobiety do tematu starać czy mi się trafił taki model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez on nie robi nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papierosy,alkohol, spore ilości kofeiny - jednak nie zbyt zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez papieros raz na 3 dni, czy szklanka whisky raz w tygodniu to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chyba nie zdają sobie sprawy z tego,ze ich jakość nasienia także ma na wszystko wpływ. Myślą,że skoro to kobieta nosi dziecko to tylko ona powinna zdrowo się odżywiać,nie pić,nie palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem nałogowego palacza czy alkoholika, ale to? to jest na siłe szukanie dop********ia sie. I pisze to jako sportowiec i weganka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasienie ma wzorowe,ale mimo wszystko powinien zadbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po co szukasz zwady? faceci są wytrzymalsi na alkohol czy papierosy.. Daj mu spokoj chyba ze chcesz sama zostac, bo chlop sobie znajdzie inną która nie bedzie sie przywalac o wszystko, a tak własciwie za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak szkodzi. Od zawsze jestem przeciwniczką papierosów. Nie pali przy mnie, w domu też nie pali, ale paczka papierosów zawsze jest w jego samochodzie. Głęboko ukryta,ale jest. Alkohol - nie mówię,żeby całkiem nie pił. Teraz odrzuciłam zupełnie alkohol, a mąż nadal pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze ci zeby on zaczal sie przywalac o ble p*****ly ktore nie wplywaja na twoja jakas zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świrujesz, nawet nie zaczęliście starań, a ty już zakładasz że z racji jego stylu życia mogą być problemy. Ciekawe skąd te wszystkie dzieci w rodzinach patologicznych, gdzie i mamusia, i tatuś od kieliszka nie stronią, fajki również u obojga na porządku dziennym, zdrowa żywność to ogórek kiszony albo buraczki do mielonego... Nie wiem jak według ciebie "kobiety" podchodzą do tematu starań- ja co roku robię tylko kontrolne badanie, morfologia i mocz, brałam kwas fioliowy od momentu kiedy skończyłam brać tabletki antykoncepcyjne i na tym kończyły się jakieś specjalne zabiegi w kwestii "przygotowań". Nie wyliczałam dni płodnych i niepłodnych, nie zaciągałam męża do łóżka bo jest "szansa", nie leżałam z nogami do góry żeby zajść. Po prostu przy normalnym trybie życia i normalnym życiu seksualnym odstawiłam antykoncepcję. Zaszłam w ciążę kolejno w 1, 2 i 1 cyklu "starań". Wyluzuj- największym wrogiem płodności jest nie kawa, alkohol i papierosy (zwłaszcza w tak śmiesznych ilościach), tylko stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zdrowa żywność to ogórek kiszony albo buraczki do mielonego" co sie czepiasz ogórka i buraczków, to bardzo zdrowe są rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzitylko i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj facetowi żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już smog jest bardziej szkodliwy niż ilość papierosow, które on wypala. A wszyscy nim oddychamy. Łącznie z dziećmi i starającymi się o nie kobietami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym żeby był tak po prostu zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nosisz dziecko nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj kobieto! Zaczniesz sie martwić jesli po roku starań nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy przyklad baby (slowo uzyte celowo) ktora nie ma sie do czego przypier***ic a jednak mimi wszystko cos znajdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie "jakos" tylko "jakosc" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwię się starnaiami, chce cieszyć się seksem, nie będę prowadzić kalemdarzyków itp. Wszystko na luzie i spontanie. Ale Chciałabym, żeby mój mąż,ojciec mojego dziecka był zdrowy. Czy wymagam tak wiele ? Stres zatapia w papierosie,wieczorem w koniaku -czy to jest zdrowe ?Czy to jest poprawne zachowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mam się do czego przyczepić? Jest palaczem? Jest! Pije alkohol ? Pije ! Rozumem, że ciężko funkcjonować bez kawy gdy śpi się kilka godzin, ale kawa w dużej ilości szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiscie w hooy tego stresu ma jak " paczka starcza mu na dwa miesiące" :D Ty autorko jestes taka glupia od urodzenia czy to juz przedwczesne pieluszkowe zapalenie mozgu cie dopadlo ? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi,że starcza mu na 2 miesiące. Nie wiem jaka jest prawda, bo nie kupuje i nie pali przy mnie. Długo nawet nie wiedziałam, że pali. Od dawna obiecywał, że rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro chcesz to on cię zapłodni po co szukasz dziury? W małżeństwie za nudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci żeby Cię zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż to nałogowych alkoholików płodzi zdrowe dzieci, rok po roku. Patologie od samego patrzenia zachodzą w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się ☺ Bierz kwas foliowy, zadbaj o siebie ale daj żyć facetowi. Nawet jak jesteście zdrowi i płodni możesz zajść w 1 - 2 czy 6 cyklu i co będziesz wariować cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zdrowie osób które się kocha dba się tak samo jak o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×