Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jagaaR

jaka reklama dla firmy jest najlepsza?

Polecane posty

Gość danek

ST Drink przede wszystkim dobrze sie kojarzy i jakos latwiej zapamietac, niz nudny dlugopis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej skontaktować się ze sprawdzoną firmą, która zajmuje się reklamą. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam zgłosić się do https://www.arfa.pl/ Oni dobiorą odpowiednią strategię reklamową dopasowaną do waszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfdsf
Dnia 15.07.2019 o 11:31, Gość Kacper napisał:

O, też korzystam z usług ST Drink, moj faworyt na roznych wydarzeniach 🙂

tak! zawsze sie sprawdza 🙂 bo kogo jeszcze zainteresuje długopis...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika
20 godzin temu, Gość ddsfdsf napisał:

tak! zawsze sie sprawdza 🙂 bo kogo jeszcze zainteresuje długopis...

 

No jeśli jest to fajny nadruk i dobry smak to na pewno. Wgl ciekawy pomysł z tym ST Drink. Muszę sama sprawdzić, bo w tej chwili jakiejś opcji potrzebuję. Kubeczki i długopisy to przeszłość, a też nie chcę wydawać na jakieś ulotki pieniędzy, bo wiem że średni jest z nich odzew, a taki energetyk to ciekawa alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaaa
Dnia 13.08.2019 o 10:09, Gość Wika napisał:

No jeśli jest to fajny nadruk i dobry smak to na pewno. Wgl ciekawy pomysł z tym ST Drink. Muszę sama sprawdzić, bo w tej chwili jakiejś opcji potrzebuję. Kubeczki i długopisy to przeszłość, a też nie chcę wydawać na jakieś ulotki pieniędzy, bo wiem że średni jest z nich odzew, a taki energetyk to ciekawa alternatywa.

Zgadzam się. Taka forma reklamy jest naprawdę ciekawa. Muszę sprawdzić u siebie. Na targi świetna opcja jako dodatkowa reklama, na pewno zostanie dłużej w głowie potencjalnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolf Tymkowski

Sam nie wiedziałem jaka reklama dla mojej firmy będzie odpowiednia przejrzałem masę firm tworzących reklamy wybrałem meseve.pl nie mogę narzekać, obsługa klienta profesjonalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia

Odpowiem krótko - nieszablonowa. Tak jak ci powyżej, też postawiłem na ST Drink i uważam, że takie napoje bardziej przyciągną klienta niż długopis czy notes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam zaintersować się bardziej reklamą. Bo reklama dźwignią handlu. Warto jest reklamować firmę w sieci ale na wiele sposobow;

w mediach społecznościowych wykorzystując facebooka oraz instagrama z uwagi na to, ze bardzo wiele osób spędza czas na tych dwóch platformach

pozycjonujac

jak również wykorzystując reklamy ad words

https://shineonagency.pl/dlaczego-w-mediach-spolecznosciowych-warto-kierowac-reklamy-do-pokolenia-z/

Wiecej tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David

U mnie też bardzo dobrze sprawdzają się napoje reklamowe od ST Drink. Faja cena, dobra jakość i każdemu smakują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Wszystko zależy od specyfiki firmy. Warto do Nadarzyna się wybrać w lutym na targi reklamy i druku. Tam na pewno znajdziesz najlepszy sposób na reklamowanie swojej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bocian

Jak dobrze, że napisaliscie o tym ST Drink wlasnie czegos takiego szukałem na ostatni event ktory organizowalismy. Faktycnzie super sprawa i calkiem rozsadne ceny maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jeśli chcesz się rozwinąć i szukasz dobrej reklamy to polecam kontakt z Panią Katarzyną Szulim z Commfort Public & Trade Relations. Świetna specjalistka od reklamy, która promuje swoją autorską metodę promocji w połączeniu PR, sprzedaży, marketingu. Efekty niesamowite jeśli chodzi przede wszystkim o budowanie świadomości marki wśród klientów. Dzięki temu moja firma jest obecnie na innym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baner, wizytówki plakaty. Zależy, ja np kupuję banery u stempleks.pl rozwieszam na mieście i jakaś jest to reklama, nawet skuteczna sądząc po wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×