Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sywliaaa

Mam 30 lat i płaczę z samotności

Polecane posty

Gość gość
Piszecie o wypranym mózgu, dawaniu doopy przez żałosne szmaty. Jesteście debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 1:27: masz rację. Ona nie chce debila. Debila już by dawno znalazła, bo jest ich aż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Sywliaaa wczoraj Przyczyn samotności jest bardzo wiele. Czasami bywa tak że osoby samotne po wielu próbach stworzenia związku w końcu poddają się w przekonaniu że to niema sensu, że i tak z tego nic nie będzie... Moim celem nie było "kopanie leżącego" a raczej przekonanie że warto próbować, bo wiem że warto, do skutku.... Każdy ma prawo do szczęścia, ale czasem przychodzi ono bardzo trudno i trzeba mu pomóc. Czasem kiedy ktoś przełamie sie i zrobi "pół kroku " do przodu może odmienić swoje życie.... Mam kolegę który boryka się właśnie z takim problemem i widzę jak cięzko to przechodzi..... Jeśli cię uraziłem to nie miałem takiego zamiaru... Jeszcze raz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Ty to taki trochę "paradoks sraczki" czyli często a rzadko... Piszesz że nie warto mnie czytać, a zawsze wyszukujesz moich wpisów i z uwagą czytasz je pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochlebiaj sobie, nie wyszukuje Twoich wpisow :-( Tobie rowniez wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Ale dziś bardzo szybko znalazłaś, podobnie jak wczoraj... Wszystko ok, nie złość się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekalam na Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Na mnie ? Często na mnie czekasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Czemu zawsze tak bardzo mnie krytykujesz ? Czy napisałem kiedyś coś co Cię zabolało ? Nie rozumiem tego, pozwól mi zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszecie o wypranym mózgu, dawaniu doopy przez żałosne szmaty. Jesteście debilami. Zgłoś nie my tylko te durne baby są debilami, wyjątki przepraszam z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gosc z 1:27: masz rację. Ona nie chce debila. Debila już by dawno znalazła, bo jest ich aż za dużo. >>> ona szuka debila a nie może znaleźć, bo mądry facet nie da się zrobić w bambuko przez jakąś księżniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie w parze, to nie jest aż taka atrakcja. Tak naprawdę, to tylko faza romansu jest fajna, a później to tylko marzysz, żeby zostać sama w domu. Jestem od 3 lat z facetem, ale nie mieszkamy razem, bo ja nie chcę. Jak spędzimy razem kilka dni ciurkiem, to się duszę. W święta wpadam do rodziny na kolację, a potem jadę na wakacje. Sama. Ja co prawda należę do ludzi, którzy najlepiej się czują sami ze sobą, Ty pewnie jesteś inna, ale tak czy siak masz wyidealizowany obraz wspólnego życia. Poczytaj forum ciążowe, to dostaniesz kubeł zimnej wody na głowę. Pewnie tak połowa par, to się ze sobą po prostu męczy i nawet się nie lubi. Spójrz na pozytywy - jesteś młoda, wolna i jeszcze sobie nie przesralas życia, nie siedzisz z kimś kto doprowadza cię do szału nawet, gdy za głośno je zupę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 To byl zart. Oczywiscie, ze...nie czekalam na Ciebie, nie przesadzaj :-) Wiekszosc Twoich wpisow jest irytujaca, to wszystko. A na tym temacie to juz przeszedles sam siebie, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jestem autorka wszystkich negatywnych komentarzy na Twoj temat. Czyli innym tez sie cos nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj A mnie irytuje to, z jaką łatwością każdy potrafi krytykować. Często jest tak że każdą wypowiedź można zrozumieć w różny sposób, kompletnie zmieniając jej sens. W obecnych czasach ludzie nastawieni są krytycznie do wszystkich i wszystkiego i z góry wietrzą podstęp. Zwykle to działa w ten sposób że trzeba zhejtować , zgnębić, wylać na niego wiadro pomyj. Dlaczego ? Bo to przychodzi z łatwością. Poco nadwyrężać mózg i pisać coś sensownego. Krytyka wszystkiego i wszystkich jest dużo łatwiejsza i prostsza.... I nie kieruje tego do ciebie. To jest praktyka wielu osób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Napisz coś o sobie.... Jak Tobie ułożyło się życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Wiem że czekasz na mnie , więc napisz coś o sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ulozylo mi sie zycie? Mialam gorsze momenty, zarowno jak i lepsze. Jak kazdy. Szczescie jest wazne w zyciu I mysle, ze mnie nie ominelo, nie narzekam ale znam slowo-pokora. :-) Nie mam potrzeby opowiadania o swoim zyciu na forum, to jest moja prywatna sfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce masz "przyjaciol" dopoki o cos nie poprosisz a najlepsi sa jak czegos potrzebuja :D je/bac falszywych smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Jesteś tu całkowicie anonimowa, więc opowiadając o sobie i tak nikt nie skojarzy o kogo chodzi. Ale nie naciskam jak nie chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:15 to po co z nim jesteś? moze Ty go po prostu nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Widze że wiele razy "przejechałaś" się na przyjaźni ? Znam to dokładnie. Ja podobnie, mimo to zawsze staram się być ufny , co czasem obraca się przeciwko mnie.... Mogę ci tylko powiedzieć że nie wszyscy tacy są, zdarzają się porządni ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stado głupich pip
baby to durne cípy, pomijam nieliczne wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co? Nie czekaj na cud i na to ze samo sie zdarzy. W sumie to najlepiej wziasc sprawy w swoje rece i dyskretnie wybrac faceta ktory Cie wybierze :D Jestem juz po 50tce i tak Ci powiem, ze gdybym czekala na ksiecia na bialym koniu to bym mogla teraz chyba korzonki podlewac :D Bo na pewno by mi do tej pory wyrosly :P Wygladam normalnie, nie mam nadwagi, ogolnie daje sobie rade w zyciu ale wiesz, nie jestem pieknoscia. Zarabiam dobrze ale nie miliony. Za mna nigdy nie latali. W sumie to ja decydowalam, gdy mi sie ktos podobal i podazalam za tym. W zasadzie dobrze (choc nie idealnie) to poszlo ale niczego nie zaluje bo co mialam do stracenia? Dlatego radze Ci olej wszystkie rady! :D Haha! Rob to na co masz ochote w zgodzie ze soba i kto wie gdzie Cie to zaprowadzi? Przynajmniej niczego nie bedziesz zalowac bo robilas to w zgodzie ze soba. Nawet w najbardziej wyuzdanych praktykach seksulanych w sumie nie ma nic zlego o ile robia to dwie niezalezne, dorosle osoby, ktore dzialaja wedlug swoich przekonan i upodoban. To tak mowiac nawiasem :) Wyszlam za maz z milosci w wieku 43 lat. Maz jest nieslychanie fajnym, ciekawym czlowiekem o super poczuciu humoru, do tego udalo mu sie z niezlym sukcesem zawodowym. Ale to ja zrobilam pierwszy ruch :) Dzis jestesmy po slubie wiele lat i jakos leci a on mi nieraz mowi jaka jestem dla niego wazna :) Tak tylko Ci pisze jako inspiracja...Wiele drog prowadzi do Rzymu. No co masz do stracenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię czytać o kobietach, które po 40tsce wyszły za mąż, bo to znaczy, że nei wszyscy faceci szukaja tylko 20 latek :) Zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczwiscie ze nie. Ciesze sie jezeli moglam cos pozytywnego dla Ciebie napisac! :D Faktem jest, ze w dosc tradycjonalnych krajach (zeby tego inaczej nie ujac...) jak Polska mezczyzni patrza na kobiety glownie pod potencjalem zalozenia rodziny. A tu, nie oszukujmy sie, lepiej byc przed niz po 30tce. Ale jest dosc sporo ludzi na tym swiecie ktorzy szukaja osoby z ktora po prostu fajnie sie gada, fajnie spedza czas, ktora nadaje na tej samej fali i rozumie referencje do muzyki i literatury, i ktora byc moze wcale dzieci miec nie chce. Bo po co te komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije bo to syf
problem taki że większość kobiet obecnej generacji jest nudnych jak stary kalosz, z nimi o niczym nie pogada, je trzeba zabawiać, zapewniać i organizować im rozrywke, i wydawać na nie mase kasy, a one tego wymagają i więcej, bo uważają się za lalki barbie z dziubkami i selfies pół nago, pokazyjąc swoje "atuty" dla wszystkich jak w mięsnym, pozatym kobiety niby chcą równość a same facetów nie zagadają, bo "nie wypada", bo dla nich równość jest tylko tak gdzie mają z tego zysk, a tam gdzie jest szansa na porażke i olanie to równości nie uznają tylko są "tradycjonalne", taki paradoks tego feminizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrzydzalas a teraz marudzisz. Poogladaj filmow.czy poczyyaj artykuly "ksiazki feministyczne zniszczyly mi zycie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×