Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona a prostytucja

Polecane posty

Gość gość

Czytałem wiele tematow na tym forum dotyczacych żon trudniacych sie prostytucją ,pytanie co was w tym podnieca? Moja żona robi to od 16 lat ( o tym dlaczego tak jest nie bedę się rozpisywał) ma stałych klientow nigdy nie pracowała w agencji Jest to trudne psychicznie i bardzo bolesne dla mnie ,choc potrafie ztym zyc i o tym mowić Wydaje mi sie że jesli to kogoś podnieca to jest z nim coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu ma klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogierski ogier
Ile żonka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierd....isz autorze. Gdyby to bylo takie straszne dla ciebie, to bys na to nie pozwolil. Tobie po prostu tak wygodnie, bo pewnie zyjesz z tej jej pracy jak paczek w masle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pozwolił by mi się prostytuować tylko w jego obecności. Gdyby chciał klientów to również z jego udziałem mogły by być pary. Osobiście nie mam takiej potrzeby ani finansowej czy seksualnej bo ma dużego i mnie zaspokaja całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pozwolił by mi się prostytuować tylko w jego obecności. Gdyby chciał klientów to również z jego udziałem mogły by być pary. Osobiście nie mam takiej potrzeby ani finansowej czy seksualnej bo ma dużego i mnie zaspokaja całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2tatra
Do autora : jacy są ci klienci znasz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ich wszystkich sex jest z trzema z nich z czego jeden ma specjalne wymagania Pozostal to chodzi o towarzystwo i erotyke oraz rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.30 gdyby mój pozwolił to bym się rżnęła do upadłego. A byłby lepszy seks po takich orgiach z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie dzieci? Byłeś jej klientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora nie chciałeś dołączyć i w trójkącie. Mój by samej nie pozwolił z zazdrości i bezpieczeństwa. Koleżanka mała raz z wymianą druga para i została skrzywdzona. Jej mąż chciał koniecznie w osobnych pokojach i nie chciała ale się zgodziła. Brutal zapakował jej analnie dużego k****a i jechał aż do wtrysku. Ona krzyczała z bólu a mąż z kochanką myśleli że taki orgazm przeżywa bardzo ich to podniecało. Gdy skończył miała niewielkie krwawienie. Miała nie raz analka z mężem ale on delikatnie to robi i ma mniejszego od kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dwoje dzieci ,prowadzimy normalne życie nikt z rodziny i znajomych niczego sie nie domysla Nie byłem jej klientem to sie zaczeło dwa lata po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie żadnych trojkątow to nie dla mnie Natomiast tak jak pisałem jeden z klientow ma nie typowe wymagania i kilka razy byłem swiadkiem jego spotkania z moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona wyglada? Kim jest z zawodu ? I czy po za tym robi cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy czegoś takiego za pieniądze nie przeżyłam. Raz tylko jeszcze jako chłopak zaraz przed ślubem zezwolił na seks grupowy z trójką naszych kolegów i moim chłopakiem. Zdecydowaliśmy że bez prezerwatywy i gdy dojdzie do zapłodnienia to dziecko poczęte zaakceptuje. Niedoszły do poczęcia ale obecnie mamy dwójkę dzieci i mocno się kochamy ale niestety nie ma więcej grupowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalna blondynka długie włosy 166 cm Wyk wyższe techniczne Prowadzimy sklep spozywczy pod szyldem jednej ze znanych sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada? Ma duże cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o to chodziło Jest szczupła ma duże piersi i duży tyłek zwraca to uwage wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu koleżanka z mężem prowadziła sekszop i się prostytuowała. Analnie lub w cipkę i czasami klient chciał w trójkącie czy obie dziurki z mężem. Pewnego razu trafiła na faceta który mocno ją zerżnął nawet krwawiła bo miał olbrzyma ale w sobie się zakochali i związała się z klientem zabrała córeczkę i odeszła od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką ma cipkę - motyla,czy bułeczkę? Czy kiedy klient wychodzi,TY się z nią zaraz kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej jarają dwa baty w jednej c***e jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku nie ma mozliwosci ze ja czy ona odejdzie ,naprawde wiem co pisze i jestem tego pewny Zona nie robi tego z przyjemnosci jest trzech klientow z ktorymi jest sex jeden z nich ma specjalne i bardzo dziwne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz że gdy mam taki seks z mężem i kochankiem to mam silny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(17:42 ) mnie tak samo, ale to trzeba trochę poćwiczyć i rozciągać cipkę powoli i uważać potem żeby k***s nie wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakie wymagania ma ten klient? Podglądasz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakie wymagania ma ten klient? Podglądasz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jestescie ciekawi jak wyglada nasze życie- ok Natomiast ja mam pytanie co was w tym podnieca ze jest na tym forum tak dużo podobnych tematow ( wiekszosc jak mysle wyssanych z palca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, czy kiedy jest klient to czujesz się podniecony? Stoi ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×