Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OPOLE JEST ŚLICZNE

Opole ma amfiteatr a Wrocław nie ma amfiteatru i może o nim pomarzyć i co?

Polecane posty

Gość gość
i g****o opole to nadal dziura i zadoopie i co? zatkało cię wiejski głupku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:06 głupku Opole nie jest zapyziałe PS nie dawaj mi linka NFM we Wrocławiu bo wiem jak wygląda bo przechodziłem koło niego idąc na rynek we Wrocławiu na jarmark Bożonarodzeniowy PS a Opole ma piękną super wyremontowaną filharmonie, Skansen (muzeum wsi Opolskiej) Opolskie zoo pomijając afrykarium w którym też byłem jest lepsze niż zoo we Wrocławiu PS Opole ma Muzeum polskiej piosenki czyli najbardziej nowoczesne muzeum w Polsce Opole ma najbardziej nowoczesną miejską Biblioteke w Polsce oraz Park naukowo technologiczny :) i co zatkało kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS w Opolu jest nowoczesna Hala sportowa Okrąglak w której Odbyły się Pierwsze w Polsce KLUBOWE Mistrzostwa Świata w siatkówce tydzień temu i Opole je zorganizowało wraz z łodzią i krakowem wpisz sobie w Google Klubowe Mistrzostwa Świata Opole i co zatkało cię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to Opole ma wogole prawa miejskie hahah???? To przeciez dziura jakich malo. Znacie legende o powstaniu Opola ?? Szedl dziad z synem przed setki laty dnie i noce przez lasy i nagle dnia siodmego wyszli z lasu i dziad wskazujac na polacie ziemi rzekl do syna Oooooo pole tam!! I tak dziad wskazujac na pole sprawil, ze powstalo Opole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole heheheh to jakis zart. Tyle ludzi co mieszka w Opolu, codziennie z wiosek dojezdza do Wroclawia do pracy. Hahahaha dalej nie przestaje sie smiac, Opole miasto seksu i biznesu hehhe metropolia niczym New York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Opolu, ale gdy ktoś mnie pyta to mówię, że jestem z Wrocławia, bo mi wstyd za tą dziurę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Opole ma prawa miejskie od 1217 roku aż do dziś głupku i Opole to miasto wojewódzkie i Opole w tym roku świętuje 800 lecie nadania praw miejskich Opole ma Prawa miejskie od 1217 roku a Wrocław od 1242 i co? Zatkało cię?Opole ma Prawa miejskie głupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:43 nie mieszkasz w Opolu i nigdy nie byłeś nawet w Opolu idioto Opole to nie dziura tylko miasto Wojewódzkie wg danych za 2016 rok Opole jest 3 najbogatszym miastem wojewódzkim w Polsce po Warszawie i Wrocławiu ale za 2017 rok będzie bogatsze niż Wrocław bo się powiększyło i zabrało sąsiedniej gminie tereny inwestycyjne i elektrownie i wzbogaciło się o 200 mln złotych dochodu i dziś jest bogatsze niż twój śmieszny Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa wlasnie, odnosnie tej legendy, zapomnialem,dodac ze rzecz miala sie w 1217 roku i wtedy kazda Osada w ktorej mieszkalo wiecej niz 1 osoba byla nazywana miastem, a kler sprzedawal tytuly nadania tych praw za worek kartofli z opoloa yyyy tzn. pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale mieszkam w Opolu od urodzenia:( Jak tylko będzie mnie stać na mieszkanie w pięknym Wrocławiu to opuszczam tę wioskę i nigdy nie wrócę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbogatsze miasto hahaha no masz racje. Miasto jest najbogatsze bo nie wie co to biznes i inwestycje. Dlatego tez budzet zostaje niewykorzystany bo glaby nie wiecie co robic z pieniedzmi hahaha. Zapomniales tez dodac, ze to miasto w ktorym mieszka najwiecej obcokrajowcow, bo co drugi nazywa sie Helmut albo inny Schmidt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w Opolu bezrobocie wynosi 4 procent i Opole nie jest dziurą ani zadoopiem I dobrze o tym wiesz co masz jakieś kompleksy że piszesz że Opole to dziura? Skoro Opole to dziura to czemu 1700 mieszkańców Opola i kolejne 1400 mieszkańców Opola urodziło się we Wrocławiu i Poznaniu a z własnej Woli wyprowadziło się do Opola? Nie wierzysz to wpisz sobie w Google "Skąd pochodzą mieszkańcy Opola będziecie zaskoczeni" i Poczytaj ile ludzi z Wrocławia Poznania Łodzi Warszawy mieszka w Opolu i co zatkało cię? 15:43 nigdy nie byłeś w Opolu a o mieszkaniu w Opolu i w dziurze Wrocławiu możesz sobie pomarzyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:48 nigdy nie byłeś nawet w Opolu i doskonale hejterze o tym wiesz a ty mi z mieszkaniem w Opolu wyskakujesz :o żeby mieszkać w Opolu trzeba najpierw w tym mieście być a ty nigdy nawet w Opolu nie byłeś i dobrze o tym wiesz szkalujesz Opole mimo że nigdy w nim nie byłeś byle by mnie wkurwić i mi dogryźć ale nie udało ci się to! i nigdy tobie to się nie uda bo znam Opole i Wrocław i w Obu hejterze byłem i nie wmówisz mi że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie w Google "Skąd pochodzą mieszkańcy Opola będziecie zaskoczeni "i zobacz ile osób z dużo większych i rzekomo fajniejszych miast mieszka w Opolu no poczytaj sobie o tym i co zatkało cię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 mieszkancow WOOOW strasznie duzo. Tyle to mieszka na jednym rogu we Wroclawiu. Sa to na pewno Ci ktorych juz nie bylo stac na mieszkanie w pieknym Wroclawiu i musieli sie przeniesc do tej dziury Opola. Na pewno tez codziennie dojezdzaja do pracy, bo ta dziura lezy tak blisko wspanialego wroclawia, ze jak kogos nie stac na 30m we Wroclawiu to moze sobie kupic zawsze za ta sama cene 100m w Polu, tzn. Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Opole???? Juz Nysa jest 100 razy ladniejsza i przyjazniejsza do mieszkania. Nie znam wiekszej dziury niz Opole. _Najmniejsze miasto wojewodzkie w polsce bo Wroclawioi nie chcialo sie tablic rejestracyjnych dla opola wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadoopie z jęzorem narzeczonej w doopie narzeczonego sanatoryjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioto myślisz że ci ludzie co wyprowadzili się z tych miast do Opola to pracują we Wrocławiu tak? Przecież W Opolu jest niskie bezrobocie i wynosi 4 procent i nie pleć bzdur że w Opolu nie ma pracy a Capgemini Stefanini, Ozimska Business park co powstaje a PWC Asseco Poland Nutricia, Zott, Itaka to niby co? A praca w parku naukowo technologicznym w Opolu to co? A nowe firmy które powstają w Opolu jak IAC GSS Hongbo Skamol itd to co? A cementownia to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dlatego nie ma bezrobocia bo wszyscy co byli bez pracy, znalezli ja we Wroclawiu. Wez mnie nie rozsmieszaj z tymi wiejskimi firmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie lezy Opole??? To ta wioska w dolnoslaskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro byłaś w Namysłowie to chyba słyszałaś/eś o takiej wsi jak Pokój albo wsi Krogulna z której pochodzi moja ciocia która mieszka w Opolu i kojarzysz takie wsie jak zieleniec miejsce świerczów przez które Przejeżdżam jadąc do Opola? Kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze kojarze, w zyciu gorszych wioch nie widzialam ( oczywiscie po za opolem, ono jest po za skala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś tu mnie obrazi zbluzga i mi ubliży czemu nikt tu nie chce mnie obrazić? Pisać chce kontynuować dyskusję nikt już teraz nie pisze PS zadałem powyżej pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×