Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawdziwa miłość nie mija?

Polecane posty

Gość gość

No to co było u mnie? Jestem przekonany że, to była prawdziwa miłość, kilka lat trwało moje uczucie, kilka lat tesknoty, ale brak zainteresowania drugiej osoby , brak rozmów we dwoje, brak wyznania - to wszystko powoli spowodowało , że minęło . Czy mija miłość , tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępuje ja Nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22-58 tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko mija. kiedy miałam 19 lat wydawało mi się że rozum stracę taka byłam zakochana i poniekąd trochę straciłam, dziś już nie pamiętam jak ten chłopak wyglądał na twarzy i mrozi mi się krew w żyłach na myśl że np wtedy mogłabym się targnąć na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to przezylem, tyle ze ona byla na tyle w porzadku, ze mi powiedziala prosto w oczy, ze nic z tego nie bedzie. Jestesmy dalej kolegami, mam zal do calego swiata, ze nie potrafie pokochac zony, tak jak jej wtedy. Uroki dziecinstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 22.56 - Autorze cytując klasyka "Miłość nigdy nie ustaje". Może tylko się tli gdzieś na dnie Twego serca i gdyby warunki sprzyjały rozpaliło się w wielki ogień.Może jest jeszcze szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mija nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc mija ale pamięć o tej miłości nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy prawdziwa?- wiesz o tym dopiero gdy poznasz dobrze tą drugą osobe czyli zostaje miłostka- doznasz sklerozy i ci przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa miłość to taki oksymoron, wszyscy o niej piszą a nikt jej nie widział. Nie ma rawdziwej miłości, tak jak nie ma prawdziwej pracy czy prawdziwych wakacji. Jest praca dobra lub zła, są wakacje udane lub nieudane i jest miłość albo nie ma miłości. Można kochać przez całe życie tylko jedna osobę a można kochać tez kilka osób. Kochamy rodziców, dzieci, przyjaciół ale można kochać tylko siebie. Można kochać platoniczne lub fizycznie. Miłość zawsze jest prawdziwa o ile jest to miłość bo często może być to tylko zauroczenie. A czy mija? Jak o nią nie dbamy, jak kochamy bardziej siebie to mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane, zgadzam się z wypowiedzią powyźej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo to przyroda o to zadbala, aby chcialo nam sie Bara-bara aby zapewnic ciag pokolen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja kocham nadal i juź mija 3 rok .Płacz ,nerwy! Cóż teraz to depresja chyba. Dobrze że mogę tu czasem się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mija, jeśli tego chcemy.  Jeśli rozdrapujemy rany, nie pozwalamy im się zagoić, to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady na zdrady

Dziś na świecie miłosci juz nie ma bo to ściema internet niszczy ludziom życie bo są same zdraty przez takie portale randkowe, media społecznosciowe czy takie forum nawet jak kafeteria bo tu tez sie zdradzają wystarczy spojrzeć na eksty i zdjecia zamieszczone i teksty dziwczyn które są gorsze od chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O to mój temat, ktoś wykopał. A wiecie, że chyba wtedy kłamałem nawet sam siebie. Nie minęło , tylko już nie męczy, bo wszystko jest jasne, gdzieś siedzi tam głęboko w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak myślałam autorze, ze to wnTobie zostanie już na zawsze. Wystarczy, ze ona skinelaby małym paluszkiem a już byś rzucił wszystko dla niej. Długo już się tak męczysz? Skąd ja znasz? Widyjecie się nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tak myślałam autorze, ze to wnTobie zostanie już na zawsze. Wystarczy, ze ona skinelaby małym paluszkiem a już byś rzucił wszystko dla niej. Długo już się tak męczysz? Skąd ja znasz? Widyjecie się nadal?

Już się nie męczę, bo wiem, że mnie nie kocha. Trwa to długo od 2015 , widujemy się często. Tak bywa, nic na to nie poradzę . Wiem , że nigdy nie będziemy razem , przyjąłem to do wiadomości . A uczucie gdzieś głęboko w sercu , niech sobie tam będzie. Nie myśle o tym codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjgfb
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Już się nie męczę, bo wiem, że mnie nie kocha. Trwa to długo od 2015 , widujemy się często. Tak bywa, nic na to nie poradzę . Wiem , że nigdy nie będziemy razem , przyjąłem to do wiadomości . A uczucie gdzieś głęboko w sercu , niech sobie tam będzie. Nie myśle o tym codziennie.

Skoro nie było wyznań to skąd wiesz że cię nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

to, o czym piszecie, to zakochanie. ono mija. miłość, jeżeli się kogoś faktycznie kocha, a nie tylko pożąda i pragnie, nie mija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka

Nie mija . A ja chyba zakochałam się w Dragonie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×