Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Catering czy kucharka?

Polecane posty

Gość gość

Mam zarezerwowaną sale, ale niestety nie oferuja nam poczęstunku. Stoję przed wyborem - firma cateringowa, albo kucharka. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecała w takim razie firmę cateringową. Będą bardziej profesjonalni, niż kucharka. Odezwij się do firmy Catering Arts. oni maja doświadczenie w weselach i przygotują ci też piękny wiejski stół w kształcie wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kucharka. Jeśli kiedykolwiek trafisz na wesele z cateringiem, zrozumiesz dlaczego. To się nie może udać, potrawy muszą być przygotowywane na bieżąco w kuchni, a nie dowożone w termosach Bóg wie skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrruda25
Ja korzystałam z cateringu, bo moja ulubiona restauracja ma w ofercie catering, i wcale nie żałuję. Restauracja, o której mówię to Akademia w Warszawie i mają naprawdę świetne jedzenie, też w ofercie cateringowej. Byliśmy bardzo zadowoleni i wszystkim smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklektic

Hm, ja w takich sytuacjach zdecydowanie chętniej wybieram oczywiście catering. Mam sprawdzoną firmę - Catering Arts. Przygotowują fantastyczne posiłki i nie mam na co narzkeać. Do tego zawsze było dość tanio, więc rozejrzyj się za nimi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×