Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobietki po 30 jakie maseczki stosujecie?

Polecane posty

Gość gość
nawilzajace roznego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maseczki anti aging, takie bez spłukiwania najchętniej np. gold therapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem że kobiety obkładają się ogórami w plasterkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety mają sto twarzy = sto masek na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tylko jedną cipkę🙄:classic_wacko::classic_wacko: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Przeciez nie powinno sie dopuszczac do zasychania glinki, tylko ja zwilzac, inaczej wiecej z tego szkody niz pozytku.

Jeszcze tuz przed 30: Ja uzywam algowych (ktore sie sciaga potem po zaschnieciu, nie pseudo algowe), ze spiruliny, nie uzywam marek pokroju L'oreal czy nivea (przez testy na zwierzętach) więc jak coś to balea, alverde (marki wlasne drogerii dm, przywoze przy okazji wizyt w Czechach, koszt podobny co jakies rossmanowskie), Andalou naturals, pacifica. Z latwp dostepnych- niektore z ziaji (np z platkami rozy) czy tołpa (np maska kompres dermo face hydrativ)

Ale wiecej dla skory daje mi odzywianie i suplementacja+ nawilzanie powietrza zima niz same kosmetyki. Szczegolnie pomogla mi witamina e i olej z mikroalg (taki, a nie inny, bo nie chcialam odzwierzecego) A na jedrnosc skory- zywienie w stylu intermittent fasting(wtedy dopiero skora ma czas na regeneracje)+masaze miesi twarzy (ale nie palcami, sprzetem takim jak bywa w gabinetach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolan

Ja jakoś nie mogę się przekonać do maseczek... wg mnie jak dbać to od środka pijąc wodę, zażywając kolagen DH z witaminami, brać jakieś tabletki na porost włosów itp itd... na wierzchu nic solidnie nie działa wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×