Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciasna

Polecane posty

Gość acordeon
A nie pomyślałaś,że może ona to lubi,kręci ją to,podnieca. Ludzie robią gorsze rzeczy w życiu niż pokazywanie du. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jedni lubią jarać,inni ćpają,jeszcze inni,nadużywają alkoholu,a ktoś inny pokazuje swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są tacy co mordują gwałcą biją molestują i to ich trzeba leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez widać,że ona chce wskoczyc na bolca...niech wskakuje,trzeba sie rozmnazać ale troche godnosci . nie musi calemu swiatu swojej ci..y pokazywac o to chodzi !! ja mam pewne zasady w zyciu a ze mowie,pisze to co mysle to musialam skomentowac.po to jest to forum ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Takich to bym unicestwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Dlatego napisałem,że to jest Twoje zdanie i ok. Ale nie musisz nikogo obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie chodzisz w mini nie chodzisz nago do sauny i na plaze nudystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie obrażanie tylko stwierdzenie faktów... na dobranoc Black - Wonderful life , aż się lepiej zasypia ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Każdy ma swój kodeks moralny i każdy ma prawo do swojego poglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.nie mam zamiaru nosic mini,żeby sie swintuchy slinily,obrzydza mnie to . sukienki przed kolana ,ladne wiosenne eleganckie,nie musze chodzic na plaze nudystow bo mam dzialkę przy jeziorze i nikt nie widzi czy chodze nago czy w habicie,teren prywatny a nie plaza nudystow...po co ma mnie oglądac tysiac facetow ?? ja chce zeby mnie jeden oglądal...a co mi goly facet obcy ?? albo jego pyton ? raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
svarowska załóż moherowy berecik i idź pod sejm bronić krzyża, to nie miejsce dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Tylko,że wszyscy jesteśmy podobnie zbudowani każdy wie (teoretycznie)jak wygląda facet i jak kobieta.Dzielą tylko poszczególną płeć jakieś małe różnice(wielkość,kształt)dla mnie to nie jest temat tabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Może dlatego,że tak zostałem wychowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kosciola niestety nie chodze,zwątpilam...jestem za prawicą,nie pisz mi o krzyżach...słabe to bylo naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mając 18 lat kopałem się nago z kumplami i kumpelami nad jeziorem i nikt się jakoś siebie nie krępował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz każdy ma swoje rodziny i jak się spotykamy i przypominamy to przynajmniej jest śmieszniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze idzcie razem do swingersa ?? haha zart..dobra ja jestem juz zmeczona tym,nie bede pisala ciagle o co mi chodzi,nie moja wina ,ze nikt nie rozumie idzcie spac Duran Duran - Ordinary world

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jakbym słyszał moją koleżankę.Ona to już wogóle kiecki do kostek,spodnie luźne,że wygląda na 10kg+ na plażę w spodenkach za kolano,nie goli pach,krocza bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogła byś być moją żoną jesteś zbyt pruderyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha noszenie sukienek przed kolana i krotkie spodenki to juz nie kobiece?? no tak,najlepiej zakryc tylko dupsko i cycki i do urzedów tez tak wypada chodzic,fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Dla mnie szczytem chamstwa jest zwracanie uwagi karmiącej piersią kobiecie przez inną kobietę. Bo ta druga akurat jest z mężem.Wygląda to tak w moim tłumaczeniu(schowaj tego cyca ja tu jestem ze swoim misiem,a ty cyca pokazujesz bo masz teraz większe jak masz pokarm? No schowaj to su..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;07 To był sarkazm, jednak trochę golizny i nagle wszyscy tacy rozmowni, ech. Nie bierz wszystkiego na poważnie, bo się wykończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karmienia nie wypowiadam sie,bo nie mam dzieci wiec nie wypada mi w tej sprawie filozofowac .macie zony,dzieci to wiecie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ja wyraźnie się określam.Są sytuacje jak pisałem dużo wyżej,że trzeba się dostosować i nie wymagam chodzenia w tak krótkich spódnicach żeby Ci było pół du.y widać .Ale nie można zwariować i chodzić w habicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie lachy mogą w stronach łazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 00:59 i z tym masz racje,wykończe sie . a co do sarkazmu ,jest pozna godzina. koty wolaja mnie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×