Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OPOLE JEST ŚLICZNE

Wiecie że Opole jest nazywane Polską Wenecją? a nie żaden Wrocław czy Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość
W Europie mówi się o Wrocławiu Wenecja Północy z powodu 5 rzek ponad 100 mostów i pięknej architektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:25 Opole jest z pewnością piękniejsze od Wrocławia i nikt temu nie zaprzecza i Opole jest nazywane Polską Wenecją i Opole ma kamieniczki uchodzące do kanału Młynówka wyglądające jak w Wenecji widoczne na mojej fotce w awatarze PS wpisz sobie w Google Opolska Wenecja i zobacz fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temu kałbucowi nie przetłumaczysz, on wie swoje. i dla niego ta dziura jest polską wenecją, paryżem i bóg wie czym jeszcze :D to upośledzony dureń z autyzmem i schizofrenią jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem kałbuc tylko Kołbuc Opole to JEST Polska Wenecja nie wierzysz to wpisz sobie w Google Opole to Polska Wenecja i poczytaj w Google jak nie wierzysz i masz tu fotkę Opola w awatarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Europie mówi się o Opolu Wenecja północy." Nikt poza Opolem nie wie o tym, że tak się mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:52 nie wierzysz że Opole nazywane jest Polską Wenecją? To czemu sobie nie wpiszesz w Google "Opole to Polska Wenecja" i nie poczytasz czemu? Wpisz to sobie w Google jak mi nie wierzysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×