Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JJacekkk

Powiększanie i modelowanie ust

Polecane posty

Powiększanie i modelowanie ust Czerwone, różowe, satynowe. Muśnięte błyszczykiem lub podkreślone kredką. Są od zawsze atutem kobiecości i wizytówką całej twarzy. Piękne i kształtne to marzenie wielu kobiet. Dlatego, jeżeli natura nie obdarzyła nas pożądanym kształtem ust warto pomyśleć o zabiegu, który poprawi ich wygląd a nam samym – samopoczucie. Jeszcze do niedawna zabieg powiększania ust był zarezerwowany dla gwiazd i celebrytów. Edukacja w zakresie bezpieczeństwa i dostępności zabiegów medycyny estetycznej oraz zmieniający się kanon piękna kobiecego ciała spowodowały, że coraz więcej pań decyduje się na poprawę wyglądu ust. Najpopularniejszym zabiegiem jest powiększanie warg, korekta ich kształtu, podnoszenie kącików ust i rewitalizacja połączona z nawilżeniem. Obecnie jest kilka metod ich powiększania. Wśród nich najpopularniejszym i najmniej inwazyjnym jest wypełnienie i korekta kwasem hialuronowym. Powiększanie ust kwasem hialuronowym Najpopularniejszą najmniej inwazyjną metodą powiększania jest podanie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w komórkach organizmu, a jego najważniejszą funkcją jest wiązanie i magazynowanie wody w tkankach. Odbudowuje on również strukturę skóry i polepsza funkcjonowanie komórek, dzięki czemu skóra jest bardziej elastyczna i nawilżona. Można nim powiększyć usta lub tylko nieznacznie uwydatnić ich kontur jednocześnie poprawiając kondycję samych warg, ale też okolicy wokół nich. Efekty powiększania kwasem hialuronowym są widocznie już po zabiegu. Wielkość i kształt ust Kilka lat temu wykonywane były zabiegi powiększające przede wszystkim górną, tak by osiągnąć efekt "paris lips". Obecnie usta wypełnia się w ten sposób, by wielkość wargi górnej i dolnej była porównywalna. Zabieg przeprowadzany jest przez Gabinet w Bielsku Białej przy ul. Wyspiańskiego 12. Lekarze Wojciech Żarow i Elżbieta Rutkowska omawiają wszystkie zawiłości związane z przeprowadzeniem zabiegu powiększania i modelowania ust. Przed powiększaniem ust należy określić ich pożądaną wielkość i kształt. Warto przy tym pamiętać, że o finalnym efekcie będą decydowały naturalne predyspozycje i podatności naszych warg na korektę. Zaaplikowany kwas hialuronowy przez około dwa tygodnie po zabiegu dostosowuje się do tkanki i właściwy efekt widać po tym czasie. Sposób powiększania kształtu ust zależy od wieku pacjenta. Młode kobiety decydują się zazwyczaj na uzupełnienie objętości i uwypuklenie czerwieni wargowej. Dojrzałe panie wybierają korektę zmarszczek palacza, podniesienie kącików ust, modelowanie i uzupełnienie czerwieni warg oraz podkreślenie tzw. łuku kupidyna. Jak przebiega zabieg? Zabieg trwa ok. 20 minut, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i jest praktycznie bezbolesny. Iniekcja kwasu hialuronowego wykonywana jest cienką igłą, punktowo. Jak po każdym tego typu zabiegu może wystąpić obrzęk i nadmierna wrażliwość na dotyk, ponieważ obszar ust jest okolicą szczególnie wrażliwą. Zwykle objawy te występują w ciągu 2 dni a efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie należy wykonywać w przypadku: ciąży karmienia piersią choroby nowotworowej chorób autoimmunologicznych stanów zapalnych skóry uczulenia na kwas hialuronowy skłonności do występowania blizn Zapraszamy na zabiegi do Gabinetów DermatologiaBielsko.pl w Bielsku Białej przy ul Wyspiańskiego. Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 538 442 328.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od powiększania i modelowania ust mogę polecić dr Szczepańską z Mielca. Pani doktor przyjmuje też w Warszawie, ale ja byłam u niej w swojej rodzinnej miejscowości. Mogę ją polecić ze względu na to, że efekt zabiegu jest bardzo widoczny, ale nadal naturalny. Na tym zależało mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększam usta regularnie co pół roku. Przede wszystkim z doświadczenia powiem Wam, że zabieg jest bezpieczny w 100% jeśli tylko oddamy się w dobre ręce. jedyne zagrożenie to osoba, która nie ma o tym pojęcia. Ja robię usta tutaj: http://anetta.com.pl jestem zadowolona, bo mimo że chciałam mieć usta pełne to wciąż są naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam usta już trzy razy i najlepiej wyglądały po zabiegu w skopia-ec.pl/zabiegi/. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stargardzie powiększałam usta w gabinecie www.piotrromanczuk.pl gdzie już na konsultacjach wiedziałam że podjęłam dobrą decyzję przy wyborze lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuuuuuwka
Powiązałam usta w klinice Dr Legrand w Krakowie https://www.drlegrand.pl Jestem bardzo zadowolona z efektu, jest bardzo naturalny, jak rownież ładnie udało się wyprowadzić moja asymetrię ust, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na powtarzanie zabiegu z powiększania ust chodzę tylko do Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańskiej w Mielcu , bardzo dokładnie tam robią i efekt bardzo mi się podoba , do tego przemiła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaki wypełniacz ust się zdecydowaliście? Mi lekarz proponuje Restylane, ponoc dlugo sie trzyma i daje naturalny efekt :) Kto sie jednak mógłby wypowiedzieć na jego temat? Chciałabym się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

U mnie też wypełniacz Restylane Kysee sprawdził się super. W końcu mam takie usta, o jakich całe życie marzyłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica89

Ja miałam Restylane wstrzyknięte u mojej ulubionej pani dr Radziejewskiej w Saska Clinic w Warszawie. Efek trzyma mi się tak z 11 miesięcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reska55

Ja zamierzam sie wybrac na powiększanie ust własnie. A co restylane to miałam nim ale wypełniane zmarszczki 😉  Fajny efekt,, dobre wypełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Ja robiłam usta w lenartowiczclinic.pl u Pani Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OolkaN

W przypadku poprawy wyglądu ust lub podkreślenie ich konturu polecam zabieg wykonany przy użyciu wypełniacza do ust Restylane Kysse, ponieważ jest on w 100% oparty na naturalnych składnikach a więc jest idealnie przyjęty przez komórki skórne a co za tym idzie efekt jest dokładnie taki jak zamierzałaś. Poczytaj więcej na jego temat i sprawdź, gdzie w twojej okolicy są gabinety, które go stosują: restylane.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka88

Ja powiększałam usta, bo po prostu nie wyglądałam za ciekawie. tzn górna warga była duzo węższa niż dolna warga. także musiałam coś z nimi zrobić. Miałam powiększane i modelowane usta kwasem restylane. Oprócz tego też zdecydowałam się na wypełnianie doliny łez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernatka44
Dnia 25.10.2019 o 12:22, Gość Kropeczka88 napisał:

Ja powiększałam usta, bo po prostu nie wyglądałam za ciekawie. tzn górna warga była duzo węższa niż dolna warga. także musiałam coś z nimi zrobić. Miałam powiększane i modelowane usta kwasem restylane. Oprócz tego też zdecydowałam się na wypełnianie doliny łez. 

Bardzo dobry preparat, zero grudek, piękny naturalny efekt. Miałam powiększane nim usta już dwa razy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego to forum stało się kącikiem reklam??

Robicie z ludzi durni 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama miałam wymodelowane usta. Nie chcialam duzego powiększenia ale bardziej wymodelowanie oraz zmniejszenie asymetryczności ust. Jestem zadowolona:

zabieg nie był tak bolesny bo czułam jedynie niewielkie szczypanie, dostałam znieczulenie zewnętrzne

efekt praktycznie od razu

i nie polecam od razu decydować się na duże ilości kwasu - lepiej jest sobie usta delikatnie wymodelować a potem ewentualnie dołożyć za drugim razem 🙂

Sama zdecydowałam się na zabieg w Instytucie Bielendy w Krakowie https://instytut.bielenda.pl/oferta/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust-wypelnianie-i-modelowanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam ten zabieg kilkukrotnie i każdy u innego lekarza, jedynym lekarzem medycyny estetycznej do którego wróciłam jest dr Izabela Lenartowicz. Mam najpiękniejsze usta. Dziękuję www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłam taki zabieg w klinice Artederm w Józefowie, teraz miałam trochę przerwy przez pandemię z różnymi zabiegami ale czytałam już u nich na stronie że klinika pracuje od 7 maja 🙂 to pewnie się znowu wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taki zabieg polecam dra Migałę z kliniki Sfera. Najlepszy! U mnie efekty piękne, ale co najważniejsze - naturalne. Usta dokładnie takie, o jakich marzyłam. Myślę, że gdybym trafiła na kogoś innego, to efekt nie byłby tak zadowalający. Dlatego każdemu polecam wybór naprawdę dobrego specjalisty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama praktycznie w ogóle nie mam ust. Nawet nie inwestowałam nigdy w szminki czy błyszczyki bo nie było co malować. Ale im byłam starsza tym bardziej mi to zaczęło przeszkadzać. Popatrzyłam w sieci gdzie i na jaki zabieg się zapisać, żeby usta wyglądały naturalnie. Dużo osób polecało metodę modelowania na płasko . W moim Gorzowie tylko w salonie Dermina wykonują modelowanie tą metodą. Zaufałam i nie żałuję. Wręcz polecam każdemu tam się wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam właściwie niewidoczną górną wargę i to był główny powód, dla którego zdecydowałam się powiększyć usta. Efekt jest świetny, uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zabieg miałam w Centrum Neonia, w Krakowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś problem i kompleks z za małymi ustami. Jestem pewna, że to moje jakieś urojenie. Ale zrobiłam sobie delikatnie wypełnienie i znajomi mówili, że wyglądam naturalnie i uśmiecham się bez problemu. Wykonałam wypełnienie w Warszawie w klinice SkinClinic. Bardzo polecam ich usługi w szczególności, że dbają o każdą klientkę jak o swoją rodzinę. Przyjemna i rodzinna atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×