Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmisula

Czy też wstydzicie się wyglądu swoich wagin typu motylek

Polecane posty

Gość gość
Debilnieje?dlatego że ktoś pokazuje swoje ciało?Nikt ci nie każe oglądać!Po drugie ludzie robią masę gorszych rzeczy więc nie oceniaj tylko patrz na siebie i ludzi cię otaczających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się znajdzie ktos kto robi gorsze rzeczy, logiczne. Pomijam już wątek autorki, jeśli dla kogoś normalnym jest swiecenie genitaliami w necie to ja już naprawdę nie mam wiecej pytań. I nie wmawiaj mi pruderii czy zacofania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały hejt piszą pewnie ci co majtki zakładają pod majtki od stroju kąpielowego,seks uprawiają w ciemni fotograficznej,mąż musi wyjśc z pokoju jak żona się przebiera itp,itd Ciemnogrodzianie inaczej to ujmując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latanie z gola p***a po necie ma się nijak do tego co się robi w łóżku. Jesteś ograniczonym garem. Inaczej byś pojął o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie źle,w saunie źle na plaży naturystów,też źle wszyscy którzy pokazują się nago publicznie to wg ciebie chorzy ludzie i zboczeńcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z reguły tak jest że ci którzy krytykują takie zachowania przenoszą je ze swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie? Gdzie tak napisałam. Nie odwracaj kota ogonem. Ciebie jara nagość bo możesz sobie darmowo pooglądać obce baby. Taki z ciebie naturysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołych bab jest pełno w necie jedne to robią dla zarobku inne bo lubią ot cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janfan
Poyeby sie podjarali motylkiem autorki i teraz ciagną temat i przymilają sie z nadzieją że pokaże raz jeszcze foto c**eczki. A ten temat nie dotyczy oceniania a kompleksu warg autorki chce korekty warg z powodu ich asymetrii, ale z tego co widziałem wczesniej na zdjeciu nie ma powodu do okaleczania tych slicznych warg. A facet ktory patrzal na inne jak tam wygladają w necie no coz malo widzial, nie miał przygod seksualnych to ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
No i „tolerancyjni hejterzy skutecznie wygonili Autorkę, zdjecia usunięte. Chyba pozalowaliscie innym, zeby zobaczyli. Kolejna „teczka” juz założona? Autorko, jakich warg bys nie miała, to pamiętaj, ze wnetrze człowieka zdobi, a nie szata. Zreszta jeszcze nigdy nie widziałem u zdrowej młodej kobiety i w średnim wieku brzydkiej ci/pki. Podkreślam zdrowej. Natomiast ci/pki starych kobiet mnie nie kreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisula
Może rzeczywiście źle zrobiłam pokazując zdjecie. Trudno. Zdjec i tak juz na szczęście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat źle nie zrobiłaś.Nie ma tu twojego wizerunku,twarzy nie pokazałaś nikt nie wie kim jesteś możesz być np moją sąsiadką.Mnie to nie irytuje i nie przeszkadza a pamiętaj zawsze znajdzie się ktoś komu nawet za ciasne spodnie na kogoś tyłku będą przeszkadzać.Dla mnie jesteś w 100% normalną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Misula, olej tych hejterow i nie przejmuj sie nimi. Ja dla samej Twojej otwartości chętnie bym z Toba porozmawiał na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś też tu pokazywałam swoje zdjęcia i wierz mi zawsze znajdzie się ktoś kto cię skrytykuje podstawa to nie przejmować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze będziecie pieprzyc o jakiejś "pusi" milusi? Jesteś normalna, co stwierdzili przedstawiciele obu płci więc nad czym się tu spuszczac. Widzisz, wystarczyła pipa i już masz chętnego na priv. Oczywiście on twierdzi że to z powodu otwartości. Tak, tak. Tej u warg sromowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
18:02, bo hejterzy upodobali sobie czystość duchowa jako wielka cnotę. „Odchyły” w strone inna niż ona skutkuje hejtem i kaznodziestwem. Dla mnie hejterzy sa aseksualni, stad ich podejście do seksu. Na innym forum jest taki nick - zewszad i znikad. Ta kobieta otwarcie przyznaje sie do bycia asem. Nie da sie czytać jej wypowiedzi na temat seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My piszemy o wargach sromowych a nie o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Tak, tak, bo z taka otwarta kobieta mozna porozmawiac o wszystkim, rownież o seksie, w przeciwieństwie do niektórych osob na forum, które praktycznie każda oznakę seksualności krytykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
„My piszemy o wargach sromowych a nie o seksie.” x Jak komuś zdjęcie warg sromowych i rozmowa o nich nie kojarzy sie z seksualnością, to dla mnie jest asem - osoba aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba myśląca nie tylko chujem lub p***a potrafi rozdzielić np. kwestie medyczne od stricte seksualnych. Chcesz zapozowac na wielce bezpruderyjnego a wychodzi jak zwykle w takich przypadkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, myskalam ze tu jeszcze pokazują za darmo, ale promo sie skonczylo... Na szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Nie zaprzeczam, ze mam wysokie libido. W przeciwieństwie do twojego pewnie zerowego. Stad twój hejt, pomyliłeś/las forum. Facetowi o normalnym popędzie zdrowa ci/pka zawsze bedzie sie kojarzyła z seksem, nawet jak będziemy rozmawiac o estetyce. Rozumiem, ze ty wolisz facetów o zerowym libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań, też mam motyla, faceci go uwielbiają, niektórzy to chcieliby go nawet ozłocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Rzeczywiście masz tu „wielkie kwestie medyczne” - zdrowa ci/pka, która faceci ocenili jako ładna lub śliczna. Juz nie badz pozerka jaką z siebie robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę facetów którzy potrafią panować nad swoim libido i takich którym byle p***a nie robi wzwodu. Kolejny leszcz który jedynie potwierdza regułę pt. nieważne że potwór, ważne że ma otwór. Wmawianie każdemu kto się na to nie godzi bycia aseksem jest żenujące. A teraz nara bo dyskusja nie ma dla mnie najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 123itd; już c***arę razy pisałem,że jesteś wyjątkowo pieprzniętym erotomanem!!!!!!!!!!Ciągle piszesz jak sobie ugniatasz swojego marnego flaka.Lecz się z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
„Wolę facetów którzy potrafią panować nad swoim libido i takich którym byle p***a nie robi wzwodu. Kolejny leszcz” x To ja ci gratuluje takich facetów, bo to osoby o niskim libido. Potem sa narzekania kobiet na brak fantazji u facetów i brak gry wstępnej. Potem szybki numerek i długa przerwa od seksu. A słowo hejtujace - leszcz świadczy tylko o tym kim jestes i jakim hejterem jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
„Ciągle piszesz jak sobie ugniatasz swojego marnego flaka.Lecz się z boku” x Nie udawaj, ze nie wiesz, ze to podszywy pozerko... A nawet jakbym tak pisał, przecież to z zalozenia miało byc forum erotyczne, a nie hejtersko-spamerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? No nie sądzę. Po prostu wolę nazywać rzecz po imieniu. Odpisujesz sovie jakieś śmieszne teorie do swojego rozbuchanego libido. Tyle. Dacwt który się spuszcza nad jpg obcej c**y jest dla mnie niezmiennie leszczem. Żegnam ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście masz tu „wielkie kwestie medyczne” - zdrowa ci/pka, która faceci ocenili jako ładna lub śliczna. Juz nie badz pozerka jaką z siebie robisz... XXXX chłopie na takich forach siedzą gimbusy , nieudacznicy i zboczeńcy dla który kazda c****a jest super o ile jest za darmo. Tak samo jak na innym forum laski wstawiają zdjęcia nóg i pytaja czy ładne- to nawet jak maja potwornie koślawe to zawsze jest kilku frajerów co mówi mmmm jakie sliczne lizałbym. Po prostu dla niektórych frajerów byle co jest podniecające i maja tak obrzmiałe jaja ze nawet kota by wyłomotali jakby sie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×