Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cytrunia333

Powiększanie piersi Wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość cytrunia333

Cześć dziewczyny! Chciałabym dowiedzieć się od Was ( tych które miały operacje powiększania biustu) jak to u Was było ? Mam 32 lata i od zawsze mały biust - miseczka A. Odchowałam dwoje dzieci i z misiaczki A zrobiło mi się zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam piersi już od jakiegoś dłuższego czasu powiększone, nie mam dzieci ale to była jedna z lepszych podjętych decyzji! także polecam! tylko warto żebyś poszła na konsultacje i porozmawiała z lekarzem o konkretach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Tak jak wyżej, uważam że najpierw powinnaś poszukać dobrego specjalisty. Ja mogę Ci polecić dr. Lembasa. Przyjmuje w Warszawskim Lux Medzie na Puławskiej i naprawdę zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny, wczoraj mialam konsultacje i mimo, ze chirurg rozwial wiekszosc moich watpliwosci to zupelnie nie wiem jaki rozmiar wybrac. Bardzo zalezy mi na maksymalnie naturalnym wygladzie.Napewno chce anatomiczne ( mentor), profil chyba sredni no albo wlasnie wysoki. I zastanawiam sie nad 295. Naturalnie mam bardzo maly biust ( male A). Mam 165 cm i waze ok 56kg. Czy jest ktos moze o podobnych wymiarach kto jest juz po operacji i moglby mi pokazac efekt koncowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Hej dziewczyny Jestem po konsultacji 265 albo 295 okrągłe średni profil Mam małe A i chce mieć C ale żeby nie były wielkie oraz bym nie była karykatura kobiety Myślałam ze będę miała anatomy bo takie chciałam ale moje piersi nadają się na obra. Doktor zaproponował okrągłe ponieważ jestem płaska i trzeba wypełnić równomiernie górę o dół piersi a anatony bardziej wypełniają dół wiec góra w moim przypadku nadal byłaby płaska. Cóż słucham lekarza. Nie wiem tylko które wybrać? W piątek mam usg piersi Jeśli wszystko będzie ok operacja coś koło 18 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie piersi u dr. Chomickiej. Umówiłam się na wizytę w Warszawie, w szpitalu na Puławskiej. Pani doktor ma naprawdę dobre podejście do pacjenta i cierpliwie odpowiada na różne"dziwne" pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Moje wrażenia bardzo pozytywne. Nie jest tak łatwo kogoś przekonać do zabiegu, a mój mąż mnie przekonał, bo miałam dużą dysproporcję piersi. Umówiłam się na wizytę wstępną w Instytucie Piękna Bielenda i  dr. od razu powiedział co można zrobić i jak powiększyć jedną pierś, tak żeby wszystko wyglądało pięknie i naturalnie i jak najbardziej bezinwazyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

Moja siostra zdecydowała się na implant piersi po jej utracie na skutek choroby. Dr Pabiańczyk, który wziął ją pod swoje skrzydła wykonał niesamowitą pracę, a Majka czuje się jak dawniej -pena energii i pasji, pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja zastanawiałam sie nad operacją ale jednak zrezygnuję. Bałabym się,że jednak coś się sknoci. No i jeśli miałabym gdzieś powiększać to pewnie w Czechach bo jest taniej... Czy znacie może jakieś nieoperacyjne ale skuteczne sposoby na powiększanie piersi? Widziałam,że dziewczyny polecają sobie tabletki Perfectbust. Może któraś z Was miała z nimi do czynienia? Czy naprawdę mogą być skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam je rok temu. Na początku miałam pewne obawy bo zastanawiałam się jak tabletki mogą działac. W pierwszym miesiącu przyjmowania nie było praktycznie żadnych efektów ale już w drugim czy trzecim tak. Piersi nabraly większej jędrności, zaczęły się powiększać. Potem wyczytałam,że składniki zawarte w Perfectbust pobudzają syntezę kolagenu i tym samym zwiększają jego produkcję w skórze.
Myślę,że na dniach ponownie powtórzę kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie konkretnie kupowałaś te tabletki? Czy dostanę je w aptece czy trzeba je zamawiać przez internet? Jaki jest mniej więcej ich koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam powiększany biust z miseczki "A" do miseczki "C" i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonałam w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko, który zdecydowanie mogę polecić. Pełen profesjonalizm. Żadnych powikłań, a wszystko bardzo ładnie się zagoiło. Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje: www.raczkowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat
Dnia 15.07.2020 o 11:11, tajemnicza47 napisał:

Ja miałam powiększany biust z miseczki "A" do miseczki "C" i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonałam w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko, który zdecydowanie mogę polecić. Pełen profesjonalizm. Żadnych powikłań, a wszystko bardzo ładnie się zagoiło. Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje: www.raczkowska.pl

 

Ja tak samo jak poprzedniczka miałam powiększany biust w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko i naprawdę polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

3 tygodnie temu miałam zabieg u Dr Lembasa, 250 pod mięsień. Cały czas jednak sa twarde i odczuwam popołudniami mocne pieczenie w obu piersiach.. jak czytam wasze posty to w większość po tyg nie odczuwa bólu i zaczynam sie martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×