Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona a prostytucja

Polecane posty

Gość gość
Jesteśmy ciekawi? Przecież to ty się promujesz...tzn żonę raczej.To twoja inicjatywa, a my tylko dotrzymujemy ci kroku podtrzymując temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko konwersacja.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi was szkoda. Nigdy normalnego życia nie zaznacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podnieca mnie to co ona robi wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po co ona to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora: mam pytanie bo ja byłam dziewicą mąż prawiczkiem nigdy z innym czy inną nie uprawialiśmy seksu. Osobiście nie lubimy używanych troszkę byśmy się brzydzi po kimś czy ja po jakiejś. Czy nie brzydzi cie seks po innych facetach jeszcze z żoną którą kochasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o tego klienta jest dziwny lubi rożne kostiumy ,uniformy Płaci za nie lub je sam dostarcza ,ponadto podnieca go chyba zdrada lub cuckold tego do konca nie wiem Czasami po wczesniejszym ustaleniu zaprasza inne osoby są to przewaznie 18 -20 latkowie Lub zabiera w dziwne miejsca ,na wieś ,do lasu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałem o powodach dlaczego to robi nie bede pisał Czy sex po innych brzydzi mnie? Nie jest to dla mnie przyjemne O wszystkim mi żona opowiada co i jak robiła ,wtedy jest lepiej Zawsze po spotkaniu sie myje to jest chyba oczywiste Są pewne inne problemy np swiadomosc dzielenia sie kochaną osobą Nie jest to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolegę którego chciałam i wprowadziłam gdy zgodził się mąż na seks grupowy którego również jak u ciebie podnieca niesamowicie zdrada i patrzy głównie na męża gdy się ze mną kocha. Podnieca go gdy mąż się robi czerwony z podniecenia i zazdrości. Kiedyś na mówił że również wielu ginekologów podnieca badanie gdy przychodzi chłopak czy mąż i jest na poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia jako prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są to spore kwoty jednak 90% pieniedzy jest od tego jednego klienta Ma nietypowe wymagania i jest dziwnym człowiekiem podnieca go ze ona jest meżatką Spotkania są z nim srednio raz na dwa lub trzy miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli widziałeś ją w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałem wczesniej ,widziałem było to z tym klientem (nazywamy go simson) on ma 55 lat jest to bogaty człowiek Ostatnim razem widziałem gdy zaprosił też inne osoby ,było to u nas w domu ,drzwi były otwarte wiec sie domyslacie,wszystko słychać a gdy sie przechodzi korytazem to też widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora; nie po raz pierwszy prezentujesz ten temat.Zastanawiam się po co i dlaczego. Myślę, że jest tylko jedno wyjaśnienie.Musisz mieć człowieku coś z głową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy czyjas żona też sie trudni prostytucją? Jak to u was wyglada? Fantastą dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem i nie wyobrażam sobie by dziewczyna czy moja żona w przyszłości z innym się rżnęła beze mnie i tym miałbym się podniecać. Wyłącznie przymnie mogła by robić takie rzeczy. Nawet nie musiał bym brać udziału. To samo jak tu jest wpis o ginekologu gdy pójdzie dziewczyna bo jeszcze nie była nigdy to będę przy niej. Dziewczyna nie ma nic przeciw nawet chce bym był przy niej. Z tego co wiem nie ma prawa wyprosić ginekolog mnie. Gdy to zrobi dziewczyna mówiła że odejdzie ze mną bo by się bała takiego co ma coś do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś pomyłka tematy na tym forum czytam od kilku dni wczesniej nie wiedziałem ze cos takiego istnieje a ten temat otwarłem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernii
Jesli ten simson zaprasza inne osoby to ona ma też gangbang Ilu najwiecej miała partnerow jednego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny facet nie zgodziłby się ożenić z była prostytutka a co dopiero zgodzić się aby żona zaczęła ten fach po ślubie.Autor jest trolem albo wyjatkowo p-i-e-r-d...ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej miała w ciagu dnia czterech ten simson i trzech zaproszonych przez niego byli w wieku 19-21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekarola
Jak to wygladało i co było najgorsze dla ciebie? Czy podchodzisz do tego z emocjami jesli tak to z jakimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni wszyscy ją brali i czy oglądałeś to bo tak zachowuje się normalny facet patrząc jak jest rżnięta żona przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocje - to raczej ich brak jestem zrezygnowany pogodziłem sie z tym To czego najbardziej nie lubie to uszczypliwe kometarze dotyczace jej piersi czy tyłka lub w przypadku młodych uwagi dotyczace jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernii
Jakie są dokładnie te uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywa prezerwatyw czy walą ją bez gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w prezerwatywach a uwagi dotyczą jej biustu ,tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mówia młodzi na temat jej wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu o tym pisać Uwikłalismy sie w pewną sprawe wtedy nie było innego wyjscia ,poczatki były okropne i bardzo ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuska ,cycata mamuska,zobacz ona sie podnieca ,chwyć se za cycki ,ale masz cycki ,jeszcze takiej starej nie miałem ,sama se c**e golisz, itp nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×