Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal jeszcze hetero

Czy przez takie coś można niechcący mimowolnie stać się gejem?

Polecane posty

Gość nadal jeszcze hetero

Od razu mówię, że nigdy tego nie robiłem z żadnym facetem, ani nigdy nie byłem w facecie "zakochany" (tfu!...), ani nawet nie wyobrażam sobie związku z pedziem. Mówię szczerze. Ale jest pewne "ale". Kręcą mnie gwałty. Lubię p****lę typu rape, forced, rough, itp. Kiedy się trzepię uwielbiam w myślach być gwałconą zbiorowo dziewczyną. Tak tak, w moich fantazjach jestem kobietą. Mam cipkę, piersi i usta zdane na łaskę i niełaskę męskich gwałcicieli, którzy biorą mnie siłą na wszelskie możliwe sposoby, od przodu, od tyłu i do gęby. Szalenie mnie to kręci. Jednak taki schemat fantazji przestaje powoli mi wystarczać i ostatnio w myślach znowu zaczynam być facetem. Facetem gwałconym przez innych facetów. Bardzo szybko dochodzę wyobrażając sobie jak wciskają swoje wielkie kootasy w moją doopę a po wyjęciu każą mi dokończyć ustami, a ja muszę nawet spermę łyknąć. Jako heteryka powinno mnie to zniesmaczać i wręcz obrzydzać. I rzeczywiście obrzydza ale dzięki temu obrzydzeniu moje podniecenie jest jeszcze większe. To samo z rimmingiem. Chyba zrzygałbym się mając zrobić to w realu ale w fantazji lizanie owłosionego odb+ytu tylko utwardza mi kootasa. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Boje się, że przez długotrwały onanizm i coraz bardziej zboczone fantazje zaczynam naprawdę się zbaczać i naprawdę stopniowo zamieniam się w geja. Nie chciałbym tego. Waszym zdaniem to tylko głupie myśli i nie powinienem się nimi zbytnio przejmować czy coś jest na rzeczy? Nie opisałem jeszcze zdarzenia z szefem. Jak kogoś interesi to opiszę ale nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego bo się rozczarujesie. Do niczego nie doszło chociaż w pewnym sensie doszło. A może niepotrzebnie robię z igły widły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes po prostu bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×