Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciasna

Polecane posty

Gość gość
Tu autorka Do gość dziś Hahahahahahaha xddd :D ale kto stoi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On czyli mój pindolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nie ma się co spieszyć na później mamy tego żałować, przynajmniej ja jestem takiego zdania ;) Ciekawy jestem jak dawno zaczęłaś się onanizowac, no i wgl jak zacząłeś świadomie, nieświadomie? W sumie nigdy nie zaszlismy z koleżankami aż tak daleko w naszych rozmowac żeby coś o tym opowiedziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok bawcie się pokazujcie sobie ja idę spać bo rano 4:00 mam wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prócz autorki to nikt tu nic nie pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazując swoje ciało tym bardziej te miejsca nie szanujesz się...d******* po prostu dz...wka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie o takie prywatne rzeczy wypytujesz? ;) W sumie jzk ta się zastanowię to nie wiem czy to było świadomie czy nie..a zaczęło się to w wieku dojrzewania..ja u wszystkich pewnie :D U Ciebie pewnie też inaczej nie było xd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do svarowska dziś Najpierw sobie coś wytłumaczmy..d***** to chyba określenie kobiety, która oddaje swoje ciało za pieniądze bądź nie - tak czy nie? ;) Więc jakim cudem ja jestem dzi**ą skoro jestem dziewicą, nigdy tego nie robiłam? Poza tym skoro widziała Pani linki do zdjęć to po co je Pani oglądała wiedząc co tam jest? Zresztą jak coś nie pasuje może Pani opuścić ten topik u tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, chyba Wam tu już nic więcej nie pokaże, bo jakaś Pani wyzywa mnie od dzi**k :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Masz fajna cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nawet jakbyś tu kolano pokazała to ktoś by wsadził swoje 5 gr że się nie szanujesz itp.itd Ja takie komentarze ignoruje jakby ich poprostu nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Pani chyba nie wie kto to jest d******** No Ty tu nic za pieniądze nie robisz przynajmniej żadnego numeru konta tu nie widziałem ani żebyś się z kimś umawiala xd A swoją drogą ja chyba za bardzo pojechałem z tym pytaniem ;) ale chodziło mi o to ile mniej więcej lat miałaś i czy właśnie sama to odkryłaś czy np jakaś koleżanka Ci powiedziała:) ale jak nie chcesz to nie musisz mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ogolony h dziś dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś dziękuję za obronę <3 spokojnie, ja to tylko tak w żartach napisałam ;) już Ci mówię jeżeli chcesz wiedzieć - no myślę że zaczęło się to w wieku dojrzewania, może nawet jak miałam jakieś 10 lat to było już jakieś pocieranie (zauważyłam, że jest mi dobrze, gdy się tam dotykam). I chyba też sama to odkryłam, podczas tego dotykania - że jest mi po prostu dobrze :D a jak to było u Ciebie? i powiedz mi proszę jeszcze -pytam z ciekawości ;) - skąd jesteś? możesz napisać jaka część Polski - północ, południe, wschód czy zachód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ludzie czasami się zachowują jakby między ich nogami było coś czego nie ma nikt inny na świecie.Top secret:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acordeon dziś Haha no łatwiej by było gdyby wszyscy chodzili nago :D to chyba wtedy nikt by nie miał z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Widze ze jestes ogolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ludzie mają nieraz nawalone w głowie myślę że pisała to starsza osoba ;) Ja z tego co kojarzę to jakoś końcówka podstawówki czy początek gimnazjum jakoś tak na przełomie :) oczywiście nie byłem świadom co robię ale przyjemność sprawiało xd do tego ja w dziwny sposób zaczynałem przynajmniej tak mi się wydaje xd Powiedzmy że południowy wschód a Ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Rozumiem,że są granice i trzeba czasami zachować tzw etykiete,ale nie dajmy się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Ja zachód ;) a teraz masz już dawno skończone 22 lata? A i powiesz mi jeszcze jak masz na imię? jeżeli oczywiście chcesz ;) Zaciekawiłeś mnie xd X Ja wiem że niektórzy tak mają xd ale są ludzie i ludziska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze jakies ladne zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Mam jeszcze ładniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Zachód czyli Wlkp,Lubuskie,Zach.pomor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział bym ze raczej nie dawno ;) czym Cię tak zaciekawiłem xd Sebastian jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jak masz na imię ? ;) a to co inni mówią trzeba z dystansem traktować przynajmniej ja się tak staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acordeon dziś Nie będę dokładniej mówić ;) Do gość dziś Swoją osobą xd ;) jesteś taki trochę inny niż chłopacy w Twoim wieku ;) Ja Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ale nie musisz podawać miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku Karolka nie strasz mnie xd inny na plus na minus czy co masz na myśli ? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acordeon dziś I tak nie chce mówić ;) przecież do mnie nie przyjedziesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×