Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saraaa2929

Co robić? Czy powiedzieć, że wiem...

Polecane posty

Gość gość
no akceptuje się człowieka z wadami i zaletami ale nie kłamcę który szuka okazji do zdrady. To jest brak klasy i w sumie rozumu ale jak chcesz go kiedyś znaleźć w łóżku z inną to twoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie donoszę, wystrzegać się takich osób, jaki cel ma te do donoszenie, najpierw się zastanów bez interesownie tego nie robi. Tu wyczówam zazdrość jakieś osoby, i specjalne działanie może nawet tej osoby. Niestety są takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie donoszę, wystrzegać się takich osób, jaki cel ma te do donoszenie, najpierw się zastanów bez interesownie tego nie robi. Tu wyczówam zazdrość jakieś osoby, i specjalne działanie może nawet tej osoby. Niestety są takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza tym był nią zafascynowany - choć dziwie się, bo to taka prosta dziewczyna, nawet włosów nie farbuje ani nie maluje paznokci, a zdarza jej się nawet bez make-up wyskoczyć do sklepu osiedlowego." x No rzeczywiście prostaczka :D :D :D Ty się serio uważasz za inteligentną? Jednak czasem warto wejść na kafe, żeby się pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie tylko za inteligentną się uważa ale i za kobietę z klasą. Niezła komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Mam klasę, ale też kocham go, a miłość polega na akceptacji człowieka razem z jego wadami. Przecież powinno się być obok na dobre i złe, a nie odchodzić od razu." x No to jak takaś mondra, to po co zakładałaś temat na kafe? Nic nie mów, kochaj i akceptuj :D x Poza tym prowo, nie ma aż takich idiotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo i to mało udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraa2929
To nie prowo. Ja go kocham. Też poznałam go na necie. Szukał na poważnie, tak też mówi że chce poważnego związku ze mną. Ta co doniosła - to myślałam początkowo, że ktoś jaja sobie robi, ale jak sprawdziłam to jednak prawda. Szczerze nie wiem jak mu powiedzieć by nie odebrał tego jako utratę zaufania do mnie i tego, że go szpieguje... on jest czuły na tym punkcie, nie znosi znosi żadnej kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:03 No to rzeczywiście prosta. Sama pewnie musisz cala tapetę zrobić żeby wyjść do sklepu za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuły na tym punkcie bo ma wiele za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowokacja :D albo post osoby z dużymi zaburzeniami emocjonalnymi, ten tekst z pierwszej strony "zależy mi przede wszystkim na jego szczęściu" :D no sorry, ale jeżeli zależy Ci na jego szczęściu, a nie swoim albo Waszym wspólnym, to raz, zasługujesz na to, co masz, a dwa, niech w takim razie robi co chce. W końcu chcesz jego szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wychodzę z domu bez pełnego make-up. To podstawa u każdej porządnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie prowo, to po marnujesz czas na facetów w necie? Znajdź jakieś hobby, wyjdź do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie prowo, to pustostan jakich mało, ale i tak stawiam na to pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To piszę jakiś troll albo kompletna id.iotka."Nie chce żeby odebrał to jako brak zaufania.Piszesz, ze to prawda iż mówi ze jest wolny i szuka innej i boisz sie ze odbierze to jako brak zaufania? Albo jestes zalosna albo masz juz dużo lat i duże zdesperowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×