Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idylliczna123

Seks podczas okresu

Polecane posty

Gość idylliczna123

Mam do Was praktyczne pytanie. Chodzi mi o seks podczas okresu. Nigdy w te dni go nie uprawiałam, bo faceci raczej należeli do tych, co mdleją na widok krwi. Obecny partner chce spróbować, ja zresztą też. No i pytanie do Was, może nieco głupie. Co robicie, by wszystkiego nie zakrwawić? Dajecie na pościel jakąś folię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w tych dniach zamyka psitę na kłódkę i muszę sobie radzić na własną rękę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podkladam sobie recznik,oboje lubimy robic to gdy mam okres,moj facet lubi wtedy nawet minetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylliczna123
Myślałam o ręczniku, ale to też ciężko doprać. Może jakaś folia albo coś w rodzaju jednorazowego fartucha medycznego? Żeby to można wywalić i żeby mi nie przeciekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemny recznik.po wszystkim wrzucam go do zimnej wody z plynem.dopiera sie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiałam seks w trakcie okresu z każdym facetem, niczego nigdy nie podkładałam. Może jak masz tak obfite krwawienia, że musisz zafoliowac łóżko, to się wstrzymaj. Albo daruj sobie seks w pierwszy i drugi dzień i dopiero wtedy, gdy jest mało obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylliczna123
Skorzystam z patentu z ciemnym ręcznikiem:) No dość mocno mi leci, ale też wtedy strasznie chce mi się uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się czasem zdarza zmielić i dopchać tampona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tak że.przed akcją tam pon żeby mogl mnie normalnie tam dotykać czy polizac a jak mamy działać to wyciagam on zakłada gume i jakiś ciemny albo Stary recznik na lozko. Tylko uwaga bo i przez recznik może trochę przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylliczna123
To dam dwa stare, ciemne ręczniki, żeby nie przeciekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemne ręczniki najlepsze - ogólnie w trakcie seksu gdy penis jest w środku to krew raczej nie leci bo penis działa jak korek - przynajmniej u nas. Ogólnie przy wyjęciu penisa z pochwy dopiero pojawia się trochę krwi, ale sam seks podczas okresu nie jest taki straszny jak go malują - nie leją się litry krwi a w te dni dla niektórych kobiet potrafi być to bardzo przyjemne - ale to już zależy indywidualnie od każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylliczna123
Ja się boję tych chwil: przed włożeniem i po włożeniu, w trakcie nic nie powinno wyciekać. Ciemne ręczniki to podstawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację coś pod pupę należy podłożyć bo inaczej będą plamy na pościeli,wcześniej kochaliśmy się z mężem pod natryskiem więc wydaje mi się że tak jest bardzuej higienicznie,ostatnio jednak naszło nas w łóżku i było bardzo kolorowo na prześcieradle, ogólnie to bardzo lubimy seks w te dni i u nas stało się to regółą. Mam tylko jedno pytanie do was bo ja np. po takim seksie w nocy i na drugi dzień mam bardzo silne krwawieniaż trudno mi sobie z tym poradzić bo wszystko przemaka,ale za to cztery dni i jest po okresie,czy wy też macie takie silne krwawienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale ja zawsze na parę dni przed okresem i w samym trakcie krwawienia ogromne potrzeby seksualne, niestety mojego męża za nic nie mogę namówić na taki seks. Chciałabym poznać takiego faceta który się tego nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cie wypieszcze i posune ile.masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest bardziej napalona gdy ma okres nie rozmiem dlaczego kobiety nie chca uprawiac sex w te dni kazda na pewno ma ochote na pieszczoty albo na coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylliczna123
Może i kobiety mają ochotę na seks podczas okresu, ale dla mężczyzn to ohyda, więc sobie darują i nawet nie proponują. To pierwszy facet, który jest otwarty na takie rzeczy. Sam mi powiedział, że jemu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×