Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mały smuteczek

Dlaczego byłe żony są wredne

Polecane posty

Gość gość
Nie tylko byle moja żona jest wredna kłamliwa chociaż dba o dom i dzieci kocham ja i nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłe zazdroszczą, całe życie twierdziły że on lepszej nie znajdzie, ona jest tak super że może się puścić a ciapciak mąż jej wybaczy, a tu zonk ciapciak ja olał, znalazł nową lepszą a ona zgorzkniała i nikt jej nie chce na dłużej niż kilka nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2'21, pochwaliła się next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy Panowie są na tyle nierozgarnieci  że traktują swoje dziecko jak dodatek do nowego życia.

Nie biorą pod uwagę że dziecko z rozwalonego domu nie ma ochoty oglądać  nowej rodzinki tatusia? Tylko dlatego by uzyskał pozory że wszystko jest super, że nie skrzywdził dziecka.?

Nawet jak ludzie musieli się rozstać dziecko potrzebuje czasu. A zadaniem matki jest chronić dziecko przed dodatkową  traumą. 

Tak więc spotkania z tatusiem tak, ale odgrywanie roli adopcyjnego dziecka w nowej rodzinie taty nie tak szybko.

A jak tatuś samodzielnie boi się zająć własnym dzieckiem to niech się nauczy A nie konkubinie podrzuca.

Dziecko nie protestuje i zgadza się na wszystko bo boi się stracić rodzica który odszedł.

Więc niech się jeden z drugim tatuś puknie w czoło i zastanowi jak poczuje się dziecko zaproszone na wigilię  do domu gdzie tam oficjalnie mieszka tatuś i mamusia bis  i synek nowy.

A on i tak za chwilę  będzie na bocznicy. 

Więc dlaczego ... są wredne: bo bronią szczeniąt. Mam nadzieję że wyjaśniłam wystarczająco. 

Edytowano przez Wodna Liiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to sorry może czegoś nie doczytałam Twoja była ma problem.

Uważam że często w rozmowach po dzieciach przejeżdża walec. A rodzice mają  to gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×