Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podoba mi się mężczyzna pomocy!

Polecane posty

Gość gość

podoba mi się mężczyzna, cały czas o nim myślę. czasami do mnie pisze, chociaż rzadko, raz na 3 miesiące. zawsze on pierwszy. Teraz ja chciałabym do niego się odezwać ale tak mi na nim zależy że się stresuje.nie wiem co napisać jak zagadać. dodam że był moim instruktorem nauki jazdy. ja mam 30 lat a on 36. jak mogę zacząć pisać z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest zajęty to odpieprz się od niego łaskawie i zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie do niego napisz i zaproponuj wyjście na piwo. Korona ci z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo się znacie? Jak pisze raz na 3 miesiące to słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisze raz na trzy miesiące to w d**e niech się cmoknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
19:57 pisze raz na trzy miesiace, zawsze pierwszy, autorka nie napisala pierwsza ani razu - kto ma wiekszy obowiazek cmoknac sie w d..pe? fajnie tak wymagac zawsze wszystkiego od innych, latwe to, nie wymaga myslenia. wskazuje na lenistwo i brak inteligencji czy chocby ochoty, zeby wziasc i wlasne zycie sobie jakos poukladac. i do tego zachecasz innych? jak ci nie wstyd... najglupsza rzecza jaka mozna w zyciu robic, to brac przyklad z tych co nic lub bardzo niewiele robia, NIEWIELE, bo ryczec glosno to i noworodek potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szry kulturalnie proszę a jak nie to nie komentuj. znamy się 3 lata. zawsze jak pisał mówił że ma kogoś. ona jest od niego młodsza o 15 lat. pisał ostatnio że coś się wypala między nimi i ze to końcówka. nie pisalam do niego bo on mial Izabelle. Nie chciałam rozbijać jego związku. ale teraz pisal że te związek ich to raczej przygoda.. no ale ta przygoda trwa już 1,5 roku. myślę że ta różnica wieku między nimi sprawia że on może nie myśli o niej poważnie? co o tym myślicie? jestem strasznie nieśmiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niedojrzały gnojek olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygoda z małolatą się związał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam.ze.ostatnio pisał że.moze.szuka.juz stabilizacji.. nie wiem może młoda.sie nim już znudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj sobie siana z nim widać, że jest niedojrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma narzeczona? Jak tu ktoś sugerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest prawiczkiem jest 36 letnim mężczyzną. obecnie jest z 20 latka ale mówi że to już końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tobie autorko zależy więc ty masz się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech nie jest prawiczkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździj pod prąd, na czerwonym świetle, nie zwracaj uwagi na znaki drogowe A wtedy przy odrobinie szczęścia zdobędziesz komplet pkt i trafisz do niego jako kursantka P.S. Skąd jesteś? Jak z Warszawy to przesiadam się na metro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :D oni zawsze mówią ze im się nie układa z zonami lub partnerkami, ze juz nie sypiaja ze sobą, ze to końcówka itp. Mówią to po to żeby zbalamucic na boku nowa kobietę, chcą skoku w bok. Naiwna jesteś autorko jak nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwna raczej zakochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana= naiwna, wręcz ślepa na różne sygnały ostrzegawcze. Zakochana to również kobieta bez honoru, zrobi wszystko dla misiaczka nawet jeśli misio jest d...m, wszyscy to widza wokół, mówią jej to a ona klapki na oczach i ,,lepiej wie" :D. Zakochane kobiety są żałosne...mózgi im wyparowuja. Zrobią wszystko dla miłości, a raczej...jednostronnej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nigdy nie byłaś zakochana? zawsze sluchalas innych jak ktoś Ci mówił że ten mezcYzna nie jest dla Ciebie? słuchałas rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×